Přejít na obsah

Potápky 2000 - 3000 Eur


Doporučené příspěvky

V 5. 5. 2020 v 10:53, worm007 napsal:

Tak tu sa asi nezhodneme. Ja ako každodenky beriem to čo veľa vydrží, má aspoň 100M wr a na každý deň prijateľnú veľkosť. Ale toto má každý inak, proti potápkam samozrejme nič nemám :)

K výberovému konaniu poviem len toľko že to bolo šialené, išlo to cez mnohé potápky najprv až som prišiel k Omega AT, SMP 300, potom som zvažoval El Primerá od zenithu, moony od omegy, IWC spitfire atď. Proste ani som nevedel čo konkrétne hľadám, aj keď som najprv myslel že potápky. Časom sa mi to v hlave trochu upratalo a vzšli z toho krásne OP 36 v bielej farbe. Na moju prťavú ruku 16,5 cm sedia myslím super. Môžete mi samozrejme povedať čo na toto celé hovoríte. Ja som spokojný.

Tak a tu je nakoniec foto: 

 

 

41289-dsc-0036-jpg

Super volba. Tiez som ich ma uz 2 krat na ruke ale ciselnik na 34 OP sa mi pacil o malinko viac. Skusal si ich nahodit alebo si nesiel pod 36?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dik všetkým, kúpil som ich z Carollinum v Prahe. Boli ochotní mi hodinky poslať, tak som moc ani nerozmýšľal na koľko v Sherone na Slovensku ich nemali a čakalo by sa na ne pár mesiacov minimálne (tak mi povedali). Cenovo to vyšlo kúsok pod 5000 eur, dostal som pár percent zľavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, worm007 napsal:

dik všetkým, kúpil som ich z Carollinum v Prahe. Boli ochotní mi hodinky poslať, tak som moc ani nerozmýšľal na koľko v Sherone na Slovensku ich nemali a čakalo by sa na ne pár mesiacov minimálne (tak mi povedali). Cenovo to vyšlo kúsok pod 5000 eur, dostal som pár percent zľavu.

Hm, když čtu nadpis vlákna a kouknu na výsledek, tak ti musím říct, že sem právem patříš :lol:.

Potápky max 3 tis. EUR :thumbsup_anim:

Už se těším na tvé další vlákno, kdy budeš potřebovat poradit :-)). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, 4st0n napsal:

Me zarazi ta cekacka na OP par mesicu. To uz ani ty nejsou bezne?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Ja práveže neviem. Volal som do Viedne, Budapešti a dalších miest či nemajú tieto skladom. Nikto nemal. Možno mali iné OP ale biele 36 nie. A ani biele 39. Jedine Carollinum malo. V iných mestách mi povedali že nemajú a ze by som čakal. V Sherone mi povedali pár mesiacov. Wagner vo Viedni mi povedal pól roka. Tak neviem. Nemyslím že toto je nejaký super obľúbený model a preto som bol aj ja prekvapený. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2020 v 11:20, galos napsal:

Super volba. Tiez som ich ma uz 2 krat na ruke ale ciselnik na 34 OP sa mi pacil o malinko viac. Skusal si ich nahodit alebo si nesiel pod 36?

Ja som išiel rovno po 36. 34 som neskúšal a na živo ani nevidel. Ale ako na ne tak na tej svojej ruke pozerám myslím že velkostne je to akurát. Mne sa práve tento ciferník páči. Sú trosku viac “casual” vďaka tým dvojitým indexom a číslam. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...