Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Kellner nám ?daroval? materiál za 100 mio, ale to, že Bába poslal zadarmo do Číny letadlo s materiálem za 1,5 mld, protože Kellner si tam potřeboval udělat oko kvůli nějakýmu svýmu průseru, to už se neříká. Nejspíš z toho letadla nechal jen odebrat pár beden a poslal je zpátky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ale to, že jste ve Španělsku v p-či neznamená, že budu spokojen s tím, co za politickou šaškárnu se děje tady.

Tak abych nedostal BAN budu držet pec, každopádně jste to tam podchytily at uz jsou politici jakýkoliv

 

PEACE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kellner nám ?daroval? materiál za 100 mio, ale to, že Bába poslal zadarmo do Číny letadlo s materiálem za 1,5 mld, protože Kellner si tam potřeboval udělat oko kvůli nějakýmu svýmu průseru, to už se neříká. Nejspíš z toho letadla nechal jen odebrat pár beden a poslal je zpátky.

No jasne, to je to co jsem myslel... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ja kupoval v pulce unora, preventivne, kdyby neco, a logicky, ze beru to nejdrazsi, takze respiratory s FFP3. Nemusej bejt vsechno lekari, trebas jen pesimiste a prepperi :)

Na bazosi a sbazaru se daji FFP3 normalne koupit. Za jakou cenu je vec jina. Taky nemyslim ze by to byli lekari, protoze ti je nefasuji a pokud by nejake meli, nechaji si je do prace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kellner nám ?daroval? materiál za 100 mio, ale to, že Bába poslal zadarmo do Číny letadlo s materiálem za 1,5 mld, protože Kellner si tam potřeboval udělat oko kvůli nějakýmu svýmu průseru, to už se neříká. Nejspíš z toho letadla nechal jen odebrat pár beden a poslal je zpátky.

Pokud to bylo takto, lze takovou domněnku ověřit, a skoro postavit na roveň tvrzení, za pomoci flight radaru. Znáš identifikaci nebo čas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita rousek a respiratoru z Ciny je katastrofalni. Pry je to nenositelne. Dneska se vytahly prvni respiratory FFP2 z te vecerejsi slavne dodavky a vetsina je pry na vyhozeni. Je to zpuchrele, roztrhane a 100% to nesplnuje pravidla pro oznaceni FFP2. To ze je to tam napsano neznamena ze to tak je. Nechci znit prilis nevdecne, ale mne byly podezrele veci z Ciny a zadarmo....

post-9754-0-82325700-1584887102_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naprosto s Tebou souhlasím. Jako rozený demokrat si myslím, že tohohle kokota nás mohou zbavit jen dvě věci. Demokratické volby, nebo osamělý střelec.

Hele a neni to podnecovani? :-D cimz nerikam, ze me to taky nenapadlo :)

Jen pozor, lidi ztraci smysl pro humor viz ten clovek co celkem vtipne napsal na fb, ze chodi olizovat pecivo do Lidlu :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kvalita rousek a respiratoru z Ciny je katastrofalni. Pry je to nenositelne. Dneska se vytahly prvni respiratory FFP2 z te vecerejsi slavne dodavky a vetsina je pry na vyhozeni. Je to zpuchrele, roztrhane a 100% to nesplnuje pravidla pro oznaceni FFP2. To ze je to tam napsano neznamena ze to tak je. Nechci znit prilis nevdecne, ale mne byly podezrele veci z Ciny a zadarmo....

Cekal snad od nich nekdo neco jinyho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak mám takový pocit, že tohle období, kdy odpadlo večerní flámování a jiné dovádění a všichni chodí z práce rovnou domů k televizi, by bylo ideální pro zrušení letního času. Lidi by si krásně zvykli a koncem léta, až nastane zas normálno, už si nikdo ani nevzpomene.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až budeme  z nejhoršího venku budou zajímavá čísla porodnosti za 9 měsíců zda karanténa podpořila baby boom V New Yorku na to stačila jedna noc kdy zažili black out  :)

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rusáci posílaj do itálie armádní lékaře a virology..Čína nám poslala roušky,a na novinkách.CZ už zase rudá soldateska jede naplný pecky!Akorát jim jaksi,a to nejen těm hlupákům opojených rusko-čínskou dobrotou, nedochází že, nebejt komoušů z číny,žádný respirátory a roušky nepotřebujem!Itálie je mi to líto,že je na tom tak blbě ale nevím jestli bych přijal pomoc, od vraha syrských dětí.Aby to Itálii nevyšlo pěkně draho ta rusácká výpomoc.Evropa se musí zkoordinovat a pomoci si sama,především. Na to evropa a západní civilizace zcela jistě má,to mi nikdo nevymluví.A to že mi máme vládu,nebo resp.celá ta vysegradská čtyřka,co to posrala už v  to je jen pouze důsledek hospodaření stbáků,levičáků a gaunerů a absolutně amaterských diletantů.1047 nakažených,ekonomika padá do totálního dna,masná Šilerka už mele o 200mld schodku!K tomu čaulidi se už ani nevyjadřuji!Snad zabere farmaceutický vývoj co nejrychleji to půjde.Bože stůj při nás! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...