Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ty jo,  osobní zkušenost.  O vánocích sme si udělali radost a celý svátky strávili v Českým  Krumlově.

Nebudu napínat,  tolik asiatů jsem neviděl ani v Sapě.  Co bylo blbý,  že hned po návratu na nás padla nějaký nemoc.  NO hnus to byl.  Teplota tak do 37 st. , ale jinak peklo.  V krku jsem měl tak, že ani francovka to nevypálila a to sem ji posléze i pil.

Po mě lehla dcera a ženu to jen lízlo.  Jako gravidní měla imunitu rozjetou na jiný obrátky.  Pak sme doma ještě bobili tejden a já vyrazil do pracovního procesu.  Když to nachlazení odešlo,  tak bylo dobře.  Od tý doby nemám ani rýmu.  Teď propukla naplno ta žlutá pomsta.  Nebyl sem na testech,  chovám se podle toho co řeknou.  Nikam nechodím,  mám novorozence, smrdíme doma.

Ale hlodá mi.  Neměli jsem už tu pitomou nemoc?  Moje máti po tom taky lehla.  Ale zase opakuji.  Nikdo nikam nechodí,  Jedinej  co musí z baráku sem já.

Přešel měs. a půl  a je to tady.

Haluz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsak jestli meli, tak bud rad:-).

Ja mam stejnou zkusenost z veletrhu z pulky ledna, kde bylo mraky cinanu, asiatu, italu, nemcu, arabu, vsechny narodnosti.

Hned po prijezdu suchy dusivy kasel, ze jsem byl vyhozen z loznice :-), 38,8 horecky, bolest svalu na zadech, ze neslo spat, kasel jeste 14 dni, proste chripka, ktera ale mela silu tak peti naraz:-).

Takze ja uz jsem asi taky po, snad :-).

Kolega, co tam byl se mnou taky lehl, ale ne az tak. Ale v te dobe jsem o tom jeste ani netusil.

Chvilku jsem byl v praci a pak lehlo pulka firmy, je nas tam asi dvacet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerikam, ze to je pravda, nebo neni, ukaze az cas. Ale ja tutomu kdyz ne verim, tak minimalne by me vubec, ale vubec neprekvapilo, kdyby tomu tak bylo.

Ale ja vidim za vsim neco:-)). A vono taky za vsim ale taky vzdy neco je:-)). Takze berte jen pro zajimavost...

https://aeronet.cz/news/video-reditel-cdc-priznal-pred-americkym-kongresem-ze-v-usa-umirali-lide-na-coronavirus-dlouho-predtim-nez-virus-propukl-v-cine-ceska-spickova-biolozka-v-rozhovoru-sokovala-kdyz-potvrdila-info/

Jako vazne aeronet? Ja se z toho tady poseru :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si říkám, když ho člověk chytne a vyléčí se, může ho chytnout po druhé nebo si už tělo samo vytvoří nějaké protilátky?

Ak ťa to len lízlo a priebeh bol ľahký, že si si to takmer nevšimol, žiadne protilátky sa nevytvoria. Na to musí telo trochu bojovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tvl.  to je už opravdu mimo.  I kdyby to pravda byla,  tak jen magor použije biologickou válku.

Za první světový stačilo, aby se obrátil vítr a bylo jupí.

Ne je to nesmysl.  Jsem ochoten uvěřit tomu, že to uteklo z nějaký laboratoře.  Toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Menší část těch roušek. Není to humorné, jen se ukazuje, jak se s tím kseftuje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak ťa to len lízlo a priebeh bol ľahký, že si si to takmer nevšimol, žiadne protilátky sa nevytvoria. Na to musí telo trochu bojovať.

BOHUŽEL JE TO TAK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z ceho tak panove usuzujete?

Z asi štyroch-piatich rôznych vyjadrení doktorov z rôznych kútov Zeme. Napríklad tohoto, nechce sa mi hľadať viac:

 

Častou otázkou je, jestli onemocnění zanechává trvalou imunitu. Zatím se zdá, že v tomto ohledu záleží na závažnosti nemoci. Velmi lehce probíhající infekce nemusí vést k významné tvorbě specifických protilátek, což znamená, že člověk i po prodělané infekci může zůstat k nákaze vnímavý. Naopak po středně těžce a těžce probíhající nemoci se protilátky téměř jistě vytvoří a imunita je pak dlouhodobá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem rád, že debata je tady poslední den dva vcelku věcná. Nezacinejme prosím zase s tou politikou.

Jinak aktuálně v Evropě si myslím, že mají Španělé a Italové přísnější opatření, Francouzi také musí dokládat důvod proč jsou venku. Rád bych se těm opatřením také vyhnul a myslím si, že by se to dalo zvládnout za těch stávajících, ale chce to disciplínu. Uvidíme co "chalupari" v Praze a velkých městech. Snad budou mít rozum.

 

Edit :

?Je to naprosto limitní opatření, kdyby všechno selhalo. Doufám, že k němu nebude třeba přistoupit. Nemyslím si, že to nastane ,? prohlásil v pátek odpoledne.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Souhlasim s tebou, ale protoze 20 dementu je na zahradce naridit zakaz vychazeni 11 000 000 lidi mi prijde trosku moc, maj jim policajti dat pokutu a naridit karantenu na 14 dni a je to. 

Upraveno uživatelem Bob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...