Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

před 52 minutami, petr_cha napsal:

To by se hodilo spíše do sekce "Co tě dneska nasralo" :)

Nepotřebuje to asi moc dalších komentářů ...

Jenze na uzavreni okresu je potreba nouzovej stav a vo tom to je. Ze to nema na kovid zadnej zasadni vliv je nepodstatny.

Tak ja verim, ze zde (i pres par mistnich clenu Ideopolicie) je vetsina inteligentnich clenu a navic maji zkusenosti z byvaleho totalitniho rezimu. Tedy, ze neveri blabolum nejakych kasparu a pouzivaji rozum a k nejakym zakazum se stavi jako k zakazum poslechu Svobodne evropy ;-).

Tvl, tak v ty vesnici, co mam chatu (Zdibech), zacali hlidat hranici okresu i misti straznici. Konkretne cyklostezku u Vltavy (Praha - Kralupy)...

Jel jsem ráno do krámu na kole pro housky a při cestě přes vesnici, jak se oteplilo tak lidi jsou všichni venku dělají okolo baráků a na zahradě. Je zcela jasné, že lidi budou chtít po měsících konečně ven. Aby taky ne, s touhle mediální masáží a neumětely u kormidla co jsme zažili za posledních pár měsíců nemá obdoby. 

Edited by Tom4
před 1 hodinou, Tom4 napsal:

Jel jsem ráno do krámu na kole pro housky a při cestě přes vesnici, jak se oteplilo tak lidi jsou všichni venku dělají okolo baráků a na zahradě. Je zcela jasné, že lidi budou chtít po měsících konečně ven. Aby taky ne, s touhle mediální masáží a neumětely u kormidla co jsme zažili za posledních pár měsíců nemá obdoby. 

U vas je (bolo) zakazane aj pracovat okolo baraku a na vlastnej zahrade? 🙄

To nebylo, proč?  

Edit. Aha, už chápu jak vyzněl text předchozího postu, to ne, bylo myšleno jako srovnání že když vidím lidi z domu venki na zahradě tak obdobně lidi z bytů nebudou sedět doma :cheers: byť teda vlastně nikam krom do obchodu a za sportem nemůžou -> návaznost na hlídání cyklostezky u Prahy.

Edited by Tom4
před 2 hodinami, Tom4 napsal:

To nebylo, proč?  

Edit. Aha, už chápu jak vyzněl text předchozího postu, to ne, bylo myšleno jako srovnání že když vidím lidi z domu venki na zahradě tak obdobně lidi z bytů nebudou sedět doma :cheers: byť teda vlastně nikam krom do obchodu a za sportem nemůžou -> návaznost na hlídání cyklostezky u Prahy.

Aha, dik. Pochopil som to inak :cheers:

před 30 minutami, pebe napsal:

Poreč

To je veget, tak užívej :guitar: Když vydržíš do léta, můžeme dát pifko, mám u Poreče taky tejden  :cheers:

Funguje ted prodej autodilu? Zrejme mi klekl akumulator, pokud se nenabije, budu potrebovat rychle novy, od 1.4. tu mame zony a musim odjet...

před 8 minutami, odjinud napsal:

Funguje ted prodej autodilu? Zrejme mi klekl akumulator, pokud se nenabije, budu potrebovat rychle novy, od 1.4. tu mame zony a musim odjet...

Fungují jak autoservisy, tak prodej náhradních dílů....

Prodej náhradních dílů není ve výjimkách, ale oni si s tím v servise nějak poradí...jinak baterky mají i na pumpách