Přejít na obsah

martar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Martine, přečetl jsem si to až dnes - víc času, větší monitor, kde si můžu vychutnat naprosto peckovní fotky a líp si to přečíst ( přece jen už starší generace ). Moc pěkně sepsaný, moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem, je super vědět, ze to člověk nepíše zbytečně :D

 

Nádherný kousek <3 Ta barva je dokonalá.. Moc díky za rozsáhlou recenzi, zase jsem o něco vzdělanější. Jsem se asi SAKRA zamiloval, ještě že jsou na mě ASI velký :D

Tyhle hodinky se samozřejmě dají nosit i jako casual, ale nejvíc si rozumí s manžetou košile, takže já osobně je vnímám jako takové netradiční a osvěživé oblekovky. A v téhle kategorii je jistá velikostní uměřenost žádoucí. Myslím si, ze dobře budou vypadat na zápěstí s obvodem 18 cm nebo větším. Sám mám necelých 19 cm, a řekl bych, že mi sedí pěkně. Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zas pořád rajcuje myšlenka na Nauticaly nebo X-treme... ale trojkombo z jedný stáje už jsem zkoušel a nevyhovovalo mi to ;o)

 

Všem děkuju za reakce, jsem moc rád, že se článek i hodinky líbí.

Oranzovy Nauticaly s budickem jsem si chtel v roce 2018 koupit, kolega mi rozmluvil, doted se tlucu Rlxkama do hlavy! ;)

s tema kombama z jedny staje mas pravdu, overeno i u me, nefunguje to a chce to rozredit...

jeste jednou diky za fajne cteni, je dobre, a to nejen aktualne, mit misto k odreagovani!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super recenze, jak je u tebe zvykem a díky ti za tu práci.. Co mě hodně překvapilo, jak často se mění do modra, vypadá to, jak kdyby tam antireflex byl, jestli takto hraje čistě jen samotný cifr, tak to je pecka. Základní vínové odstíny jsou hodně netradiční a věřím, že se od toho člověk jen tak neodtrhne, tuplem když to pak rozjede takovou plejádu barev, ale musím říct, že bych měl věčně problém s tím, co si k nim vzít :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Normálně, to svý vínový prádýlko :D

 

Edit: ne, vážně, taky jsem se toho bál a na pohodu. Šedá košile cajk, antracitová cajk, tmavě zelená taky. Schvalně jsem dal do recenze tuhle s modrým proužkem, tam to bylo na hraně, ale taky v pohodě.

 

Cifr do modra je výsledek odrazu sklíčka a lakovanýho cifru, tj bordó plus barva oblohy plus teda teplota světla.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě, že vínovy nemám sakra, červená krajka a tak to by se našlo, ale vínová prostě ne :D

 

Máš pravdu s nějakými neutrálními barvami by to asi šlo, zelená nevím nevím, ty světle modré proužky už za mě ne, ale možná něcoajká tmavá modrá by asi taky šla, když se stejně zbarvují do modra...ok tak by je asi bylo k čemu vzít.

 

Ten cifr a zbarvení se mi vážně líbí, mám rád když nejsou hodinky jen kus nudného chladného železa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, to je paráda. Fakt. Recenze fantastická, fotky skvely. Tahle barva je eyecatcher jako prase, celej den me ten rudej/bordo/cervenej/modrej/fialovej..ciferník pronasleduje. Ty ryze sportovní verze (X-treme) mi moc nevonej, asi to souvisí s tím, že jsem kdysi chtěl vintazni Cricket a mám je zaskatulkovany jako takový čistý, nepreplacany voblekovky s úžasnou komplikací. Tak si říkám, kolik bylo v minulosti firem, který uměly budíček čiste ve vlastní režii? Vulcain, Seiko, JLC, Omega(?). Možná (a asi jo) toho bylo víc, jsem línej hledat. Tohle jsou překrásný hodinky. Ale opět jsme u neustále opakovaný otazky... Co by se stalo, kdyby Vulcain nepřišel s modem Cricet? A Glycine se svým Airman. A Doxa s modelem SUB? A tak by se asi dalo pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, to je paráda. Fakt. Recenze fantastická, fotky skvely. Tahle barva je eyecatcher jako prase, celej den me ten rudej/bordo/cervenej/modrej/fialovej..ciferník pronasleduje. Ty ryze sportovní verze (X-treme) mi moc nevonej, asi to souvisí s tím, že jsem kdysi chtěl vintazni Cricket a mám je zaskatulkovany jako takový čistý, nepreplacany voblekovky s úžasnou komplikací. Tak si říkám, kolik bylo v minulosti firem, který uměly budíček čiste ve vlastní režii? Vulcain, Seiko, JLC, Omega(?). Možná (a asi jo) toho bylo víc, jsem línej hledat. Tohle jsou překrásný hodinky. Ale opět jsme u neustále opakovaný otazky... Co by se stalo, kdyby Vulcain nepřišel s modem Cricet? A Glycine se svým Airman. A Doxa s modelem SUB? A tak by se asi dalo pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda, to je paráda. Fakt. Recenze fantastická, fotky skvely. Tahle barva je eyecatcher jako prase, celej den me ten rudej/bordo/cervenej/modrej/fialovej..ciferník pronasleduje. Ty ryze sportovní verze (X-treme) mi moc nevonej, asi to souvisí s tím, že jsem kdysi chtěl vintazni Cricket a mám je zaskatulkovany jako takový čistý, nepreplacany voblekovky s úžasnou komplikací. Tak si říkám, kolik bylo v minulosti firem, který uměly budíček čiste ve vlastní režii? Vulcain, Seiko, JLC, Omega(?). Možná (a asi jo) toho bylo víc, jsem línej hledat. Tohle jsou překrásný hodinky. Ale opět jsme u neustále opakovaný otazky... Co by se stalo, kdyby Vulcain nepřišel s modem Cricet? A Glycine se svým Airman. A Doxa s modelem SUB? A tak by se asi dalo pokračovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Ale opět jsme u neustále opakovaný otazky... Co by se stalo, kdyby Vulcain nepřišel s modem Cricet? A Glycine se svým Airman. A Doxa s modelem SUB? A tak by se asi dalo pokračovat...

Střízlivě: No, nebyla by to kultovka. Byly by to pěkný, kvalitní hodinky s hezkou historií manufaktury, který se ale nijak zvlášť nevymykaj.

 

Odvážně: V tom paralelním vesmíru "Cobykdyby" přišla s hlasitým budíčkem firma Rolex, do té doby známá jako výrobce kvalitních sportovních hodinek. Po fenomenálním úspěchu jejího modelu Rolex Prince Cricket se na tento segment zaměřila a dala k ledu své plány na vodotěsné potápěčské hodinky. Toho využily jiné firmy, které v padesátych letech dvacátého století přišly s kultovními potápěčskými modely, namátkou Blancpain, Omega, Breguet, Droz, ZRC a především Vulcain, který se stal lídrem. Jeho hodinky Vulcain Classic s WR 200 byly nejen prvním potápěčským modelem vůbec, ale byly to díky zdokonalenému systému Exactomatic Perfect Superlative Chronometer i první přesné naramkové chronometry. Vulcain byly také první hodinky, které přišly s heliovým ventilem (integrovaným do korunky), a jejich chronografy se dostaly na Měsíc a na Mars v rámci prvních vesmírných letů. MexickÁ agentura MEXAA je vybrala v tendru jako nejspolehlivější a nejřesnější. Dnes je značka Vulcain synonymem kvality, úspěchu a luxusu. :)

 

Sorry, mam v sobě láhev prima ryzlinku - -Erben Ürzig Wurzgarten - dlouho mi tak nic nechutnalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si sem překopírovat příspěvek dr.sphinxe z jiného vlákna:

 

Video - co se přesně uvnitř děje, když se (u cal. Cricket V-10, V-11) nastavuje alarm a když se pak zvoní:

 

https://www.youtube.com/watch?v=FpaQ8VugCVg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...