Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

Nejhorsi na tom s tim Volnym je, ze nikoho ani nenapadlo, ze naopak jediny prostor, kde se muze zvanit ale naprosto cokoli, ma byt prave poslanecka snemovna. Presne proto existuje poslanecka imunita. I kdyby mel k tematu rikat naproste nehoraznosti. A kdyz mu nejaky jiny blbec vzal slovo, tak toho blbce u ovladace (a ne toho blbce u mikrofonu) meli popotahovat. Nemame uz proste svobodu slova ani v poslanecke smemovne a nikoho to netrapi, ba primo naopak spousta tech prichazejicich totalitaru se omezovani svobody slova raduje.

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Tak tohle je uplny blabol. I v te snemovne plati pravidla, kterymi se ti blabolove musi ridit. A od toho je tam vzdy vrchni blabola (predsedajici), ktery v pripade nutnosti odebere slovo  aktualne blabolicimu, kdyz blaboli mimo pravidla. Blabolit picoviny je mozne, ale pouze vocad pocad. 

Jiste, jakmile se nekdo stane predsedajicim, tak zacne vsemu rozumet nejlip a bude vzdycky vedet na 100%, kde je vocad pocad. Syndrom papalase.

Po pročtení posledních několika stránek bych řekl, že nám všem už začíná solidně hrabat 🙂 

Tak tohle je uplny blabol. I v te snemovne plati pravidla, kterymi se ti blabolove musi ridit. A od toho je tam vzdy vrchni blabola (predsedajici), ktery v pripade nutnosti odebere slovo  aktualne blabolicimu, kdyz blaboli mimo pravidla. Blabolit picoviny je mozne, ale pouze vocad pocad. 

před 26 minutami, parnistroj napsal:

Jiste, jakmile se nekdo stane predsedajicim, tak zacne vsemu rozumet nejlip a bude vzdycky vedet na 100%, kde je vocad pocad. Syndrom papalase.

To vocad pocad je jasne dany. To se neodviji od momentalni nalady kohokoliv. Napriklad je to cas na konkretni prispevek, zpusob oslovovani atd. 
To ze toho dementa predsedajici k sobe pozval, jeste nikoho neopravnuje zasahovat do rizeni schuze (jakkoliv debilni) a prat se s nim. 
Stejne tak, pokud vzneses sto debilnich dotazu a stoprvni rozumny, proste uz te nikdo neposloucha. A neni to chyba tech neposlouchajicich. 

před 1 hodinou, nickolas napsal:

To vocad pocad je jasne dany. To se neodviji od momentalni nalady kohokoliv. Napriklad je to cas na konkretni prispevek, zpusob oslovovani atd. 
To ze toho dementa predsedajici k sobe pozval, jeste nikoho neopravnuje zasahovat do rizeni schuze (jakkoliv debilni) a prat se s nim. 
Stejne tak, pokud vzneses sto debilnich dotazu a stoprvni rozumny, proste uz te nikdo neposloucha. A neni to chyba tech neposlouchajicich. 

Presne tak. A pokud tohle nekdo nedokaze pochopit, tak pak se nemuzeme divit tomu, ze je v poslanecky snemovne Volny a tune dalsich, tomu podobnych jevu..

A jo, pravidla! To jim tam vytesal Mojzis osobne nebo ohnivy cherubini?

PS Znate pribeh jisteho Eichmanna, ktery horlive dodrzoval pravidla?

Pánové, běžte už s tím Volným do Žumpy - je to bezvýznamnej blb kterej to má doufejme “za pár”, zatímco Bureš s Červenáčkem si masírují bradavky blahem, že se chvíli píše i o něčem jiném než o jejich neschopnosti a levárnách...

Uz toho necham, ale nejde o Volneho. Jde o svobodu slova. Kdyby pretahoval cas nebo snad prekrikoval nekoho jineho, kdo byl zrovna na rade, ale zabranili mu rict, co chtel, jen proto, ze sami rikaji jine stupidity.

Kr*va, známá volá matce že má jet do lázní a že chtějí test a jí že vyšel pozitivní. No a tradá na nákup a na poštu. Máti se ptala jestli půjde manžel na test, prý že ne, že by ho tam nikdo nedostal. A že zkusí test jinde, jen aby mohla do lázní odjet co nejdřív...  pak to tady nemá být takhle v hajzlu.  Dneska jsem se dozvěděl o dalším úmrtí známého...ach jo...  😞

Tak to ji meli naprasit do databaze infekcnich osob automaticky, ne?

Edit: uz jsem si vzpomnel, jak to je - pokud nemela priznaky, tak by ve zprave o vysledku melo byt tucne, ze musi jit na PCR testy. A pak se uvidi.

Edited by odjinud

Ona snad byla na PCR (před nástupem do lázní asi nestačí antigení). Ale že se chce objednat do jiné nemocnice na nový PCR test... Prostě nezodpovědný magor..  Jinak dcera a její rodina po prodělání Covidu. A jí že bylo před 14 dny trochu blbě od žaludku, ale to nic není, hlavně ty lázně ....:-/

před 12 hodinami, DavidLC napsal:

A že zkusí test jinde, jen aby mohla do lázní odjet co nejdřív...  pak to tady nemá být takhle v hajzlu. 

U nas je to trestne. Par takych sikovnikov sa naslo co si povedali ze im vysiel pozitivny falosne. Ale pozitivny moc falosne nevychadza.

Byl jsem s matkou na ortopedii, týden po druhé dávce Pfizer. Těžké problémy s klouby na nohou, bolesti, předtím normálně chodila. Podobné problémy v mém okolí má dost očkovaných lidí, věkem dost přes 80.

Já taky doktorum primárně nevěřim. Takže na ně aplikuji geodetickou zásadu "jedno měření = žádný měření". A už se mi (nám doma) to v životě několikrát vyplatilo. Namátkou: Ženy borilióza, ultrazvuk dítěte (pamatuju si, jak ženu jeden doktor na ultrazvuku tak asi deset dní před slehnutím parádně vystrašil, to bylo na zabití), čerstvě třeba měření očí staršího syna.

před 2 hodinami, eskimak napsal:

U nas je to trestne. Par takych sikovnikov sa naslo co si povedali ze im vysiel pozitivny falosne. Ale pozitivny moc falosne nevychadza.

Ale i kdyby, jak píše @geometr potvrdit jinde, ale mezitím bych seděl na zadku a necoural po nákupech. No nic, jen jsem si ulevil 😞 Na jedný straně "nebojsové" bez respektu k druhým, na druhé nešťastné rodiny... už dám pokoj...