Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Byly doby, kdy lékaře znepokojoval rychlý pokles  protilátek v krvi. Ale ty časy už dávno odvál čas. Naposledy se ještě testovala plošně povinně hladina protilátek u zdravotníků po vakcíně Engerix B někdy kolem roku +- 2010. Dnes už se jede jen na razítka....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, arlin napsal:

Byly doby, kdy lékaře znepokojoval rychlý pokles  protilátek v krvi. Ale ty časy už dávno odvál čas. Naposledy se ještě testovala plošně povinně hladina protilátek u zdravotníků po vakcíně Engerix B někdy kolem roku +- 2010. Dnes už se jede jen na razítka....

To me tedy minulo a ani jsem o tom neslysel. Kdysi koncem 80tych let jsme byli povinne ockovani proti VHA, na VHB ockovany nejsem….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, ricous napsal:

Čeká mě třetí dávka a nějak se nám tady na severu rozšířil názor, že je nejlepší si trojku nakombinovat = kdo měl před půl rokem Pfizera, tak teď Modernu a opačně. Prý kvůli překrytí...?.

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02853-4
 

tak asi je to v podstate jedno, hlavne necim. Jinak ja bych sel po dvou Pfizerech do Moderny… o neco lepsi na Deltu a podle prvni h neofiko vysledku lepsi protilatkova odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, nickolas napsal:

Hin sa ukaze jak je to s tim ockovanim. Mladej (7) je pozitivni. Priznaky nula. Minimalne do pondelka jsem s nim zavrenej doma. Tak jsem zvedav. 

Ciste empiricky… naockovanej relativne mladej rodic to nechytne, nenaockovanej to chytne na padesat procent, naockovanej senior zjara ve spolecne domacnosti skoro jiste…..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Senior…tchyne oba kluky musela (jinak to fakt neslo) vcera po antigenu vyzvednout ze skoly a byli s ni prakticky cely den, bez respiku. Jeji vule 🤷‍♀️ Uz je odstrihnuta a v pondeli jde na PCR. Ockovana samozrejme v prvni vlne. Snad to bude ok. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O me nejde, predpokladam ze se s tim nejak poperu. Hlavne je to moje decko,  do sklepa ho nezavru. Blba je ta babka, tam to proste neslo vyresit jinak. Ale v minulosti projevila jistou davku nesmrtelnosti, tak doufam ze bude cajk. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, nickolas napsal:

Senior…tchyne oba kluky musela (jinak to fakt neslo) vcera po antigenu vyzvednout ze skoly a byli s ni prakticky cely den, bez respiku. Jeji vule 🤷‍♀️ Uz je odstrihnuta a v pondeli jde na PCR. Ockovana samozrejme v prvni vlne. Snad to bude ok. 

No tak pokud mladej nema potvrzenou PCR positivitu, tak bych gate jeste nestahoval……

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, nickolas napsal:

O me nejde, predpokladam ze se s tim nejak poperu. Hlavne je to moje decko,  do sklepa ho nezavru. Blba je ta babka, tam to proste neslo vyresit jinak. Ale v minulosti projevila jistou davku nesmrtelnosti, tak doufam ze bude cajk. 

Řada vitálních seniorů Covid i bez očko zvládla až překvapivě v poho. Jen se o tom nikde nepíše a nemluví. Každopádně to není návod pro dny další v případě téhle breberky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 hodinami, mtruelle napsal:

https://www.nature.com/articles/d41586-021-02853-4
 

tak asi je to v podstate jedno, hlavne necim. Jinak ja bych sel po dvou Pfizerech do Moderny… o neco lepsi na Deltu a podle prvni h neofiko vysledku lepsi protilatkova odpoved.

A co "si dat" 6 mesiacoch po astre? Mal som druhu davku 05/2021. 

Upraveno uživatelem EpsteinBarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...