Přejít na obsah

Prim Sport 2 ručky


Doporučené příspěvky

Co je hoši, že najednou mlčíte? Ten kdo u Hovorků píše sračky pod mojim nickem je někdo z vás. Třeba Madla, ten měl z toho největší radost, když to sem dal,nebo Manta,  taky si polínko přiložil....... S jediným s kým jsem si jist, je Bert, páč takový věci si kolegové  v lítání nedělají.

 

Jestli si myslíš, že já bych byl schopný takové ubohosti, po těch letech co se zde známe a po těch několika zklidňovacích SZ vláknech tvé osoby ještě v letech, kdy jsem moderoval, tak jsi dost ubohý ty. Vlastně je mi tě líto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 51
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

OK, tobě omluva. Věc považuju za vyřízenou. Jak jsem psal, už se to stalo jednou. 

PS: tím polínkem bylo myšleno, že ses do mě dal s tím Antikem  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš opravdu každým druhým příspěvkem někoho urážet? Co se trochu zklidnit?

Né, nesnažím se urážet. Jen čekám, co z Mandle vypadne dál. Jen pro úplnost. Já su u pana Hovorky pod vlastním jménem a když tam píšu do diskuse k inzerátu mám tam svoje křestní jméno, který tady zná jen pár členů.Jinak pro všechny Pepa.A dál, byl bych blbé, pod svým nickem odsud nadávat inzerentům na Antiku. Protože, pan Hovorka mi servisuje hodinky a ví, že jsem Daftra a nerad bych se dočkal toho, že mě z Antiku vyhodí a neprodá mi ani vylomenej zoubek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Né, nesnažím se urážet. Jen čekám, co z Mandle vypadne dál. Jen pro úplnost. Já su u pana Hovorky pod vlastním jménem a když tam píšu do diskuse k inzerátu mám tam svoje křestní jméno, který tady zná jen pár členů.Jinak pro všechny Pepa.A dál, byl bych blbé, pod svým nickem odsud nadávat inzerentům na Antiku. Protože, pan Hovorka mi servisuje hodinky a ví, že jsem Daftra a nerad bych se dočkal toho, že mě z Antiku vyhodí a neprodá mi ani vylomenej zoubek.

 

Nic méně nijak nemáš podloženo, že Malda tě nějak imituje v obchodě pana Hovorky a urážíš ho komolením jeho nicku dál. Takže to dávám do hlášení moderátorům s prosbou, ať to řeší oni, když nerespektuješ moji prosbu. Jestli to nebudou řešit, tak využiji svých pravomocí a prostě budu mazat všechny tvé příspěvky v Prim sekci. Už mám tvých urážek a invektiv plné zuby.

Upraveno uživatelem Honza.manta
Gramatická chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...