Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Teď během Velikonoc se krásně ukáže čím se řidíme. Myšleno v nemocnicích nebude tolik lidí na svátky. A ani se nebude tolik testovat, jsou svátky. A když bude méně testů, tak bude i méně nakažených. Takže bude klesat PES index, číslo R bude klesat taky. Ještě 14 dní vydržet! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem jel přes 5 okresů a zpět. Čestný jsem si načmáral na II/2 výjimku. Cestou tam mě sekli třikrát, stačilo jim to prohlášení a OP, papíry od auta nechtěli ani jednou. Cestou zpět (to už jsem jel bez prohlášení) mě nevzali ani jednou, jinak fízlů bylo furt všude mrak, všechno možný. I auto neoznačený s rozblikanejma majákama, i auto celní správy. Cesty od lidí jak vymetený.

  A mohl's je Romane poslat slušně do řiti. Jel jsi do svého bydliště a tečka, na otázku "odkud a proč" už NEmají nárok, tu bych ignoroval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já k ostříhání potřebuji dalekohled, tj. moje běžné vybavení motocyklu. Vyjedu na strategickou pozici, obhlídnu obvyklá stanoviště hlídek a podle toho stanovím další trasu k holiči, buď lehčím, či těžším terénem. 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, Bert napsal:

Já na své vlasy dbám i v této nelehké době. Každý týden. 1,3 mm 🙂

A máš aspoň pořádnou čepici? :D Mě sundala manželka tu moji tsunami na 6mm a dneska jsem málem umrznul.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno a já si ty plonkový Omegy teda budu muset nechat, stále mi nikdo neřekl kdy se budu moct jít ostříhat. I když dneska nějaký ministr někde povídal že když 14 dní vydržíme . . . 😂😂😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...