Jump to content

Koronavirus a vše okolo...

Recommended Posts

Kamarád vystrašený jak prase před porážkou se cpal hlava nehlava na vakcínu přes asthma, pak tlak, kdoví co všechno a nakonec mu to dopadlo přes obezitu na kterou je patřičně hrdý :D V pátek ráno mu šlehli Fajzra, odpo štěstím vyzunkl flašku slivovice a včera mi volal že málem zhebnul. Tři dny nevylezl z pelechu jak moc mu bylo zle, idiot no ... 

• Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Kluci, nemrhejte zbytečně svou životní energií v tomto nesmyslném vlákně. Běžte raději obejmout svou ženu, uříznout si kus uheráku, otevřít si další pivo, zkontrolovat chod svých hodinek, nebo něco ji

se tady objevuje hlasování k příspěvkům, takže je načase připomenout kikotům co právě objevili internet že to je puštěný teďka do pátku jako hlasování pro kalendář a ne pro sraby co se bojí napsat vla

Mě jen zajímalo jak to probíhá, díky. Vypadá to, podle zdejších případů a podle jednoho co jsem psal já že se jedná sice o pozitivní testy ale průběh je velmi lehký. Tak mě to utvrzuje v tom že to bud

Před hodinou, Gustaf napsal:

Super na očkování chlastat...

Je to ementál, co Vám budu povídat, člověk divný to tvor 😂 Každopádně jsem slyšel že 45+ jdou od 14.05., to by bylo fajnové a teď už se jen modlit ať se Nepálci s rapidním nárůstem bravurně poperou, poprvé to zvládli. Já už bych vypadl někam až bych brečel ....

před 10 hodinami, DavidLC napsal:

Tuší, no spíš ví, někdo prosím, jak dlouho po angíně (antibiotika) se dá jít na očkování, nějak nemůžu najít nějaké relevantní info. Díky...

Pokud už jsi plně ok, tak minimálně dva týdny a určitě to zmínit při očkování lékaři, je to individuální.

10 hours ago, African said:

Kamarád vystrašený jak prase před porážkou se cpal hlava nehlava na vakcínu přes asthma, pak tlak, kdoví co všechno a nakonec mu to dopadlo přes obezitu na kterou je patřičně hrdý :D V pátek ráno mu šlehli Fajzra, odpo štěstím vyzunkl flašku slivovice a včera mi volal že málem zhebnul. Tři dny nevylezl z pelechu jak moc mu bylo zle, idiot no ... 

Hlavne, ze na pouceni je jasne napisane 2 dni nepit. No boli to tazke 2 dni. Musim uznat, ze pre niektorych to moze byt neprekonatelne :D

Vraj pri sputniku je to 6 tyzdnov, ale to sa mi zda ako hoax. To by v maticke rusi nepreslo...

před 12 hodinami, DavidLC napsal:

Tuší, no spíš ví, někdo prosím, jak dlouho po angíně (antibiotika) se dá jít na očkování, nějak nemůžu najít nějaké relevantní info. Díky...

Doporučuju 2-3 týdny po dobrání ATB.

před 4 hodinami, shaggy napsal:

Hlavne, ze na pouceni je jasne napisane 2 dni nepit. No boli to tazke 2 dni. Musim uznat, ze pre niektorych to moze byt neprekonatelne :D

To věřím... a ani jedno dvě pivka navečer se nesmí ?? 😅🥴

Tvl to je system pojd me jebat, prijde mi kod k rezervaci terminu, pokousim se rezervovat a udrzba systemu, kdyz skonci udrzba tak si rezervuju termin, vse ok, prijde mi potvrzujici sms, po par hodinach dalsi sms, ze rezervace byla z technickych duvodu zrusena a mam cekat na dalsi sms.....

před 21 minutami, Prochy68 napsal:

Tvl to je system pojd me jebat, prijde mi kod k rezervaci terminu, pokousim se rezervovat a udrzba systemu, kdyz skonci udrzba tak si rezervuju termin, vse ok, prijde mi potvrzujici sms, po par hodinach dalsi sms, ze rezervace byla z technickych duvodu zrusena a mam cekat na dalsi sms.....

a teď si představ, že je ti je třeba pětaosmdesát :D 

Tak ted sms, ze si muzu opet rezervovat termin, ten co jsem mel puvodne, je opet k dispozici...

před 1 minutou, Spongebob napsal:

a teď si představ, že je ti je třeba pětaosmdesát :D 

to by mi asi prdla cevka 🙂

@Dez123 @M.K.  Děkuji za radu 🙂Má to logiku. Ptal jsem se za ženu, má antb. jednou za 10 let a docela to s ní i cvičilo. Tak lepší chvíli oraz...

Takže potvrzeno, černé na bílém. Půl roku po odběru na protilátky, další odběr prokázal dostatečné množství.

Poprvé 96, podruhé 79,10. Ty tři měsíce imunity jsou kecy v kleci. 

před 2 hodinami, bithas napsal:

Takže potvrzeno, černé na bílém. Půl roku po odběru na protilátky, další odběr prokázal dostatečné množství.

Poprvé 96, podruhé 79,10. Ty tři měsíce imunity jsou kecy v kleci. 

ono také ale záleží na tom indexu přepočtu. Někdo může mít 900 a může to být méně než máš ty. Jakou si tam měl toleranci jednotek?

Panove, mate nekdo pro prodelani covidu problem se spanim? Posledni dobou se dost casto vzbudim treba po 3:00 nebo 4:00 rano a at delam co delam, tak nedokazu usnout. Zacina me to docela slusne unavovat, protoze potrebuju 7-7,5h spanku a mam treba 5-6h a je to proste malo 😬