Přejít na obsah

Tudor BB58


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 5 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Taky jsem o nich přemýšlel, ale nakonec jsem vzal Omegy smpc ikdyž to byl hodně těsný souboj, který vyhrála omega vpodstatě jenom kvůli datumovce :D 

Mimochodem ty fotky na Pštrosovi, jsou teda neuvěřitelný, jak excelentně k těm hodinkám padnou, možná i líp než origo tah...dokonce jsem si dovolil udělat i pár screenshotů té nádhery, snad nevadí :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to beru takhle: Nodate hodinky obecně jsou dle mého trochu hezčí a Date hodinky jsou zase trochu praktičtější a jelikož já jsem praktičtější člověk a datumovku na hodinách využívám skoro denně tak jsem zvolil omegy. 

Pokud bych to ale bral jen podle vzhledu, tak by i u mě zvítězily BB58

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...
V 12. 11. 2020 v 19:30, cavar21 napsal:

Rozhodoval jsem se dlouho mezi BB58 a 41cm verzí. Nakonec jsem pořídil 41cm. Mám větší ruku, víc mi sedějí a přijde mi decentnější bílá barva indexů na lunetě. Každopádně skvělý hodinky, neměnil bych!

Boze, co to mas za Tudory? Ja nevedel, ze delaji neco jako 41cm verzi? 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, cavar21 napsal:

Tak si málo studoval katalog jejich produktů :)

Tady máš porovnání 

 

tudor-m79230n-0009.webp 176 kB · 0 stáhnutí

No kdyz trvas na 41cm vyvracet ti to nebudu.. 

BB41 - dodnes jsem nevedel co mam vlastne doma👍. Jeste si jdu zmerit Pelagosy, se mi ted zda ze budou mit tak 2,5m. A jsem fakt zvedavej jak velke budou vlastne 58 na ktere cekam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Postal80 napsal:

No kdyz trvas na 41cm vyvracet ti to nebudu.. 

BB41 - dodnes jsem nevedel co mam vlastne doma👍. Jeste si jdu zmerit Pelagosy, se mi ted zda ze budou mit tak 2,5m. A jsem fakt zvedavej jak velke budou vlastne 58 na ktere cekam

58 budou mit určitě větší sběratelskou hodnotu.. ale já se tudorů neplánuju zbavovat, tak jsem tohle neřešil, prostě se mi líbily a jelikož mám větší ruku, tak jsem sáhl po větších..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejake centimetry, metry.. komu na tom tady zalezi:lol2: Ale poslal mi srovnani BB at se na to poradne podivam! 👍

Mas uzasne hodinky! Uzivej si jich. Ja uz se tech svych nemuzu dockat. Na ruce jsou paradni. Opozdena - ale velka gratulace!! Luxusni 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...