Přejít na obsah

Zenith extraspecial


tomaskrtek

Doporučené příspěvky

Ahoj

Tak toto je pomerne velka vzacnost, bohuzial mas na nich amputovanu centralnu sekundovku, aj s pohonom.

Ako maju vyzerat mozes pozriet na znamej stranke : https://www.antik-hodinky.cz/letecke-hodinky-zenith-1-a-extra-special-c-str-315-8561

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá, že jsem se sekl :) originál jsem neznal, z fotek to na mě působilo jako celkem nekompaktní skládačka, přivařené nožky, ten rámeček prapodivný, no a stav taky nic moc. Takže pokud se je pokusíš zrepasovat, budeš mít rozhodně zajímavý kousek. A já už se asi nebudu vyjadřovat k věcem, kterým nerozumím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Tento kaliber bez sekundovky som este nevidel, pilotky bez sekundovej rucicky by asi nemali zmysel. Ked si porovnas fotky z postovanej stranky, mozes vidiet, ze na Tvojom kuse je vidiet otvor na skrutku pritlacnej pruzinky, aj cap hriadela na ktorom bolo ozubene koleso pohonu sekundovky. Ked porovnas vyrobne cisla strojov, je vidiet, ze su takmer identicke, cize boli vyrobene v priblizne rovnakom case,  ( mal by to byt rok 1938/39 ) takze je vysoky predpoklad, ze budu identicke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...