Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

před 3 hodinami, geometr napsal:

Já taky doktorum primárně nevěřim. Takže na ně aplikuji geodetickou zásadu "jedno měření = žádný měření". A už se mi (nám doma) to v životě několikrát vyplatilo. Namátkou: Ženy borilióza, ultrazvuk dítěte (pamatuju si, jak ženu jeden doktor na ultrazvuku tak asi deset dní před slehnutím parádně vystrašil, to bylo na zabití), čerstvě třeba měření očí staršího syna.

Tak jasne, pokud by nekomu diagnostikovali napr. rakovinu, tak proc si to nenechat overit, ale o co jde ohledne covidu? Jo, aha, ty lazne prece...

... no tak třeba o ty lázně, to máš jedno. Ale já osobně bych to třeba udělal i v opačným případě. Necejtim se, je mi nic moc (mám jet třeba do lázní 🙂 ), vyjde negativní test. Tak šup ještě jeden jinej / jinde 🙂

To je naprosto v pořádku. Je totiž úplně jedno, o jakého jde výrobce. Jak totiž dobře víme, jsou všichni výrobci ovládáni jednou a tou samou kryptofašistickou židobolševickou zednářskou lóží .....

před 5 minutami, moco napsal:

Mě se po antigenním testu zlepšil signál na iPhonu

Si na tom dobre ja som bol dorhomady 11 x a furt nič a to som si par krát priplatil za ten lepší PCR

[mention=29826]geometr[/mention] jenže pak zase hrozí že bys mohl mít v nose 2 různé čipy od různých výrobců, to taky nevím jesi je dobrý ...
Čím víc čipu, tím líp. To je redundance, co kdyby jeden selhal?

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

před 3 hodinami, geometr napsal:

... no tak třeba o ty lázně, to máš jedno. Ale já osobně bych to třeba udělal i v opačným případě. Necejtim se, je mi nic moc (mám jet třeba do lázní 🙂 ), vyjde negativní test. Tak šup ještě jeden jinej / jinde 🙂

Udělal by jsi totéž třeba v případě kolonoskopie?😄

Nebo biopsie prostaty, ta má taky svoje kouzlo

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Jsem potkal známého, takového borečka co má Covid také od začátku za chřipečku, slovo dalo slovo a že prý že je registrován na vakcínu. Kluk čtyřicet roků, běhá, jezdí kola, dělám blbečka a říkám, není to od dubna? Ne, ne, už teď pro chronicky nemocné, tak říkám copak ti  je? Asthma, cukrovka a tak dál..... říkám aha, tak to máš super, čau. Zmrdi 😂 Ale upřímně překvapený nejsem ani maličko......

Tak mala 39.5.. vzdyt to deti nezere, ne.. kurna...

ja to mam 3 tydny za sebou a holky to dostanou az ted, to nechapu.. navic jsem si na to tenkrat nenechal dat papir (uz jsem to tu popisoval) a ted jim nemuzu jit ani nakoupit.. jsem s nima v karantene..

Decka jsou nezmari, neboj, to daji s prstem v nose!

Jinak mam brachu kokota. Kazdy vikend s deckama pres tri okresy na chalupu. Nekdy se se svagrovou stridaji a jedou tam a zpet i dvakrat tydne. A kdyby na chalupu, na “chalupu” do vikendoveho bytu. Jo, pod horama, priroda, ale i tak... Doma maji les 10 minut od bytu. Vytistenych x ruznych potvrzeni - prace, hlidani, bydleni...

před 1 hodinou, African napsal:

Jsem potkal známého, takového borečka co má Covid také od začátku za chřipečku, slovo dalo slovo a že prý že je registrován na vakcínu. Kluk čtyřicet roků, běhá, jezdí kola, dělám blbečka a říkám, není to od dubna? Ne, ne, už teď pro chronicky nemocné, tak říkám copak ti  je? Asthma, cukrovka a tak dál..... říkám aha, tak to máš super, čau. Zmrdi 😂 Ale upřímně překvapený nejsem ani maličko......

To je zvláštne. Cyklisti sa o seba starajú a nezvyknú naťahovať ruku  :)

před 4 hodinami, Conrad napsal:

Udělal by jsi totéž třeba v případě kolonoskopie?😄

Popravdě, nevim. Třeba bych si nenechal udělat žádnou kolonoskopii. Fakt nevim.

před 7 hodinami, nickolas napsal:

Decka jsou nezmari, neboj, to daji s prstem v nose!

Jinak mam brachu kokota. Kazdy vikend s deckama pres tri okresy na chalupu. Nekdy se se svagrovou stridaji a jedou tam a zpet i dvakrat tydne. A kdyby na chalupu, na “chalupu” do vikendoveho bytu. Jo, pod horama, priroda, ale i tak... Doma maji les 10 minut od bytu. Vytistenych x ruznych potvrzeni - prace, hlidani, bydleni...

A v čem je problém, když se zavře se svejma děckama na své chalupě? Jen to, že to má dál? A potvrzení holt potřebuje, protože mu to nějakej zmrd nařídil.

Já když vidím, jakej je provoz na silnicích, tak si říkám, k čemu jsou ty opičárny na hranicích okresu. Těch aut jezdí takřka stejně...

před 7 hodinami, McStinger napsal:

To je zvláštne. Cyklisti sa o seba starajú a nezvyknú naťahovať ruku  :)

😆😆