Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Ob dva baráky ode mě zahradní párty asi patnácti lidí, mě to prostě hlava nebere. A ta Itálie, to je masakr, tam to špagetky opravdu podcenili, já upřímně stále nechápu povzdechy lidí jak je ta karanténa zbytečná a podobný kecy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ob dva baráky ode mě zahradní párty asi patnácti lidí, mě to prostě hlava nebere. A ta Itálie, to je masakr, tam to špagetky opravdu podcenili, já upřímně stále nechápu povzdechy lidí jak je ta karanténa zbytečná a podobný kecy...

tohle já nepochopím...lidi jsou nepoučitelný. Už mám info od starosty našeho města,že se vážné uvažuje o úplnému zákazu vycházení. A to už od víkendu. Podekujme těmto kretenum... Upraveno uživatelem Gustaf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale co vám vadí na tom, že se sejdou lidi na svém pozemku (nebo v domě) a jsou si vědomi toho, že se můžou (ale i nemusí) vzájemně infikovat? Pokud by to prováděli na veřejném prostranství, kde hysteričtí panikáři myslí, že by to mohli chytnout,  tak prosím, můžeme se tvářit, že dělají něco špatného. Ale ve vlastním? Je to jen a jen jejich věc a myslím, že všichni máme v hlavě mozek a je nám jasné, že virem se můžeme nakazit všichni a nějaké zákazy a roušky na tom nic nezmění. Ten vir nezmizí tím, že budeme nosit roušky a nevycházet z domu. To je asi dost podstatná informace, která ale nikde nezaznívá dost důrazně, protože ji překřičí hysterie rouškařů.. Ten vir sám od sebe nikdy nezmizí. Bude tu  s námi pořád. Ať se vám to líbí nebo ne. Musíme si na něj holt vytvořit imunitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás to vzali s podivem velmi seriózně cikáni, ale všichni víme jakmile nejsou v minimálně pětičlenné skupině, tak se bojí i mravence :-) U nás všichni do jednoho roušky, ochranné brýle, gumové rukavice po lokty, někteří z nich i pláštěnky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

I kdyby to nebyl hoax : ten člověk měl ale vážné onemocnění. A jak se tu někdo podivoval, že by v Itálii umírali jen staří a nemocní : ano, tak tomu opravdu je. Pokud nemáte zdravotní potíže a oslabenou imunitu, neměl by vás ten vir zabít. Ani když jste staří (tento týden to někde sám vyléčil nějaká 97letý pán).Tedy zatím nebyl takový případ nikde zaznamenán a zmíněn.

Nemáš pravdu, stačí když máš vyšší krevní tlak (můj případ), cukrovku, problémy se srdcem a máš problém. Není to jen 9 oslabené imunite a věku. Nicméně pokud jsi úplně zdravý, tak to asi dáš. Já to riskovat nechci. A byl bych rád, aby to respektovali i ostatní, že ještě nechci zemřít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím to nějak podobně.

 

Můžete s tím souhlasit nebo nesouhlasit, ale je prostě určité % lidí, kteří kdyby zavedli zákaz vycházení, tak jim do toho apriori začnou házet vidle. Jestli se policajti s nimi pak mají hádat nebo honit, to mi nepřijde úplně rozumný. Už teď je situace na hraně a vláda by měla být sakra ráda, že lidi táhnou za jeden provaz. Tohle se může zvrtnout v anarchii raz dva.

 

 

Me ten prymula prijde trosku opilej moci, zakazy vychazeni a podobny sracky, to uz mi prijde prehnany, situace jak je ted by mela stacit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale co vám vadí na tom, že se sejdou lidi na svém pozemku (nebo v domě) a jsou si vědomi toho, že se můžou (ale i nemusí) vzájemně infikovat? Pokud by to prováděli na veřejném prostranství, kde hysteričtí panikáři myslí, že by to mohli chytnout, tak prosím, můžeme se tvářit, že dělají něco špatného. Ale ve vlastním? Je to jen a jen jejich věc a myslím, že všichni máme v hlavě mozek a je nám jasné, že virem se můžeme nakazit všichni a nějaké zákazy a roušky na tom nic nezmění. Ten vir nezmizí tím, že budeme nosit roušky a nevycházet z domu. To je asi dost podstatná informace, která ale nikde nezaznívá dost důrazně, protože ji překřičí hysterie rouškařů.. Ten vir sám od sebe nikdy nezmizí. Bude tu s námi pořád. Ať se vám to líbí nebo ne. Musíme si na něj holt vytvořit imunitu.

A na tom pozemku zůstanou v karanténě nebo jak to myslíš? Potom už nepůjdou mezi lidi?

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale co vám vadí na tom, že se sejdou lidi na svém pozemku (nebo v domě) a jsou si vědomi toho, že se můžou (ale i nemusí) vzájemně infikovat? Pokud by to prováděli na veřejném prostranství, kde hysteričtí panikáři myslí, že by to mohli chytnout,  tak prosím, můžeme se tvářit, že dělají něco špatného. Ale ve vlastním? Je to jen a jen jejich věc a myslím, že všichni máme v hlavě mozek a je nám jasné, že virem se můžeme nakazit všichni a nějaké zákazy a roušky na tom nic nezmění. Ten vir nezmizí tím, že budeme nosit roušky a nevycházet z domu. To je asi dost podstatná informace, která ale nikde nezaznívá dost důrazně, protože ji překřičí hysterie rouškařů.. Ten vir sám od sebe nikdy nezmizí. Bude tu  s námi pořád. Ať se vám to líbí nebo ne. Musíme si na něj holt vytvořit imunitu.

Tenhle výrok do pamětihodností, a M10 do karantény. Nevím, co slušnějšího bych na to napsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zákaz vycházení nedává žádný smysl. Sociální patologie je pořád stejné procento. Slušný lidi to velmi zásadně omezí a hovada na to budou kašlat dál. Odnesli by to ti, kteří se chovají zodpovědně už teď a ekonomika by dostala další drsnej kopanec. Nonsense. Už jen to, že tím ty lidi strašej, dělaj zlo. Logicky se odehraje další run na obchody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...