Přejít na obsah

Potápky 2000 - 3000 Eur


Doporučené příspěvky

 

U těch Tudor Gmt, bych byl opatrý, pokud už to nevychytali. Já chci hodinky nosit a ne je mít pořád v servisu.

 

Opatrnej musíš být u všech hodinek. Je pravda že je mám podruhé, poprvé se strojek měnil v záruce a vše je ok.

Taky si hodinky kupuju na nošení a ne na výstavu nebo do trezoru.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/131825-tudor-bb-gmt-problém-s-datumem/

 

Nemám nic proti Tudorum, byla to jen reakce na ty gmt. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem o tých Midách a viem, že je to najlepší "bang for buck" z toho všetkého čo tu padlo, ale dizajnovo sa mi až tak nepáčia. Plus značka MIDO mi nie je až tak moc sympatická. Radšej by som to držal v tých značkách čo som spomenul, prípade môžeme ísť aj do iných značiek ale chel by som aby boli kvalitovo na tej úrovni.

 

Oris tak isto nie, mal som ich v ruke aj na ruke a nezaujali ma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

súhlas bud Breitling Colt,SuperOcean II ,alebo nové Avengery, prípadne Omega SMPC bez vlniek :)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/137065-omega-bondovky-smpc/

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/137105-omega-seamaster-300m-smpc/?hl=omega

Upraveno uživatelem digiMonster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do finále idú Seamaster professional 300M a Breitling Superocean Heritage 42 a MOŽNO Avenger II GMT.

 

Momentálne ma to najviac ťahá k SOH a dokonca zvažujem bicolor verziu. 

 

Na Doxu som pozeral raz na výstave a úprimne moc nechápem to nadšenie okolo ich potápok, čiže asi to nebude pre mňa. Je ale pravda, že ani nehcápem Moony, čiže asi som trochu mimo v niektorých týchto legendárnych hodinkách.

 

Máte ešte nejaké tipy ? Možno niečo z breitlingu alebo omegy čo som prehliadol ? Alebo pokojne aj iná značka. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Chlapi tak ďakujem vám všetkým za rady a tipy. Nakoniec som sa rozhodol ísť úplne iným smerom a nie do potápiek a nie za 3000 :D takže potom sem hodím foto ako to celé dopadlo. Z uvedených tipov a modelov by som niektoré časom isto rád skúsil. Dokonca aj teda spomínané MM300 ktoré tento ošiaľ začali sa mi stále páčia a viem si ich predstaviť raz vlastniť. Ale to niekedy neskôr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak hlásim že som zaplatil a čakám, budúci týždeň by to malo prísť. Inak od potápiek som sa odklonil aj preto, lebo som zistil že som momentálne s King Turtle spokojný. Viem, že cenovo aj kvalitovo sú nižšie ako pôvodne spomínaný budget, ale to mi teraz nevadí, sú to fajné hodinky. Teším sa na nový prírastok. Zatiaľ poviem len že sú to také "everyday watch". 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tu sa asi nezhodneme. Ja ako každodenky beriem to čo veľa vydrží, má aspoň 100M wr a na každý deň prijateľnú veľkosť. Ale toto má každý inak, proti potápkam samozrejme nič nemám :)

K výberovému konaniu poviem len toľko že to bolo šialené, išlo to cez mnohé potápky najprv až som prišiel k Omega AT, SMP 300, potom som zvažoval El Primerá od zenithu, moony od omegy, IWC spitfire atď. Proste ani som nevedel čo konkrétne hľadám, aj keď som najprv myslel že potápky. Časom sa mi to v hlave trochu upratalo a vzšli z toho krásne OP 36 v bielej farbe. Na moju prťavú ruku 16,5 cm sedia myslím super. Môžete mi samozrejme povedať čo na toto celé hovoríte. Ja som spokojný.

Tak a tu je nakoniec foto: 

 

 

41289-dsc-0036-jpg

Upraveno uživatelem worm007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...