Přejít na obsah

GBD-H1000 G-Shock se sním.tepu


Joe75

Doporučené příspěvky

Vážení kolegové,

níže dávám odkaz na zajímavý článek o novince od Casia - G-Shock GBD-H1000.

G-Shocky s monitoringem srdečního tepu, výpočtem VO2Max, 200m voděodolnost, senzor tlaku, teploměr, kompas, akcelerometr. 

Joe

 

https://www.hodinky-365.cz/blog/g-shock-gbd-h1000-predstaveni

 

 

 

 

 

 

 

post-67441-0-37351300-1584812997_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo! Líbí se mi, že Casio jde tímhle směrem. 

Jako velký klad je ta možnost propojení se STRAVOU, .. což mě mimochodem na Rangemanech štvalo, že data z navigace nešla nijak exportovat. Tady by to mělo být bez problémů.

Pro mě to budou na 100 % další hodinky od Casia, které budu muset mít. A to jsem dlouho pošilhával po Garmin 6X.. ale asi vydržím. 

 

Byl bych nadšený, kdyby Casio zapracovalo na téhle smart řadě a začalo jednou udávat tempo v novinkách. Ale tomu ještě dost chybí .. hudba, mapové podklady, atd atd.. (když tedy nebudu brát Casio WSD, které se bohužel do ČR nedostávají).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio je v tomhle hodne ve skluzu a tohle by mohlo pomoct dotahnout se na konkurenci. Dulezite bude jaka bude apka v telefonu a kravinky kolem.

 

Mohli by taky casem prijit s vice modely v ruznych velikostech. Tyhle jsou mega. Plus bych hlasoval i pro civilnejsi verzi.

 

Casem vymyslet nejake Casio Pay, zamerit se na baterku atd. Bylo by super, kdyby jim solarni nabijeni prodlouzilo vydrz i v ramci sporttesteru.

 

@Jirko - jak jsi zminoval Garmin, ja jsem prave na podzim poridil Forerunner 645 Music a jsem s tim naramne spokojenej. Hodinky funkcni jak krava, pritom mala a pohodlna velikost. Obcas je nosim ke kosili do prace (coz by tahle Casia nesla). K tomu jejich apka a synchro s Endomondem. Plne mi to vyhovuje. Kdyby mi neco podobneho nabidlo Casio, tak se asi necham zlakat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Andy, 

no je to jak říkáš. Jak bude fungovat apka bude mít rouzhodující vliv. Někdy je lepší se spojit s již vymyšleným a nerazit za každou cenu vlastní cestu.

Pro mě je Casio srdcovka a kdybych viděl tyto hodinky v např. dizajnu GMW, byla by to pecka :-)

Ale nepochybuji, že nabídka bude časem větší, to je nezadržitelný trend.

Joe

 

post-67441-0-89146000-1584891350_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Vím, že se jedná o smart watch, ale nějak mi nejde dohromady nutnost nabíjení pomocí USB v případě, že budu chtít využívat všechny nabízené funkce. Nejsou to potom hodinky do nepohody, jak by Géčka měly být. Je to taková spatlanina Géček a smart watch. To asi nebude pro mě.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Škoda, že zatím tyhle některé funkce nedokázali nacpat do Navi Rangemanů a udělali tenhle polotučnej model. Range jsou starší, novej nadupanej model by to vyřešil. A solarko mi utahne úplně všechno. Jen když budu pochodovat celej den se zaplou navigací, klesne rezerva na půlku a hodinky navi odpojej aby nedošlo k uplnýmu vybití a zachovaly se všechny funkce kromě navi. Pak stačí svačinka někde, kde je světlo a můžu zas pochodovat dál. A nebo je dotlačit z powerbanky, z auta...Každopádně u H1000 nemám o energii obavu. Já doufám, že příští model Rangemanů nezkurvěj, našlápnuto k mojí spokojenosti mají víc než dobře.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

El Nano: gratulačka! Mám dotaz, má tento model hodinové pípnutí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky a užívej:thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohuzel, ani moje Rangemany s GPS nemaji hodinove pipnuti, to co u G-Shocku miluju nejvic je u modelu za 900,- a u modelu za 23 000 to neni :(.

 

Kazdopadne gratulace, kde jsi je kupoval?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
V 16. 7. 2020 v 19:09, batoo napsal:

Bohuzel, ani moje Rangemany s GPS nemaji hodinove pipnuti, to co u G-Shocku miluju nejvic je u modelu za 900,- a u modelu za 23 000 to neni :(.

 

Kazdopadne gratulace, kde jsi je kupoval?

Diky! Jsou z Koscomu. 

 

Hodinové pípnutí ani vibraci bohužel nemají.

Upraveno uživatelem El Nano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...