Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, Wanderer napsal:

A v čem je problém, když se zavře se svejma děckama na své chalupě? Jen to, že to má dál? A potvrzení holt potřebuje, protože mu to nějakej zmrd nařídil.

Já když vidím, jakej je provoz na silnicích, tak si říkám, k čemu jsou ty opičárny na hranicích okresu. Těch aut jezdí takřka stejně...

Prave ze se nikde nezavre. Neni to chalupa ale byt v panelaku. Pendlujou z jednoho bytu do druheho. Tam litaji po kopcich, ale taky po hristich a vsech otevrenych stankach s pivem. Kdyby se zavrel na chalupe u lesa na tyden, dva, tri, nereknu ani popel. Presne tak jsem to udelal na jare ja. Ale litat dvakrat tydne z bytu do bytu, jen proto, ze “mi nikdo nic zakazovat nebude”, to je proste vul. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To trochu odlehčím. Všimly si ctihodné učitelky výtvarné výchovy, že je omezený prodej? Jako úkol s termínem "do pátku" s ingrediencemi nafukovací balonek, lepidlo a bavlnka je Mission Impossible, pokud by neexistoval vstřícný lokální Vietnamec.

Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škola je příprava na život a tohle je jasná průprava. 🙂 Měls tam poslat děcka, ať si to seženou samy a účel by to splnilo dokonale. 🙂

Nickolas: Tak v tom případě nelze než souhlasit. Ale můžu tě uklidnit, takových lidí je...

Upraveno uživatelem Wanderer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s tim vnitrne docela zapasim. Online hodiny, povinne ukoly a hromada nepovinnych, aby se prej decka nenudily. Mam to x 2. U mladsiho musim sedet celou dobu, starsimu obcas pomoct, kdyz mu neco nejde/nechape. 
Obcas mi tak ulitne neco jako, jdete uz s tema ukolama do prdele... Pak tem harantum musim vysvetlovat, ze se takhle nemluvi a ukoly jsou pro jejich dobro 😆

Edit

Ale ucitele bych ted delat nechtel. Ty decka je fakujou mnohem vic nez ve tride a spousta rodicu na taky pekne sere. Vzdycky kdyz me ucitelky vytoci, sednu si na chvilku k te vyuce s klukem a sleduju jak to probiha. Pul tridy ma tezce vpici. Pak se mrknu na ucitelske video Něrgešové a je mi jich az lito. Do pristiho ukolu...

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Kotlick napsal:

No tak jsem právě napsal do Co mě právě potěšilo jak se mi zrychlil internet s novým routerem a ono to je tím, že mám v nose už 3 čipy... 

Mámě krátce po očkování přestal fungovat na androidu mailový klient a krokoměr. Asi biočip. Počítám, že po druhé dávce se to spraví a aspoň krokoměr bude fungovat i bez mobilu v kabelce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, bandicoot napsal:

To trochu odlehčím. Všimly si ctihodné učitelky výtvarné výchovy, že je omezený prodej? Jako úkol s termínem "do pátku" s ingrediencemi nafukovací balonek, lepidlo a bavlnka je Mission Impossible, pokud by neexistoval vstřícný lokální Vietnamec.

Děti asi chodí do stejné školy, já byl poslán pro balónky v pondělí. Sice mi je u nás v hračkárno-květino-zahrádkářské prodejně prodali, ale dcera(skoro 15) se s ostatníma dětma nakonec cukly a všichni ten úkol udělaly s prezervativem 🙂 

ten koupíte všude. zatím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, bandicoot napsal:

Mámě krátce po očkování přestal fungovat na androidu mailový klient a krokoměr. Asi biočip. Počítám, že po druhé dávce se to spraví a aspoň krokoměr bude fungovat i bez mobilu v kabelce.

Tak třeba to nemá nalogované. Zkus vaccine://login.cov nebo nos://chip.log a vytvořit login a heslo 😎

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hasici v Praze zacali, na zadost mesta, rozvazet vakciny do ordinaci. 
Coze? Nemame na to nahodou vysoutezenou supr cupr firmu? Proc to boha jeho nevozi od zacatku, hasici, armada, policie? Vyzdimat tu statni kasu az na krev...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, gunman napsal:

Děti asi chodí do stejné školy, já byl poslán pro balónky v pondělí. Sice mi je u nás v hračkárno-květino-zahrádkářské prodejně prodali, ale dcera(skoro 15) se s ostatníma dětma nakonec cukly a všichni ten úkol udělaly s prezervativem 🙂 

ten koupíte všude. zatím

Ta prcguma mě napadla, hned, jak jsem začal číst Tvůj příspěvek... "poslán pro balónky" :D

 

... no a přijdou situace: "Máš balónky?"

Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Xenomorfus napsal:

no ještě "bumážky" tu chyběly ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Effe, já tedy nevím, kde si poslední týdny byl zalezlý, ale "bumážky" jsou tady a není z toho žádná výhoda. Jako zaměstnanec státní správy nebo podniku, firmy, která má víc než 10 zaměstnanců se musíš nechat testovat. Jako OSVČ a firmy pod 10 zaměstnanců od 6.4. taky . V tom městě si za to můžeš zajít do hospody nebo kamkoliv jinam. Tady si nezajdeš nikam a když chceš test z vlastní vůle s papírem zaplatíš 15 kil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Xenomorfus napsal:

Effe, já tedy nevím, kde si poslední týdny byl zalezlý, ale "bumážky" jsou tady a není z toho žádná výhoda. Jako zaměstnanec státní správy nebo podniku, firmy, která má víc než 10 zaměstnanců se musíš nechat testovat. Jako OSVČ a firmy pod 10 zaměstnanců od 6.4. taky . V tom městě si za to můžeš zajít do hospody nebo kamkoliv jinam. Tady si nezajdeš nikam a když chceš test z vlastní vůle s papírem zaplatíš 15 kil...

Xeňo , já to samozřejmě prožívám taky . Ty antigenní ve firmě , i ty placené PCR a současné vyjímky , které si naškrábeš .

Ale mám hrůzu z toho německého nápadu , protože jestli se toho chytí ty naše hovada tak to nemůže dopadnout dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...