Přejít na obsah

Prim Automat Super Sport


Doporučené příspěvky

To jsou, ale jiné hodinky, mně zajímají tyto s tím švýcarem, víte prosím někdo o těch super sportech. Bert pokud máš doma troje, mohl bys prosím tě, jedny odfotit i se strojkem? Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 48
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dobrý den,

 

 

 

Reaguji na Váš dotaz ohledně hodinek Supersport. Bohužel větší množství informací k hodinkám nemám k dispozici, doufám tedy, že Vám bude stačit alespoň následující:Cena hodinek byla v letech 2009 a 2010   19.950,- s DPH

 

 

 

Tento model se u nás vyráběl ještě v roce 2009. Jednalo se o nerezové sportovní hodinky se švýcarským strojkem ETA. V té době byl jedním z velmi oblíbených modelů.

 

Bohužel v současné době nemáme již k dispozici žádné obrázky?

 

 

 

Přeji příjemný zbytek dne

 

 

 

Petra Janková

 

Obchodní oddělení

 

Sales Department

 

 

 

ELTON hodinářská, a.s.

 

Náchodská 2105

 

549 01 Nové Město nad Metují           

 

Czech Republic

Díky za informace. Mohl bych se ještě zeptat, kolik se u Vás vyrobilo těchto hodinek se strojkem Eta 2824-2. Děkuji moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takto vypadá ten stroj s popisem z Eltonu. Je to standardní strojek Eta 2824-2. Za poslední roky šel dost nahoru. Nový stroj stojí okolo 4000-6000 a jetý se dá sehnat lehce nad 3000Kč. Tím pádem je reálné hodnota hodinek Supersport s Etou okolo 10K-12K. 

post-46377-0-24900200-1585136148_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z jakých hodinek je ten švýcarem, jsou to ty super sporty, proč ten rotor je u tebe značeny a u těch prvních není. Najde se tu prosím někdo kdo má informace o těch supersportech. Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je dobrý vlákno. Sorry, Berte, musel jsem. Jsem 18 hodin denně na čtyřech debatních platformách od mailu po jánevimco, ale tohle vidím prvně.

Bandi, já bych řekl, že s postupující dobou začne i tady převládat čistý dadaismus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A z jakých hodinek je ten švýcarem, jsou to ty super sporty, proč ten rotor je u tebe značeny a u těch prvních není. Najde se tu prosím někdo kdo má informace o těch supersportech. Děkuji

Co se značení rotoru týče, je odpověď jednoduchá: protože to Prim občas dělal a občas ne. Nehledej v tom logiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...