Přejít na obsah

Rolex Tudor Submariner


Ados1

Doporučené příspěvky

No jo, na netu se daji sehnat na hodne mistech a jak uz jsem tady psal, na ebay vzdycky zacinaji kolem 300$ ale bohuzel se to vzdycky vysplha az nekam k tem 2-3 tisicum. Mas ale pravdu, ze nema cenu bavit se o cene, kdyz je stejne prodat nehodlam...teda alespon zatim. Spis bych se je opravdu radeji pokusil renovovat, ale bohuzel jsem zatim nenasel ten spravnej cifernik.

V Evrope jsou ovsem mnohem drazsi, protoze cena neni v dolarech, ale v eurech, takze prumer nejakych 2500 Euro.....samozrejme ve velmi dobrem stavu. To jsou ale modely z osmdesatych let. Starsi ze sedesatych, sedmdesatych (coz jsou ty moje), jsou pak uz mezi 3 - 4 tis Euro...Ostatne podivej se sam www.chrono24.com

 

Ale tohle je fakt raritka;-) Mrkej;-) Ovsem 18 000 Euro, to uz je masakr!

http://www.chrono24.com/cz/search/index.ht...mp;SEARCH_MOVEM[]=1&SORTORDER=1&numresults=107

Na chrono 24 jsem nakupoval párkrát, a vždy byla nakonec cena prodejní nižší, než inzerovaná. Jinak kdybych něco sháněl tak to vždy budu hledat v USA, a ne v Evropě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na chrono 24 jsem nakupoval párkrát, a vždy byla nakonec cena prodejní nižší, než inzerovaná. Jinak kdybych něco sháněl tak to vždy budu hledat v USA, a ne v Evropě.

No jasne, v USA to totiž vyjde o polovinu levněji. Jsi taky majitelem nejakych tudoru, nebo rolexek submariner, kdyz jsi zminil, ze jsi nekolikrat nakupoval na chrono24, nebo se tvuj nakup tykal jinych znacek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
No nevim, to mi právě příjde trochu jakö ruleta:) Ano, byly to armádní hodinky, které se svého času hormadněš násilně likvidovaly, když byly vyřazeny z armády. Nicméně jejich pravý původ určí jejich číslo, a pokud by se ukázalo, že byly normálně prodány v komerční sféře, mohlo by se taky stát, že mi je jako jejich původnímu majiteli zpšt navydají....si myslim:)

 

pokud jsou armadni maji na dynku oznaceni (N.M xx nebo USN xxxx), pokud armadni nejsou maji pouze cislo modelu mezi nozkami a seriove cislo na druhe strane, upozornuji, ze tento model byl dost fejkovany, sundej reminek a porovnej cisla (tady mas stranku, kde je tabulka a jednotlive kalibry, vcetne fotek) http://forumamontres.forumactif.com/revues...riner-t1013.htm.

Kde je nechavas servisovat - doufam v autorizovanem servisu (bechyne, carollinum)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano Tudory su jedine rolexy pre chudobnejsich ktore maju s povodnym rolexom naozaj nieco spolocne preto ich ako jedine nemozno oznacovat za plagiaty. Cena starych kusov ako je tento kolisa v zavislosti na veku, stave a povode (krabice papiere). Najvacsie palky ludia davaju za tie najpovodnejsie kde sa len zmenil napis z rolex na tudor a sklo bolo este plastove. Inak co som tak sledoval novodobe tudory Hydronaut a podobne uz nie su co do ziadanosti taka pecka a daju sa vysasit na ebay casto aj pod 800USD.

 

Tieto konkretne ak je aspon tah kompletny alebo aspon nie moc zkracovany by podla mna na ebay presli nejak nad 1000USD mozno aj 1500.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu - firma Tudor byla zalozena Rolex a Rolex ji dodnes vlastni - takze maji spolecneho celkem dost...

ano presne tak som to myslel ze su prave a jedine rolexy pre chudobnejsich vsetky ostatne "inspirovane" su inspirovane nepravom.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
ano presne tak som to myslel ze su prave a jedine rolexy pre chudobnejsich vsetky ostatne "inspirovane" su inspirovane nepravom.

Jo jo, tak s tou ispiraci souhlas, vsechny ostatni brandy proste submarinery napodobuji. Napriklad swatch scuba atd. .

 

Jinak konecne jsem se dostal k servisu, nechal procistit strojek, upevni reminek, renovacni nater rucicek a vylestit sklicko a hodinky jsou opet jako nove:) V ramci moznosti samozrejme.

 

K te cene. Tento konkretni model 9411/0 se bohuzel na ebay splha na 3000 - 3500$. KDybych je nekde videl za 1000$, tak si hned koupim jeste jedny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...