Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, ggrand napsal:

Kdyz on ten kus textilie nefunguje, jak bychom si prali. Proto spousta lidi zkuhra. A lidi budou umirat, dokud lekari nezacnou lecit. Paralen a caj neni leceni. 

Ale prd, kdyby hovada nosila ty respirátory, bylo by nemocných méně.

Navíc mám nové info z rána.

Máma mi volala v pátek večer ( ročník 1945) že ji není dobře

Dojel jsem za ní a dovezl  Coldrex, Groptinposin atd a byly mi divné ty příznaky, tedy bolest zad, hlavy, rýma a bolest kloubů. Docela hodně mi to připomnělo můj Covid tak jsem ji hned udělal Antigen z Německa a bohužel okamžitě dvě čárky zabarvené. V pátek večer se nedovoláš vůbec nikam. Ani na hygienu a ano Covis linka už večer nefunguje. V nemocnici na Bulovce to jen vyzvánělo a obvodní doktor byl logicky doma.

 

Dnes ráno jsem volal obvoďákovi mamky a ten hned ať ji večer přivezu na Bulovku, že  tam má mimořádnou Covid službu a udělá ji test ( oficiální)  a když bude pozitivní, dá ji rovnou první polovinu  ( druhou zítra) nějakého koktejlu, kterých mají prý v nemocnici mraky a budou se vyhazovat jelikož procházejí.

Docela velký rozdíl proti únoru v letošním roce , kdy sem měl Covid já. To mi opravdu po telefonu o obvoďáka řekli: Vezměte si Paralen a hlavně sem nechoďte

 

Víme od toho hovada Vojtěcha někdo něco o tom, že existují nějaké koktejly, které fungují a je jich tak hodně, že se budou vyhazovat ?

 

Chybí nám osvěta a hlavně oficiální informace. Šíří je jen bludy a hoaxy spolu s fámami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Irwinek napsal:

Léčení lidí je neefektivní. Lidi je výhodnější zabíjet než léčit, protože je velmi obtížné někoho vyléčit, zatímco každého lze s využitím poměrně malé námahy dokonale zabít, čímž se zároveň odstraní veškerá rizika dalšího onemocnění.

Tak takto fakt na Chronomagu ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, long napsal:

Ale prd, kdyby hovada nosila ty respirátory, bylo by nemocných méně.

Chybí nám osvěta a hlavně oficiální informace. Šíří je jen bludy a hoaxy spolu s fámami.

Podepisuji, akorát celé se to točí v kruhu. U nás byla vakcína od počátku propagována jako benefit, stěžovala si na to i Svrčinová, že lidé většinou řeší vakcínu jen, aby je nikdo nebuzeroval a udělali Tečku za vším - jednoduché řešení, akorát ten problém je složitý a tyto proklamace se nyní míjí s realitou a nástupem podzimu.

A teď najednou bys měl oficiálně propagovat i jinou metodu např. monoklonální protilátky, testy na pracovišti, a nebo že je respirátor důležitý. A zároveň máš nařízený jediný cíl a to donutit zbytek k očkování - nechtěl bych být na jeho místě. Možná by pomohla omluva vůdce a narovnání očekávání a reality - taková tlustá čára.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale prd, kdyby hovada nosila ty respirátory, bylo by nemocných méně.
Navíc mám nové info z rána.
Máma mi volala v pátek večer ( ročník 1945) že ji není dobře
Dojel jsem za ní a dovezl  Coldrex, Groptinposin atd a byly mi divné ty příznaky, tedy bolest zad, hlavy, rýma a bolest kloubů. Docela hodně mi to připomnělo můj Covid tak jsem ji hned udělal Antigen z Německa a bohužel okamžitě dvě čárky zabarvené. V pátek večer se nedovoláš vůbec nikam. Ani na hygienu a ano Covis linka už večer nefunguje. V nemocnici na Bulovce to jen vyzvánělo a obvodní doktor byl logicky doma.
 
Dnes ráno jsem volal obvoďákovi mamky a ten hned ať ji večer přivezu na Bulovku, že  tam má mimořádnou Covid službu a udělá ji test ( oficiální)  a když bude pozitivní, dá ji rovnou první polovinu  ( druhou zítra) nějakého koktejlu, kterých mají prý v nemocnici mraky a budou se vyhazovat jelikož procházejí.
Docela velký rozdíl proti únoru v letošním roce , kdy sem měl Covid já. To mi opravdu po telefonu o obvoďáka řekli: Vezměte si Paralen a hlavně sem nechoďte
 
Víme od toho hovada Vojtěcha někdo něco o tom, že existují nějaké koktejly, které fungují a je jich tak hodně, že se budou vyhazovat ?
 
Chybí nám osvěta a hlavně oficiální informace. Šíří je jen bludy a hoaxy spolu s fámami.

Hodně štěstí!

Jinak tím koktejlem se nejspíš mysli tohle
https://bulovka.cz/monoklonalni-protilatky-proti-sars-cov-2

Celkem už se o tom mluví. V první vlně se s tím teprve experimentovalo. Koncem roku/začátkem příštího se počítá s nástupem antivirotik od více značek.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepší prostě léčit nemocné a ostatní nechat přírodě? Všelijakých breberek si s  sebou každý z nás tahá mraky a nikomu to nijak zvlášť žíly netrhá, dokud se to nějak nepříjemně neprojeví. Pak nastupuje medicína.
Po 2 letech všech možných i nemožných opatření  jsme na tom v podstatě furt stejně a jako bonus máme dluhy a nabourané hospodářství. Tím nemyslím jen ČR.

Nebylo.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, ragu napsal:


Hodně štěstí!

Jinak tím koktejlem se nejspíš mysli tohle
https://bulovka.cz/monoklonalni-protilatky-proti-sars-cov-2

Celkem už se o tom mluví. V první vlně se s tím teprve experimentovalo. Koncem roku/začátkem příštího se počítá s nástupem antivirotik od více značek.

Ano to je ono, ale popravdě o tom nevím a ani nikdo z rodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trend od 4.11. je snizovani dennich prirustku hospitalizaci - pokud to vydrzi a aktualni vlna behem dvou/tri tydnu zacne opadavat, pak bych rekl, ze svita nadeje, ze uz mame takove promoreni v kombinaci s ockovanim, ze zdravotnicky system uz celkem zvlada sezonni napor viroveho onemocneni.

jsem zvedavy, jake prirustky budou tento tyden. podle statistk mame velke mnozstvi pozitivnich testu, ale taky nejvice testu za celou dobu testovani, ale taky pomerne velkou pozitivitu.

snad virus zmutuje uz konecne do finalniho rymoveho stadia, ockovani + prodelani evidentne zabira. a jarni vlna uz bude mirnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

Ale prd, kdyby hovada nosila ty respirátory, bylo by nemocných méně.

 

Já tedy nevím, respirátory jsou snad na celém světě od jara povinně pouze u nás, Rakousku a Německu a zrovna tyhle 3 země jsou na tom teď skoro nejhůře v Evropě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nebylo by lepší prostě léčit nemocné a ostatní nechat přírodě? Všelijakých breberek si s  sebou každý z nás tahá mraky a nikomu to nijak zvlášť žíly netrhá, dokud se to nějak nepříjemně neprojeví. Pak nastupuje medicína.
Po 2 letech všech možných i nemožných opatření  jsme na tom v podstatě furt stejně a jako bonus máme dluhy a nabourané hospodářství. Tím nemyslím jen ČR.

Vsak uspesnost leceni nemocnych muzes videt na lonskych nadumrtich. A fakt 40 tis. lidi nesrazilo auto na prechodu s pozitivnim testem v kapse.

Kdyz budes “jen” lecit nemocne, tak kde budes lecit infarkty, rakoviny atd. A kolik to “jen” leceni bude stat? To uz mi ze zdravotniho i ekonomickyho hlediska prijde lepsi, aby stat na sebe vzal odpovednost za ockovani (vcetne kompenzaci) a ockovani bylo povinny. Zdravotnictvi i ekonomika by si mozna oddechly.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tedy nevím, respirátory jsou snad na celém světě od jara povinně pouze u nás, Rakousku a Německu a zrovna tyhle 3 země jsou na tom teď skoro nejhůře v Evropě.

Nemam dojem, ze by se to u nas nejak extra dodrzovalo, nebo to snad nekdo vymahal. V obchodech 30% lidi bez a zadnej problem.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já v každém případě "prchám" za měsíc na Floridu, po celou dobu covidu, kromě front v zábavních parcích a autobusů, bez roušek a od srpna jim případy klesají, opatření neopatření. Pobavil mě dotaz na fóru od turistů z Evropy, zda nevzbudí pozornost, když tam budou nosit roušky a někdo místní jim odpověděl, že pokud na ní nebude napsána podpora současného prezidenta, tak můžou nosit na ksichtě co chtějí a nikdo si toho nebude všímat😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, eskimak napsal:

Tak urciteee, na 20M obyvatelov 60t mrtvych.... . Oni si vlastne ani nevsimli ze tam Covid mali. 🤦‍♂️ Pred par mesiacmi im tam kolabovali nemocnice a lekari na soc sietach prosili ludi nech im uz nejebe a daju sa zaockovat.

Takže jsou na tom stejně jako my s celým naším cirkusem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, Waya03 napsal:

Jsou věci, které mi ohledně této problematiky připadají ZJEVNÉ, nicméně vliv podnebí a teploty v různých částech světa mi ZJEVNÉ nepřijdou.

Jmenuje se sezonnost viru a je to celkem zjevne… i vloni v lete i letos v lete u nas celkem pohoda, i kdyz to neni tak zjevne jako u viru chripky… ten je striktne sezonne vazany na chladne mesice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Foundryman

@neuromancer

Florida bola s hospitalizaciami uplne na spici USA. Myslim negativne. A to je tam teplo! Uz to dochadza ci este nie? Napriek tomu ze je tam teplo, su na tom s umrtnostou horsie (alebo podobne) ako my. To je ale vyhra, vsakze? Napriek slusnej zaockovanosti, lebo SERU na to, myslim na opatrenia. To ze tam maju posahaneho guvernera ich bohuzial do tejto situacie dostalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...