Přejít na obsah

Longines Hydroconquest 41mm


Doporučené příspěvky

  • po 5 týdnech...

Pekný pribeh, gratulujem oneskorene 🙂 .

Mal som Hydry tu skorsiu gen., s tahom i sponou som bol spokojný, co mna trochu mrzelo, ze korunka pri noseni sa mi obcas zaryvala do ruky.  Hm potom som si zvykol, laska trvala takmer rok ale rad na ne.spominam. Mal som  to v automate a quartzky potom v chrone, u oboch spona bola ok. Drzim palce , nech poriesis dobre (Jeronimo- zda sa výborná rada)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Gratuluje  se  k hodinkám 😄 ještě pošli fotku manželky 😄

než opracovávat hrany, stav se někde , kde maj spon hrču a vyzkoušej - v koskomu jsem byl spokojenej, a koneckonců, chronošop má taky nějaké kousky 😄

mě manželka před pár lety k vánocům přispěla na opravu hodinek. Kdyby to neudělala, tak mám dodnes originální strojek, který potřeboval jen vyčistit a poladit. Teď mám kočkopsa, který je rozbitý a vztek na jednoho " hodináře " 😞

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Čaute a díky za všechny reakce. Po delší odmlce začínám být opět chronoaktivní. Nakonec jsem to vyřešil jako záruční opravu a je to o něco lepší. K hladké sponě to má teda pořád daleko, ale už je to nositelné. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 27. 5. 2020 v 14:48, shewcza napsal:

To je zlo, tyhlencty společný účty:lol2:

 

V 27. 5. 2020 v 15:01, Spongebob napsal:

:D jo no..ale tak kdybych měl ženu typu, že každý druhý den lítá po shopingu... tak bych do toho nikdy nešel :crying_anim02:  

No nebojte se, na mě to opakovaně zkoušela taky, ale zatím statečně odolávám. Společný účet sice máme, ale tam posílá prachy jen žena jakožto její (menší) podíl na chod domácnosti. Řeší se z toho nákupy potravin a jiných domácích potřeb. Asi vám nemusím říkat, že je to každý měsíc vybílený účet a zbytek lepím ze svého :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
V 27. 10. 2020 v 18:44, prky napsal:

Ahoj, takže to uznali jako závadu, bylo to teda nestandartně ostrý? Díky

Ahoj,
ano, v rámci záruky to bezplatně zabrousili. Jak jsem psal výše, je to lepší, ale ne dokonalý. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...