Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 3 minutami, odjinud napsal:

Tak lidí, co se mlátí na pravidelný bázi s policajtama je spousta, akorát zatím ne v kontextu covidu. Nicméně média tohle teď radši nechtějí ukazovat. A 15 let? Nevím, jak na Slovensku, ale u nás je i za vraždu míň. Čímž samozřejmě nějak navádět k agresi ani ji schvalovat, jen píšu, že jsem zvědav, zda k tomu nedojde. A dementů je všude dost...

U vas nieje 2nasobny trest pocas vynimocneho stavu? U nas ano. Utok na verejneho cinitela, pod 15 to nepojde. Chlapcom co hodili dlazobnu kocku do policajta hrozi 12-25 rokov basy. A ja by som to prve cislo kludne skrtol, taky kreten nema narok na svoj nazor. 

Ja som fakt v niekolkorocnej minulosti nezaregistroval aby sa niekto mlatil s policajtom. To fakt je u vas tolko dementov? Ved taky clovek nemoze mat IQ cez 75. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, dawe009 napsal:

Nehledě na jakékoliv efekty rozhodně nejsem pro, aby se o určitých věcech psalo nebo nepsalo. “Nemělo by se psát” je pro mě červenej hadr, sorry.. Dneska nebudem psát o sebevraždách, zítra o nacistech, pozítří o Agrofertu a kradení, za tejden o prdění, Slovácích a o Brnu. Je mi líto, ale způsob, že když se o něčem nebude psát nebo mluvit, tak to neexistuje a problém zmizí, mi žádný efekt neospravedlní. Tady shodu nenajdeme.

Naprosto souhlasím ... údajně si rodina nepřála, aby se o tom psalo, ale od kdy se novinářský hyeny říděj něčím takovým  ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, dawe009 napsal:

Nehledě na jakékoliv efekty rozhodně nejsem pro, aby se o určitých věcech psalo nebo nepsalo. “Nemělo by se psát” je pro mě červenej hadr, sorry.. Dneska nebudem psát o sebevraždách, zítra o nacistech, pozítří o Agrofertu a kradení, za tejden o prdění, Slovácích a o Brnu. Je mi líto, ale způsob, že když se o něčem nebude psát nebo mluvit, tak to neexistuje a problém zmizí, mi žádný efekt neospravedlní. Tady shodu nenajdeme.

@dawe009

Hele, už mě ty narážky na Brno a Slovensko serou, nemůžeš to napsat nějak víc lidsky?

Třeba takto:

Nehledě na jakékoliv efekty rozhodně nejsem pro, aby se o určitých věcech psalo nebo nepsalo. “Nemělo by se psát” je pro mě červenej hadr, sorry.. Dneska nebudem psát o sebevraždách, zítra o nacistech, pozítří o Agrofertu a kradení, za tejden o prdění, hloupých lidech a Praze. Je mi líto, ale způsob, že když se o něčem nebude psát nebo mluvit, tak to neexistuje a problém zmizí, mi žádný efekt neospravedlní. Tady shodu nenajdeme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak prrr Guzmo: jako hrdý ex-Čechoslovák a ex-Brňák naopak kategoricky trvám na tom, aby se o Štatlu všude a povinně psalo v jakékoliv (a to i v negativní a nebo nesouvisející) situaci, klidně stylem dovětku “No tohle by se v Brně stát nemohlo!” - protože jinak pro Cajzly dál půjde dál jenom o bezvýznamnou a možná i neexistující odbočku z D1 na Vídeň...
Dtto Slovensko (kluci co mě znají vědí jak to myslím) - protože jinak tu “odbočku z D1 do Číny” společnými silami na úroveň Monaca nepozvednem a ze Zemanova/Burešova Půlnočního království už fakt nebudeme mít kam snadno a rychle utíkat! 🍻

PS: Nachlazení, 38.5, třetí grog, manželčin šéf od pátku “zatím nepotvrzeně pozitivní” (ale kdo by dnes utrácel za testy v propojených kanclech častěji než 1x týdně - stačí že účetní už jsou týden doma, tak proč někomu něco hlásit) - tak kdybych tady blábolil moc z cesty, berte mě prosím s rezervou :speak_cool:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok. Příště to napíšu korektněji. Nic lepšího mě v tu chvíli nenapadlo :) Každopádně nešlo o konkrétní jména, místa a činy, dosadit tam lze cokoliv :) Já mám Brno rád. Vždycky se tam luxusně zbořím. A Slovensko mám taky rád. Hlavně teda Slovenky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně se tady přestalo bulet a panuje tu lepší nálada :D Koukám že Portugalci to vzali za pačesy a výsledky se dostavili, palec nahoru tedy. Takže přeci jenom nějáké to světlo na konci tunelu bude, chce to jenom dodržovat nařízení a bude lépe. Myslím, že největší chyba politiků a médií je, že stále lidem tvrdí že to bude trvat týden, pak další a další, to je prostě blbost, zbytečně to v lidech vzbuzuje falešnou naději a pak následné rozhořčení a agresi. Prostě jako Pora people, zavíráme krám, jak klesnou počty nakažených rozvolníme, nic mezitím 👍 Hodně mi ten článek zlepšil náladu, protože to ukazuje na to, že když se chce tak to půjde....a věřím tomu, že se brzy zlepší i situace u nás, protože nad věčnými brblali, popíračí a dalšími začínají převládat lidé, kteří berou situaci vážně.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/jde-to-a-rychle-portugalsko-z-nejhorsiho-na-spici-za-necele-dva-mesice-40353978

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano. Když to zavřeš, jde to dolů. Když to otevřeš, jde to nahoru. Už jsme to udělali 4x. Kolikrát to ještě uděláme, než zjistíme, že to nic neřeší a že se vir neotočí na zápraží a neodejde pryč? Koukni na Poláky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne, ale cely je to o tom, kdy zavres a kdy otevres. A ty nasi ki.oti od zari vzdycky zavirali pozde a otvirali brzo. A navic kazdej dalsi cyklus startoval z horsich cisel, nez ten predchozi. 

No nic, po vzoru Afriho dnes detox 😀 

Vladne nam banda neschopnejch jelit. V kombinaci s nasim svejkovstvim je to hodne velkej pruser.

Upraveno uživatelem honza71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...