Jump to content
Sign in to follow this  
Pali333

Prim Sport 2 ručky

Recommended Posts

Zdravím, chcel by som dať dokopy tieto športy no chcem sa uistiť o pár veciach :)

1. Tie ručky majú byť vyplnené farbou akou sú označené pozície hodín ? Pri čienych svetlozelenou a pri červených krémovou ? Neviem či sú také pôvodne alebo z ných vypadla tá výplň

2. Pri čiernych sú ručky zrejme originál ale pri červených nie (tie oranžové vyzerajú hrozne) - vedeli by ste mi poradiť kde zoženiem príslušné ručky aby hodinky vyzerali tak ako keď boli pôvodne skladané ?

Veľmi by mi pomohli fotky týchto modelov z Hovorkovej Primky knihy aby som videl ako to má vyzerať. Možno niečo zoženiem na antik shope, tu alebo dám inzerát.

Nové lunety a remienky už mám takže chcem už len vyčistiť ciferníky a namontovať nové rúčky. Ak niekto máte k tým červeným nejaký pekný červený remienok tak ponúknite. Ďakujem za každý koment a prajem peknú nedeľu :)

post-63524-0-13827000-1584869800_thumb.jpg

post-63524-0-12738500-1584869818_thumb.jpg

Brúsené púzdro s červeným armovacím krúžkom bude problém.

Tak takle podle mě nemají vypadat PS2. Mají špatný sklíčka a je vidět za índexy.

A kdyby snad někdo nevěděl, jak mají PS 2 vypadat, tak Hanwey je vzor. To je instruktážní foto  :)

Jako, že nemají vypadat tak, jak je zveřejnil výrobce v katalogu?

Jako, že nemají vypadat tak, jak je zveřejnil výrobce v katalogu?

Já jsem katalog neviděl, ale byl jsem tady proškolen, že pokud je na PS 2 správný sklíčko, tak pohled na ciferník vypadá přesně jak na těch  červených od kolegy Hanwey a takový se snažím sbírat. 

No, reagoval jsi na Honzův příspěvek a píšeš, že hodinky v katalogu jsou špatně, tak Ti moc nerozumím.

Nemáš chlastat ten pančovaný alkohol :-)  :lol2:  :cheers:

Ty Primky z katalogu jsou foceny bez sklíček ? To by vysvětlovalo..

Jako nevím co tady úplně řešíte,ty ciferníky jsou už nejspíš po smrti....

Já jsem katalog neviděl, ale byl jsem tady proškolen, že pokud je na PS 2 správný sklíčko, tak pohled na ciferník vypadá přesně jak na těch  červených od kolegy Hanwey a takový se snažím sbírat. 

Já bych Ti moc rád napsal něco hezkého, ale nejde mi to !

S tvým přístupem by se mohlo lehce stát, že budeš za debila ty, a nebo ho uděláš z někoho kdo se třeba spolupodílel na vydání Prim bible, případně uděláš debila z toho, kdo si sem jde pro dobře míněnou radu a ty Tvé polopravdy a výstřely do tmy bude brát jako bernou minci.

Když pominu, že víš o hodinkách PRIM (nejen) vše, nabídnu Ti "knihu" k počtení a rozšíření si obzorů. :-)  (myslím to vážně rád Ti ji půjčím)

Něco jiného je přeci :

produkt vidět

produkt vlastnit

produkt fotit tak, aby byl vidět

atd.

atd.

S jidlem je to stejně a s jinými produktovými fotografiemi také. Polož si sám sobě otázku, jak by asi v katalogu vypadala fotografie, kde by nebyla část hodinek vidět? Proč pak by ji asi někdo fotil a proč tu knihu potom někdo kupoval?

Tak asi tak

Ďakujem za všetky príspevky. To armovacie sklíčko k červeným aj čiernym sa dá niekde zohnať alebo je to o aktivite a šťastí ? Ručky zrejme nebudú až taký problém ak sú rovnaké na všetkých modeloch a lunety som tiež zohnal ľahko.

Otázka na ručky a indexy: Sú pôvodne od výroby fosforované a majú v noci svietiť ? 

.... lunety som tiež zohnal ľahko ....

Tady nám asi klíčí další nemilé překvapení :-(

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...