Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Nepotřebuje nic. V případě že ji zastaví hlídka tak po dobu než jim to vysvětlí a oni než to pochopí; poskytne prostor k projetí bez buzerace dalším několika desítkám slušných lidí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 minutami, 911 napsal:

s tim zakazem pohybu ted co je, potrebuje zena nejaky dokument , kdyz se bude vracet z chalupy domu nebo staci jen ukazat obcanku a rict, vracim se do mista bydliste? diky

Teď jsem četl stejnej případ- měla se teoreticky vrátit do včerejší půlnoci, zatím se to řeší domluvou, když padne na nelidu, mohla by z toho být pokuta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Arkham napsal:

Já to pochopil tak že si měl každý zvolit kde bude a po dobu uzavření se nepřemisťovat.

To soudíš podle čeho? 

Jako že si nemohu jet skontrolovat svůj majetek (chatu)? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to jsem prave taky nekde cetl, ze si clovek mel vybrat, jestli chata nebo bydliste. nekdo zas rikal, ze mas proste pravo na kontrolu, ze ti treba praskla voda, do toho zas nekdo argumentoval, ze kdyz je nouzovy stav, tak muzes byt kracen na svych pravech. jenze kluci se proste na chalupu tesili a meli jsme to naplanovyny uz delsi dobu. a uz me to sere, tak sme si rekli, ze pojede. no tak holt jim slusne rekne, ze nic platit nebude a at to daj do spravniho rizeni a pak se uvidi. v nejhorsim zaplatim pokutu. kluci tam jsou stastny uprostred niceho a to mi za to klidne stoji.  diky za info

Upraveno uživatelem 911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, 911 napsal:

s tim zakazem pohybu ted co je, potrebuje zena nejaky dokument , kdyz se bude vracet z chalupy domu nebo staci jen ukazat obcanku a rict, vracim se do mista bydliste? diky

No ja ti nejak nevim jestli se vratit vubec muze....

  • Je možné pobývat na vlastní chatě, chalupě či jiné rekreační nemovitosti mimo okres trvalého pobytu nebo bydliště, pokud tam občan bude v den účinnosti nového omezení. Pak se bude považovat za jeho bydliště. Je tedy nutné na této rekreační nemovitosti zůstat nepřetržitě po celou dobu platnosti tohoto opatření. Vláda doporučuje takový pobyt dokládat listem vlastnictví nebo jiným vhodným způsobem. 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Arkham, @geometr, @JoyStick

Po několika dnech mediálních pindů a vypouštění "zkušebních balónků" schválené

A co se týče "neodkladných cest, jejichž uskutečnění je nezbytně nutné i v nočních hodinách z důvodu ochrany života, zdraví, majetku nebo jiných zákonem chráněných zájmů", tak ty jsou kupodivu ve výjimkách jen "v noci" (když si policajti nechávají nalejvat v nezavřených hospodách) a ne ve dne. Ale dle paragrafu II na chajdu zase můžeš jet odkládat odpad... :wacko:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...