Přejít na obsah

Tah na SKXka..


Doporučené příspěvky

Zdravím všechny současné, bývalé i budoucí majitele SKX.

 

Dlouho řeším dilema jaký tah bych měl pořídit na svoje 007... Momentálně je asi druhým rokem nosím na origo jubilee ale pomalu mu přestávám věřit. Jelikož už se celkem natahuje a jeho chrastění mě začíná celkem srát, přemýšlím, že pořídím lepší. Že to bude tah ze strapcode a nebo uncleseiko je celkem jasné ale bohužel nevím jestli vybrat Jubilee a nebo Oyster...

 

Jubilee je super ale mám ho i na želvách, abych ho neměl dvakrát, tak bych asi zvolil oyster ale bojím se, že už ty hodinky nebudou tak pohodlný jako na jubi...

 

Nicméně i hodinky s Oystrem mám a nosí se parádně. Ale to asi dělá to, že jsou menší (39, Stajny) než skx...

 

Proto bych chtěl znát vaše názory a zkušenosti ať jsou jakékoliv. Na vzhled, pohodlnost a tak dále...

 

Všem děkuju za odpověď.

 

P.S.: Češtin, nebýt můj kobylek.:-D tak za chyby sorry...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to moc děkuju :-D brouk se ještě více zakousnul... Ing jsem tu na skx párkrát viděl ale moc jsem mu nevěnoval pozornost.. ale na Tvých fotkach je to nádhera, která mě opravdu zaujala... možná je to tím jak ti to ladí k hranatým indexům...

 

Ing mám na mostra jako sekundární tah ale k Skxkum mě nenapadl... no mám nad čím přemýšlet... moc děkuji..

 

Teď jsem se díval na Strapcode... na první pohled nepoznám rozdíl mezi Tvým I a jejich nabízeným II. Můžeš mě na ten rozdíl prosím navést?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Oboje je super

Tak to je taky dobrý řešení! No o složitější výměně vím právě z těch želv.. ale předpokládám, že ten tah na nich dloooouho zůstane. Jednou za čas mě chytne nálada na hraní ale tah je prostě tah....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-51426-0-35602100-1585695710_thumb.jpg
post-51426-0-00862100-1569696438_thumb.jpg

 

 

já mam president, nedokažu říct jaký je rozdíl mezi endmillem. Mě osobně se nelíbí koncovky tahu u strapcodu. Hodinky s tahem se nosí parádně, jen poznatelně ztěžknou. 

Upraveno uživatelem 01axel01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měl jsem od Strapcode několik tahů ? Super Eng. I a II, Oyster, a další.

A všechny byly za ty prachy hodně dobře udělaný.

 

Nakonec jsem se ale vrátil k origo. Zjistil jsem, že mi ta plechařina vyhovuje.

Jubilee je top, a jak na 007 tak 009 imo nejlepší volba.

Teď mam na modovaný 007 oyster. A taky to jde.

 

51716983c69a1c25613e1c2233fde585.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...