Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Mé fenixy mi za prodělaný covid nenaměřily pod 95 a to mám sem tam i normálně. Taky jsem neměl dýchací potíže i když jsem si jiné projevy docela užil. 

Chytla to pak i manželka a kluk, oba asi s pětidenním zpožděním. Oba PCR negativní, příznaky jasný. Manželka asi to co já, kluk spíš takový ten dětský průběh. Teď poslala doktorka manželku na test znovu a pozitivní, žádný překvapení. Co mě ale štve, že kluk co je dávno v pohodě a po karanténě si ji dá znovu, protože nemá na prodělání nemoci papír.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, geometr napsal:

Zlískat se mužu kdy chci, i při neděli a přes rameno nekouká :default_tongue:  Dyť vám to píšu ... nejvíc nejlepší na celým širým světě.

To je strašný, co to domácí násilí s lidmi dělá. Stockholmský syndrom jako když vyšije. Geometře, pokud nám chceš něco vzkázat, tak hlavně opatrně. Použij šifru .... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 2. 3. 2021 v 9:20, Gustaf napsal:

Tak PCR test potvrdil pozitivitu. Mluvil jsem s doktorkou a zeptal se jí na isoprinosin. Co si o tom myslíte?

Taky to ted resim. Zitra budu mluvit s obvodackou, tak jestli si ho nechat napsat. Resp. nasi ho maji v zasobe, tak i kdyby ted nebyl, tak bych ho mohl mit.

Nicmene bavil jsem se ted se sestrenkou, co dela obvodacku nekde u Berouna, a rikala ze ho sice psala rade svych pacosu, ale efekt pry nevi. Sama covid mela v lete, horsi s horeckama, napsala si ATB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, odjinud napsal:

Taky to ted resim. Zitra budu mluvit s obvodackou, tak jestli si ho nechat napsat. Resp. nasi ho maji v zasobe, tak i kdyby ted nebyl, tak bych ho mohl mit.

Nicmene bavil jsem se ted se sestrenkou, co dela obvodacku nekde u Berouna, a rikala ze ho sice psala rade svych pacosu, ale efekt pry nevi. Sama covid mela v lete, horsi s horeckama, napsala si ATB.

No já ho zobu...hned od začátku. Dám tomu ještě tak 2 dny. Určitě ho nebudu dobírat celý balení. 

Jestli to pomohlo netuším, ale i kdyby jen trochu, tak to za to stojí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pritelkyne mama (astmatik a spatna srazlivost) ho zacala brat hned pote, co buchte zacalo bejt blbe a vezl jsem ji na testy. O den pozdejc to prislo na ni. A zatimco pritelka 4 dny pomerne dost trpela, mama byla v podstate v pohode (2 dny teplota, unava a pak lehce kasel, ten vydrzel skoro 6 dnu; unava pretrvavala celkem 10 dnu). Podotykam, ze jde o jednu domacnost, kam to zavlek prcek ze skolky (a byl ok za 2 dny).

Ja iso zacal brat jeste o dva dny driv a jeste ho porad dobiram (puvodne nam ho napsala doktorka na nejakou opakovanou infekci) a nedostal jsem to vubec. Coz je klika jak blazen, vzhledem k tomu, ze jsme se s pritelkou videli kazdej den az do priznaku. Jestli tomu nejak Iso pomohl, netusim.

PCR v ramci karanteny jsem mel negativni, protilatky o tejden pozdejc (ze zvedavosti) taky.

 

Upraveno uživatelem KFL
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, KFL napsal:

Pritelkyne mama (astmatik a spatna srazlivost) ho zacala brat hned pote, co buchte zacalo bejt blbe a vezl jsem ji na testy. O den pozdejc to prislo na ni. A zatimco pritelka 4 dny pomerne dost trpela, mama byla v podstate v pohode (2 dny teplota, unava a pak lehce kasel, ten vydrzel skoro 6 dnu; unava pretrvavala celkem 10 dnu). Podotykam, ze jde o jednu domacnost, kam to zavlek prcek ze skolky (a byl ok za 2 dny).

Ja iso zacal brat jeste o dva dny driv a jeste ho porad dobiram (puvodne nam ho napsala doktorka na nejakou opakovanou infekci) a nedostal jsem to vubec. Coz je klika jak blazen, vzhledem k tomu, ze jsme se s pritelkou videli kazdej den az do priznaku. Jestli tomu nejak Iso pomohl, netusim.

PCR v ramci karanteny jsem mel negativni, protilatky o tejden pozdejc (ze zvedavosti) taky.

 

Jakou máš krevního skupinu? Ta na to má docela zásadní vliv. 0 jsou cajk a docela imunní oproti koronaviru. Žena má 0 a dikybohu se jí koronac vyhýbá. Před Vánoci to měli postupně obě děti, to jsme nechytli ani jeden, před měsícem to měli moje rodiče, se kterýma byla v kontaktu a nic. No a teď to mám já a zase nic. Včera jsem ji vezl na PCR a negativní. Tchán má taky 0, byl se mnou v kontaktu a taky negativní.... takže 0 je celkem výhra.

Musí se tedy ten Isoprinosin dobírat? 100 tablet je dost....

Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...