Přejít na obsah

Prim Sport 2 ručky


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na antik prim ich majú kopu. To snáď nemyslíte vážne že niekto vyrába fakeové lunety :o

Pane kolego, je spousta číňanů a poláků, co vyrábí falešný lunety, korunky, číselníky, ručky,pouzdra a další součástky do Primek ,. Než se do nečeho pustíš,studuj poctivě vlákna tady a sám zjistíš, co je origo a co je falzifikát. A mám za to, že antik prim je neco jinýho než Antik Hovorka. Antik  Hovorka nabízí zaručeně pravé PRIM ky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pane kolego, je spousta číňanů a poláků, co vyrábí falešný lunety, korunky, číselníky, ručky,pouzdra a další součástky do Primek ,. Než se do nečeho pustíš,studuj poctivě vlákna tady a sám zjistíš, co je origo a co je falzifikát. A mám za to, že antik prim je neco jinýho než Antik Hovorka. Antik  Hovorka nabízí zaručeně pravé PRIM ky.

 

Antik Prim byl po intervenci Eltonu přejmenován na Antik Hovorka. To by jste pane kolego mohl mít nastudováno, vzhledem k tomu jak tady moralizujete a dodáváte svá prim moudra.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Chybka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Daftrovi nekřivdil, Honzo. On Antik-Hovorka zná a své moudré a pokoru vyzařující rady a názory šíří i tam:

 

post-36202-0-20799800-1585516786_thumb.png

 

Zdroj:

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/hodinky-prim-sport-i-6-at-19300.html

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych Daftrovi nekřivdil, Honzo. On Antik-Hovorka zná a své moudré a pokoru vyzařující rady a názory šíří i tam:

 

attachicon.gifSnímek obrazovky 2020-03-29 v 23.17.54.png

 

Zdroj:

https://www.antik-hovorka.cz/obchod/hodinky-prim-sport-i-6-at-19300.html

Drahý Maldo, to bude Smolík, já u pana Hovorky nejsem jako Daftra a už jednou jsem to s ním řešil, páč to samé už se stalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Antik Prim byl po intervenci Eltonu přejmenován na Antik Hovorka. To by jste pane kolego mohl mít nastudováno, vzhledem k tomu jak tady moralizujete a dodáváte svá prim moudra.

Pane kolego, tak nějak jsem se snažil borcovi pomoci radou. Že došlo ke změně názvu u pana Hovorky, vím dávno, neboť si u něho občas nejaký ty PRIMky koupím.

Myslel jsem tento Antik, tam je k mání i čínské matroš.

 

https://www.antik-hodinky.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co je hoši, že najednou mlčíte? Ten kdo u Hovorků píše sračky pod mojim nickem je někdo z vás. Třeba Madla, ten měl z toho největší radost, když to sem dal,nebo Manta,  taky si polínko přiložil....... S jediným s kým jsem si jist, je Bert, páč takový věci si kolegové  v lítání nedělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co chceš slyšet? Teď vlastně vyšlo najevo, že Daftra je vlastně organizace se stejnou ideologií...

Nech si kecy na koledy, nejseš to třeba ty? Prostě nejakej ubohej chudák, využívající mojí pověsti zde, si udělal účet s mojim nickem u pana Hovorky a léčí si tam svoje mindráky.na inzerentech. Ale typoval bych toho Maldy, ten s tím tady vyběhl a měl z toho největší radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Typovat někoho bez sebemenšího důkazu je taky ubohost. Přestaň prudit, odpusť si urážky a invektivy a chovej se jako dospělej chlapec (LETEC). Potom Tě nebude nikdo spojovat s debi.em z jiného fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: Daftra

Ty jsi stejně ale vtipnej, prej "nejakej ubohej chudák, využívající mojí pověsti zde"...jinak pro Tvoji informaci, já to nejsem.

Upraveno uživatelem JR_2010
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, admin dané webové stránky vidí IP adresu. IP adresa není citlivý osobní údaj. O IP adresy autora Daftra na antiku Accutrona požádám, jen co mi zvedne telefon. Vaše tady vidím. Jenom doufám, že nebudu muset být moc zlej ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...