Přejít na obsah

Koronavirus a vše okolo...


Doporučené příspěvky

@African: A nejlepší je že když ty dvě hromady papírků hoši vyskládají na pult, koupěj si za ně možná jednu roli toaleťáku... dohromady  :shit:

Pssst, však to Radku ale nikdo přeci nemusíš vědět, to je politika :-) Tyhle obrázky schováme do šuplíku...

post-364-0-08238300-1585170654_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadám to právní kanceláři, která pro nás tyto věci vyhodnocuje. Za mírný poplatek vás s výsledkem seznámím

OK, takže jste napsal, že postup vlády podporujete a na dotaz, zda ho tedy opravdu podporujete nemáte koule říct, že jo nebo ne a jen hloupě kličkujete jak malý harant. Prominte, že jsem vůbec reagoval, bylo to zbytečné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, takže jste napsal, že postup vlády podporujete a na dotaz, zda ho tedy opravdu podporujete nemáte koule říct, že jo nebo ne a jen hloupě kličkujete jak malý harant. Prominte, že jsem vůbec reagoval, bylo to zbytečné...

Buďte trochu nad věcí. Neurazite mě ani slovy o malém harantovi.

Jinak v čem vás vláda ojebala, když to tak řešíte. Už vám zamítla nějaké kompenzace? Nebo jen predjimate co by mohlo být?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan: vláda neojebala individuálně mně nebo Vás. Ale zneužila nestandardní a podle všeho nelegální postup, aby se vyhla v takto závažné situaci své zákonné odpovědnosti. A to zákonné povinnosti státu směrem ke svým občanům. Jde tu o princip - jeden den sedí premiér v televizi s projevem, jak vláda nikoho nenechá na holičkách, přičemž dopoledne před tím udělá vláda tohle a samozřejmě to tají jak jen to tajit jde. Tady nejde o konkrétní politické preference ani o politické názory, ale o principy na kterých má fungovat vláda a stát. A já se jen zeptal, zda opravdu podporujete principy, které používá tato vláda v této situaci - a to bez ohledu na to, jaká strana nebo strany v té vládě jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neustále něco predjimate a podsouvate motivy a podobně. Já bych počkal na reálné dopady vládních opatření. Pak můžete srset zášť. Analýza jedné pravnicky jedné právní kanceláře v této situaci pro mě není smerodatna.

 

Budu citovat :

Možnost omezení práva provozovat podnikatelskou činnost zákon výslovně neupravuje

 

A to je možná skutečným důvodem, proč opatření, která dosud vydávala vláda podle krizového zákona, vydalo nyní MZČR jakožto mimořádná opatření podle zákona o ochraně veřejného zdraví, ačkoli obsah opatření je v podstatě stejný.

 

Těch možná, asi, různé výklady a podobně je v tom hodnocení dost.

 

Opravdu bych počkal na reálné dopady.

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan: ani nevím proč, ale zkusím to ještě jednou a naposled - já se ptal, jestli s tím souhlasíte a podporujete to.

Jak chcete.

Ano, souhlasím s kroky vlády ČR vedenymi ve snaze o zastavení šíření COVID-19.

 

Očekávám, že budou učiněna nezbytná opatření ke zmírnění dopadu těchto opatření na občany ČR a to nejen vládními opatřeními, ale i přijetím potřebných zákonů parlamentem ČR a následným schválením senátu ČR a podpisem prezidenta ČR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokusan - i když Vaše očekávání jsou ryze Vaše a se mnou nijak nesouvisí, rád se Vám omluvím, to přirovnání bylo poněkud expresivní. 

Asi tak destkrát jsem Vám položil jednoduchou otázku, Vy jste na ni neodpověděl. Fajn. Jen mi prosím řekněte, jak jinak, než jako kličkování před svým vlastním výrokem a jeho konsekvencemi byste to nazval? A nebo ne, to už je druhá otázka a vzhledem k tomu, že jsme tu zabrali zbytečně prostor tím, abychom se nedopátrali odpovědi na tu první, tohle riskovat nebudu. Zapomeňte na to a pokud jsem Vás urazil, opravdu se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Než tu debatu ukončí Bert (možná by to nebylo od věci) tak chci jen říci, že jsem učinil jistou proklamaci a neočekával jsem, že zde budu podroben krizovemu výslechu a nucen do odpovědí na otázky, na které dnes neumí odpovědět nikdo.

Howg.

Jdu si nalít nějakou dobrou single malt whisky a podívám se zpětně na případy prvního oddělení o které jsem v důsledku této jistě plodné debaty přišel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ať nejsem úplně off topic, kamarád se dnes vrátil z jednoho ostrova. Letěl přes Londýn, Amsterdam a přistál v Praze. Personál britských i holandských aerolinek bez roušek. V Londýně to vypadalo jako normálně. V Praze žádná kontrola. Karantena mu nařízena nebyla, takže by měl jít zítra do práce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli on Orban jenom nevidí dal. Známa z New Yorku psala manželce: ráno poslala manžela nakupovat, asi ve 4 ráno a on přinesl jenom poslední AR-15, víc jich už neměli a ani nic jiného. Na dotaz proč tohle odpověděla, ze kdysi bydleli v New Orleansu a na další rabování chtějí být připraveni. Ze už k tomu koneckoncu v malé dochází.... jiná země, jiný priority :-)))

Orbán jednoznačně vidí dál. Ukázalo se to už v roce 2015. A vzpomeneme si na něj a na to, co dělá dnes, zase v roce 2025...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...