Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

před 7 minutami, exBURN napsal:

Nějaké vedlejší účinky? Na co se mám připravit?

Ja som si nebol vobec isty ci ma pichli, ako pise kolega nizsie. AZ. "Nastastie" vecer zacala boliet ruka, fakt som mal pochybnosti. Necitil som ani vpich, ani samotnu vakcinu. Nasledujuci den ako po riadnej opici v kombinacii s chripkou. Teplota zvysena zanedbatelene. Dalsi den uz nic, len bolest ramena asi 2-3 dni.

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

:D

Další včelka (pfízer) až v červnu,snad to bude podobné jako při té první (doufám)😉.

Před hodinou, exBURN napsal:

Nějaké vedlejší účinky? Na co se mám připravit?

Ja ráno AZ vakcína, k večeru únava, bolela ma hlava. V noci trochu zimnica  a slabá horúčka. Na druhý deň trochu horúčka, Paralen to potlačil. Tretí deň už nič. Ruka ma bolela asi tri dni. 

Mám to za sebou. Cítit to bylo, ale pohoda. Uvidíme co večer, snad to nebude žádná hrůza. Díky za info. 

před 2 hodinami, bobi napsal:

Minulý týden jsem absolvoval 1 dávku Pfizer.Jediné co po očkování nastalo,že mě při každém zvednutí ruky bolela "pracka".Bolest trvala asi 24hodin,takže nic hrozného.

Když jsem přijel po očkování domů,tak jsem nejdřív hodil kontrolu,jestli mě vůbec tu vakcínu píchla.Já totiž vůbec nic necítil (žádné píchnutí):D

Měl jsem to úplně stejně.

V 27. 4. 2021 v 11:37, vaba napsal:

Jaký je rozdíl, pro tělo, jenom to prodělat a být očkovaný? Protilátky se tvoří obou případech - ty po očkování jsou lepší?

Onemocnět můžeš různě, zejm. je rozdíl v dávce viru. Vakcína je léčivo s definovanými parametry.

Tak nic moc teda, večer zimnice, ráno jako by na mě lezla chřipka a spánek stál za houby. Brufen to naštěstí celkem utlumil. Snad se to už bude jen lepšit.

U nás to očkování taky pěkně frčí, věková kategorie která je na řadě, ohrožená skupina i všichni mladý simulanti a podvodníci do 14 dnů od registrace naočkováno, jen tak dál 👍

Tak indická mutace je tu, uvidíme jak se v konkurenci prosadí a co udělá se změkčilými Evropany. 

Myslim, ze marketingove se uz noc nechytne... jak lidem padaj bomby na hlavu, je uz jim jedno, jestli jsou z letadel nebo je to V1/V2...

Neni nad vlastni nazor, ackoli ....

No, mluvil jsem dnes s jednim VS vzdelanym panem kolem 60. Na neco jsme cekali, spolecnych temat moc nebylo, tak jsme plkali. Mj. jsem se ho zeptal jak ockovani. On vytrestil oci a jestli jsem se nezblaznil? Prej snad jedine Sputnik a to jeste kdovi jestli. Vse ostatni jsou pokusy s genetickou mutaci. A v USA uz prej ledaskde maji lidi s ockovanim zakaz vstupu. Ostatne jsou to vse nesmysly a konspirace, on ma pristroj na vyrobu stribrne vody a tak ho zatim vzdy vylecila. 

Stříbrná voda, říkáš? :D

Tak u mě po raním brufenu zase vylezla horečka na 38,2 😞.... Jako doufám, že zítra už bude líp

před 2 hodinami, martar napsal:

Tak indická mutace je tu, uvidíme jak se v konkurenci prosadí a co udělá se změkčilými Evropany. 

Marketing koronaviru je lepší než reklama na zubní pastu nebo prací prášky v televizi 🙂 Každá nová zubní pasta dělá zuby bělejší, nový prací prášek dělá prádlo bělejší a každá nová koronamutace je nakažlivější 🙂

Hele to netuším, zda je nakažlivější než třeba Brigitta... prostě je trochu jiná, no. Uvidíme.