Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

Rozhodně nepatřím mezi příznivce politických názoru Angely, ale přátelé, takhle mluví státník:

 

Když to srovnám s tím....no raději nic.

 

Ano, ano.

Ano.

 

edit. paní prezidentka Zuzana Čaputová se také dobře poslouchá.

Upraveno uživatelem horal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brát za autority BBC, Guardian a OSN je poněkud úsměvné. Ještě ve výčtu chybí CNN :-)

Co bereš za autority? OSN,BBC je dobrý zdroj informací. Podobně jako tam řadím Bloomberg, NYT, FT,MMF a některé poradenské firmy a jejich analýzy tedy Big4,McKinsey, Roland Berger atd atd.... To mě bez legrace vždy dost vážně zajímalo, že ti lidi co nadávají na tyhle média jako na mizerný zdroj informací, tak co vlastně berou jako bernou minci. Ano i tyhle velká média občas udělají chybu. I autoři u nich mají nějaký názor nicméně o lepších zdrojích nevím..... a fakt si myslím, že neexistují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co bereš za autority? OSN,BBC je dobrý zdroj informací. Podobně jako tam řadím Bloomberg, NYT, FT,MMF a některé poradenské firmy a jejich analýzy tedy Big4,McKinsey, Roland Berger atd atd.... To mě bez legrace vždy dost vážně zajímalo, že ti lidi co nadávají na tyhle média jako na mizerný zdroj informací, tak co vlastně berou jako bernou minci. Ano i tyhle velká média občas udělají chybu. I autoři u nich mají nějaký názor nicméně o lepších zdrojích nevím..... a fakt si myslím, že neexistují.

Proc to tady dal resis? Koho chleba jis, toho pisen zpivej.. Znas? Tezko v dnesnim svete hledat objektivitu... :sweatdrop: Koho si ale vzdycky rad poslechnu, to jsou lidi z terenu, lidi se zkusenosti a znalosti, pripadne vychazet ze sveho vlastniho poznani a pocitu.. :) (btw. zrovna o te Syrii mi vypravel lekar, jehoz zkusenost byla diametralne odlisna od toho, co vidis ty v uznavanych mediich)

Rozhodně nepatřím mezi příznivce politických názoru Angely, ale přátelé, takhle mluví státník:

 

Když to srovnám s tím....no raději nic.

Moc pekny, mam to stejne jako ty a musim souhlasit, takto mluvi statnik.. :smile_anim:

Upraveno uživatelem Axel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samé co Prestarium.

Nejsem farmakolog ale obávám se,že vzhledem k novému viru s kterým dosud nebyla zkušenost tak bez studíí o interakci léků s tímto viru není nikdo schopen nic  říci víme o něm zatím příliš málo bohužel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vojta1

To máš marný,tohle prostě nejde přemluvit,vyvrátit.To je smutný pozůstatek dob minulých.A když řeknes jakkoliv relevantní názor,tak jsi těmhle kremlobotům pro smích.Ať už diakritikou,tak samozrejmně hlavně obsahem, pro ně nepřijatelným.BBC,Bloomberg,OSN, prostě Sputniky neprebije.Toť můj názor a ani ostřílený veterán z Afghánistánu,Sýrie,Perského zálivu,nebo nevím co ještě stihnul Igor Hnízdo,na tom nic nezmění.Ani ty , se svými akademickými znalostmi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc to tady dal resis? Koho chleba jis, toho pisen zpivej.. Znas? Tezko v dnesnim svete hledat objektivitu... :sweatdrop: Koho si ale vzdycky rad poslechnu, to jsou lidi z terenu, lidi se zkusenosti a znalosti, pripadne vychazet ze sveho vlastniho poznani a pocitu.. :) (btw. zrovna o te Syrii mi vypravel lekar, jehoz zkusenost byla diametralne odlisna od toho, co vidis ty v uznavanych mediich)

 

Moc pekny, mam to stejne jako ty a musim souhlasit, takto mluvi statnik.. :smile_anim:

Projev naprosto perfektní, jen škoda že nepřišel o něco  dříve ale palec hore jak jsem ji dříve nemusel

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...