Přejít na obsah

ORIS Artix GT Day Date


VladimírH

Doporučené příspěvky

Na konci roku 2019 jsem začal uvažovat o pořízení automatů. A jak tvrdí klasik, po týdnu stráveném na netu se člověk stane "světovým odborníkem" na dané téma. A to potkalo i moji maličkost, která se zakoukala do hodinek Alpina a Frederique Constant. Ale samozřejmě to dopadlo úplně jinak...

 

Společnost, jejíž jsem součástí, má nového, zahraničního partnera. Následná jednání probíhala u nás v kanceláři a na mne připadla péče o hosty. A zhostil jsem se jí asi dobře, neboť odměnou za několikerou stresující kompletní péči o hosty a manželku nového majitele (nic za tím nehledejte, jen jsem jí vysvětloval, kde se dá dobře nakupovat, jak se tam dostane a hlavně jak se dostane zpátky :guitar: ) u mne na stole přistála krabička podezřele jasných rozměrů. A modří už vědí, byly tam ORISky...

 

Radost byla samozřejmě veliká, hlavně doma: A to jako nemá baterku? A jak to může jít? A proč jsou tak těžký? A nebudeš se bát je nosit? A můžeš mě s nimi pohlavkovat? A to už nebudeš doma dělat vůbec nic? Pobavil jsem se...

 

Pro zvědavce jde o model ORIS 01 735 7662 4461-07 8 21 85, mám vyndané dva články a sponu utaženou na doraz. 17,5 cm je prostě skoro holčičí ruka na přesmetrákovém těle. Uvažuji s ohledem na kancl dajving o jiném pásku (HIRSCH Speed Calf anebo HIRSCH Robby), přestože teď jsem skálopevně přesvědčený, že je nikdy nepustím do oběhu. Ale čím více čtu zdejší příběhy nositelů, kupců, prodávajících a hlavně příběhy jednotlivých kovových tikajících aktérů naší radosti, přestávám mít v tomto ohledu jasno.

 

Zatím jediné dvě použitelné fotografie jsou asi tyto, na nové zřejmě padne celý víkend :frusty:

 

P.S.: A než jsem se nadál, tam mám od dnešního dne i Alpiny Startimer Pilot Chrono tady z fóra, na běžné lítání jako dělané. Ale o nich jinde...

post-69394-0-00249500-1585686338_thumb.jpg

post-69394-0-60701500-1585686384_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...