Přejít na obsah

Potápky 2000 - 3000 Eur


Doporučené příspěvky

Čaute, odcenil by som vaše rady. Hľadám potápky pre seba, na 17cm ruku. Lug-to-lug max 50mm. Chcel by som aby som nešiel moc nad 3000. Rozhodne chcem kupovať nové, nie nosené. Celé toto začalo mojím zvažovaním Seiko MM300 na ťahu. Myslím novú verziu, keramiku a zafír s prospex logom. Skúšal som na jednom zraze staršie Marinemastery a sedeli mi dobre, aj napriek výške, váhe a veľkosti. AK ide o ďalšie modely, ktoré zvažujem tak máme tu Tudor BB58, ale cena je vyššia ale zrejme to budem ochotný dať. Máte nápady na niečo iné v zhruba v tejto cene ? Rád by som mal niečo s klasickým lookom. Zvažoval som aj nové vlnkové Seamastery od Omegy v čiernej, ale tie sú zas o čosi vyššie cenovo. Posledným kúskom, ktorý som zvažoval sú aj Breitling Colt 41 (aj staré, aj nové, musel by som si premyslieť). Tie by cenovo vyšli veľmi dobre. Tak čo myslíte ? Ak máte pre mňa nejaké iné tipy budem rád. Pokojne okomentujte aj moje tipy a ktoré by ste zvážili a ktoré by ste vyškrkli.

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MM300 jsou urcite fajn, jen nevim jesi bych za ne dal takovy penize, kdyz tu bezne chodi v prodejnim za cca 35-40k CZK. BB58 kazdej desne chvali, ze jsou to fakt vyborny a pohodlny hodinky. Vlnkovany bondovky uz jsou nad limit no, to bych radsi bral ty BB58. Nad tema bych se fakt zamysel, tolik nad limit uz nejsou...

 

Kazdopadne mas fajn favority a spatne uplne vybrat nejde :)

Za me ale ty BB58

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za mňa jednoznačne Breitling Colt je to výborný model s pomerom cena ,dizajn a pohodlnosť sú z toho čo si  hore uviedol aj cenovo najdostupnejšie čo isto poteší  ...WR 20Bar stačí aj na rekreačne potápanie na dovolenke :)

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jediná nevýhoda BB58 (aspoň teda pre mňa) je absencia dátumu. Ak ti to nevadí tak smelo do nich, podľa mňa sú lepšia voľba ako MM300.

 

Ak by sme šli troška do nižších hladín tak sa dá uvažovať aj o Longines Hydroconquest, Mido Ocean star, Christopher Ward C60 Mk3, Monta Oceanking, Oris Aquis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BB si myslim, ze je idealna volba pre tych co si nemozu dovolit plechove suby. Zvazil by som aj stare POcka, tie sedia perfektne

 

Proč myslíš? Mně se třeba plecháče nelíbí, BB58 jsou jinej level (imho).. Považuji je za lepší volbu ve všech ohledech (vzhled, kvalita zpracování, přesnost, tah, inhouse, cena, celková dotaženost), jsou to pro mě dokonalý potápky. Snad jen v jednom parametru prohrávají a to že to nebude ten pravý "investiční poklad"..   :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U těch Tudor Gmt, bych byl opatrý, pokud už to nevychytali. Já chci hodinky nosit a ne je mít pořád v servisu.

 

Opatrnej musíš být u všech hodinek. Je pravda že je mám podruhé, poprvé se strojek měnil v záruce a vše je ok.

Taky si hodinky kupuju na nošení a ne na výstavu nebo do trezoru.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/131825-tudor-bb-gmt-problém-s-datumem/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč myslíš? Mně se třeba plecháče nelíbí, BB58 jsou jinej level (imho).. Považuji je za lepší volbu ve všech ohledech (vzhled, kvalita zpracování, přesnost, tah, inhouse, cena, celková dotaženost), jsou to pro mě dokonalý potápky. Snad jen v jednom parametru prohrávají a to že to nebude ten pravý "investiční poklad"..   :cheers:

Přesně tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...