Jump to content

Recommended Posts

Posted
před 29 minutami, TomNguyen napsal:

RAT (rychly antigenní test) je jen orientační, po její pozitivitě musíš na PCR a na základě toho se posílá na karanténu atd.

 

Logicky, jinak by každej mohl podvádět s pozitivita/negativita

Tome, zase píšeš píčoviny. Jen ve zkratce, do karantény jdeš hned po AG na pracovišti, a žádné PCR se už nekoná ...

 

Pro Alexandr B. (r.n. XXXX): Na zaklade pozitivniho vysledku AG testu v zamestnani vam byla vystavena eNeschopenka od DD.MM., cislo 108795182111110089. Ukonceni eNeschopenky provede KHS. Dodrzujte pravidla KARANTENY dle https://covid.gov.cz/tz do DD.MM. vcetne. V nasledujcich 5 dnech noste respirator. Projevi-li se u vas priznaky onemocneni, kontaktujte sveho lekare a podstupte PCR test. Dekujeme, KHS

Zdroj: https://covid.gov.cz/situace/podnikatelska-cinnost/povinne-testovani-zamestnancu-na-pracovistich-osvc

Posted

z Bertovho linku: 

Důležité: Na základě pozitivního antigenního testu není generován certifikát o prodělaném onemocnění. Tento certifikát je generován pouze po pozitivním PCR testu.

Posted

Ani na SK, prekonal som Covid v Novembri, aj s priznakmi, ale nebol som na PCR, mam len potvrdenie od lekara o prekonani a nechcu mi vystavit covid pas.

To je ale teraz jedno, lebo som znovu od minuleho tyzdna pozitivny, v praci pozotov AG test, nemam ziadne priznaky, pouceny z predchadzajuceho covidu som isiel hned na PCR a toez pozitiv, takze budem aspon mat covid pas.

Chytil som to skoro presne 2 mesiace po prekonani prveho covidu som v karantene, sportujem a nic mi nie je .

Posted

Dcera včera při školním testování 3. pozitivní PCR test. Takže s několika denní pauzou přes silvestr zahajuje 7. týden izolace/karantény.

Posted

Ať jsme dělali co šlo, stejně je to doma (patrně škola) u holky i ženy, já s druhou dcerou "zatím" nic... Máme po PCR testu, to znamená karanténu/izolaci. Čekám jestli to přeskočilo...  achjokurvafix... Aspoň že holce jen lehce blbě (bolest břicha, zvracela a únava), žena o.k.... Hygiena nás prý bude kontaktovat. No nic, jen jsem se vykecal...

Posted

Tak držím palce. Taky vidím změnu, jak se to šíří. Za dva roky se nám nikdo v kanceláři nenakazil, většinou jen izolovaně jinde. Většinou si každý dal vlastní karanténu, ale nikdy žádná další pozitivita.

Minulý týden se nám takhle z jednoho krátkého kontaktu nakazilo 12 lidí. Postupně během 3 dní všichni pozitivní.

Posted

Mozete robit cokolvek, Omicron dostanu vsetci, prekonani, neockovani, aj ockovani. Ale ziadna tragedia to nebude.

Posted
před 40 minutami, x591 napsal:

Tak držím palce. Taky vidím změnu, jak se to šíří. Za dva roky se nám nikdo v kanceláři nenakazil, většinou jen izolovaně jinde. Většinou si každý dal vlastní karanténu, ale nikdy žádná další pozitivita.

Minulý týden se nám takhle z jednoho krátkého kontaktu nakazilo 12 lidí. Postupně během 3 dní všichni pozitivní.

Díky, já jsem radši obvolal pár lidí co jsem potkal (a znám) a jednoho z nic brácha zůstal ve firmě ještě s jedním ze čtyřiceti... to je fakt masakr. Tak mě napadá co tam vlastně dělají 🙂.

Posted

Kdyby tedy clovek vysel pri AG testu na pracovisti pozitivni a byl bez priznaku, kdy nejlip na PCR, aby byl tez pozitivni? Hned nebo chvili pockat?

Vim, ze to zni blbe, ale kdyz uz bych to dostal, tak at z toho alespon vypadne prodlouzeni covid passu.

Posted

Řekl bych, že na PCR test hned. Předpokládám, že když vyjde ATG test, měl bys v sobě mít dost viru na to, aby vyšel i PCR. Vyjma případů falešně pozitivních testů samozřejmě...

Posted
před 20 hodinami, seaman napsal:

Mozete robit cokolvek, Omicron dostanu vsetci, prekonani, neockovani, aj ockovani. Ale ziadna tragedia to nebude.

V podstatě souhlasím a hlavně doufám, že to tak vážně bude. S manželkou (máme pár měsíců po 3. dávce) jsem oba pozitvní, zatím v podstatě rýmička, děti negativní.

Té "tragedie" se trochu bojím z toho hlediska, že pokud se nakazí hodně rychle hodně lidí, můžem zas bejt zahlcený, byť dočasně. Režim Hromadného postižení osob bych si zopakoval dost nerad.

Posted
Před hodinou, M.K. napsal:

V podstatě souhlasím a hlavně doufám, že to tak vážně bude. S manželkou (máme pár měsíců po 3. dávce) jsem oba pozitvní, zatím v podstatě rýmička, děti negativní.

Té "tragedie" se trochu bojím z toho hlediska, že pokud se nakazí hodně rychle hodně lidí, můžem zas bejt zahlcený, byť dočasně. Režim Hromadného postižení osob bych si zopakoval dost nerad.

Ty hospitalizace budou… viz USA, Francie velmi podobne….

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Britania rusi masky, restrikcie a zacina od zajtra normalne zit, je to prva lastovicka, dalej sa to bude sirit a uz to nebudeme tak prezivat, palec hore.

Posted

Tak ja jen tak pro zajimavost, v patek na booster davce, v sobotu manzelka pozitivni pcr, dneska ji konci karantena, pro zmenu ja pozitivni pcr, decka vytrvale negativni, u me priznaky zadny ani po ockovani nic, manzelka sobotu prospala, od ty doby uz zadny obtize, rozhodne zajimave 🙂

Posted

Taky pro zajímavost k antigenním testům - teď mi junior hlásil objev, který udělali s klukama ve škole (3. ročník střední školy) - pokud se do vzorku kápne trošku šťávy z citrusu, test vyjde pozitivní 🙂

Posted
před 12 minutami, Foundryman napsal:

Taky pro zajímavost k antigenním testům - teď mi junior hlásil objev, který udělali s klukama ve škole (3. ročník střední školy) - pokud se do vzorku kápne trošku šťávy z citrusu, test vyjde pozitivní 🙂

Zajímavé, nikdy jsem dvě čárky po spolu neviděl, tedy pokud nemluvíme o skupinovém sexu :D Zítra vyzkouším....

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...