Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Já myslím, že to chce taky používat selskej rozum. Je to vždycky o lidech a pokud u věcí trochu přemýšlí, tak by tolik nařízení taky nebylo potřeba.

Zrovna tady to v rozhovoru celkem rozumně řeší člověk, kterej asi trochu ví o čem mluví.

Riziko je vždycky, ale taky stres není dobrý podceňovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rovinu - a co dál? Jako že to přejde a nevrátí se? 

Já se obávám, že se to bude vracet jak ta chřipka a tyhle manévry se kvůli tomu rozhodně každoročně nebudou dát dělat.

Vytvoření protilátek v těle?

Očkování, až bude lék či vakcína?

Tohle je předčasná otázka, ale snad si ji někdo z hlavounu už též položil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přečetl jsem si na netu pár zpráv a to jsem neměl dělat. Podle průzkumu z dat platebních karet půlka lidí co byla v Itálii nedodržela karanténu, pak se dočtu, že z nějakého městečka které je v totální karanténě lidi ujíždějí polníma cestama, do toho mraky soukromých akcí ( na kterých dle slov M 10 není nic špatného když jsou na soukromém pozemku - OMG) kurva já to prostě nedokážu pochopit - proč to čtu akorát jsem pak nas..nej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty rousky jsou super. Koukam na krvaky na Nove a te pani moderatorce hlavnich zprav se tak mile rysuje pusa pod tou ruzovou rouskou. No uplne me to odvedlo od obsahu informace dopadu viru na nase seniory

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se děje, je jen boj o čas, nic vic

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Naprostý souhlas. Rozložit počet nemocných v čase. Lépe se o ně postaráme. A třeba časem někdo na něco přijde. Můj odhad: infikovaná bude polovina populace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já teda nevím, ale co vám vadí na tom, že se sejdou lidi na svém pozemku (nebo v domě) a jsou si vědomi toho, že se můžou (ale i nemusí) vzájemně infikovat? Pokud by to prováděli na veřejném prostranství, kde hysteričtí panikáři myslí, že by to mohli chytnout,  tak prosím, můžeme se tvářit, že dělají něco špatného. Ale ve vlastním? Je to jen a jen jejich věc a myslím, že všichni máme v hlavě mozek a je nám jasné, že virem se můžeme nakazit všichni a nějaké zákazy a roušky na tom nic nezmění. Ten vir nezmizí tím, že budeme nosit roušky a nevycházet z domu. To je asi dost podstatná informace, která ale nikde nezaznívá dost důrazně, protože ji překřičí hysterie rouškařů.. Ten vir sám od sebe nikdy nezmizí. Bude tu  s námi pořád. Ať se vám to líbí nebo ne. Musíme si na něj holt vytvořit imunitu.

 

Viac takych ako ty, a sme v prdeli vsetci...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprostý souhlas. Rozložit počet nemocných v čase. Lépe se o ně postaráme. A třeba časem někdo na něco přijde. Můj odhad: infikovaná bude polovina populace.

Jako v CR, Evrope nebo svetove?

Ja myslim, ze od pulky Dubna to zacne padat. A v Kvetnu fakticky konec, uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako v CR, Evrope nebo svetove?

Ja myslim, ze od pulky Dubna to zacne padat. A v Kvetnu fakticky konec, uvidime...

A teď, co myslís tím konec? To je dost podstatný.

 

Odesláno z mého Lenovo TB3-850F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V životě bych nevěřil že se v tohle státě najde 23 000 idiotů kteří podepíší  petici která protestuje a žádá zrušení zákazu přítomnosti otce u porodu corona necorona  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...