Přejít na obsah

Řemen na Hamilton Jazzmaster


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám Hamilton Jazzmaster Lord Auto Chrono (H328160) link. Můj řemen je ve stavu na fotkách - lehce popraskaný v místě zapínání přezky, oloupana spodní pogumovaná vrstva, jedno poutko utržené a druhé rozpadající se. Má smysl dávat řemen někam opravit (hlavně ty poutka) a případně kam v Praze?

post-3057-0-63071900-1585742761_thumb.jpegpost-3057-0-20461500-1585742770_thumb.jpegpost-3057-0-90843700-1585742781_thumb.jpegpost-3057-0-16395400-1585742792_thumb.jpeg

Pokud je potřeba řemen nový, originál jsem našel třeba tady, ale 4000 Kč za řemen nechci dávat, doporučíte nějakou kvalitní náhradu v podobném designu?

Zatím jsem našel třeba Hirsch: duke nebo modena. Šířka řemene je 24 mm.

 

Díky za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řemínky nabízí hodinářský velkoobchod Mavex.

Mam jich několik na několikero hodinkách a spokojenost. Trvanlivé. Běžný standard za rozumnou cenu. Sem tam i nějaká zajímavější spona. Mají i kovove. Relativně široký výběr.

Jinak Mavex nabízí i spoustu vecicek na servis a opravu hodinek. Ty jsem od nich zatim nekupoval. Mam věci za tím účelem z Conrada.

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řemen je na vyhození, tohle je spotřební zboží, to neopravíš

 

Určitě nekupuj "originál" za 4k, kup si buď Hirsch nebo si podívejte do sekce prodej ostatní tady, spoustu lidí si dělají řemeny a nabízí to tu. Sundej si tu sponu a nandej si to na ten nový řemen a budeš mít taky "originál"

 

Hlavně za 4k už můžeš mít řemen z exotického zvířeti a na zakázku dělaný.

 

Na Mavex si tady vykašli, ty řemen jsou levné a má to důvod, jsou to koženk/štípkovaná  kůže nevalné kvality

Upraveno uživatelem TomNguyen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten řemen je na vyhození, tohle je spotřební zboží, to neopravíš

 

Určitě nekupuj "originál" za 4k, kup si buď Hirsch nebo si podívejte do sekce prodej ostatní tady, spoustu lidí si dělají řemeny a nabízí to tu. Sundej si tu sponu a nandej si to na ten nový řemen a budeš mít taky "originál"

 

Hlavně za 4k už můžeš mít řemen z exotického zvířeti a na zakázku dělaný.

 

Na Mavex si tady vykašli, ty řemen jsou levné a má to důvod, jsou to koženk/štípkovaná kůže nevalné kvality

Na Mavex se rozhodne nevykasli. Zde foto, jak vypadá Mavex po půl roce denodenniho noseni na pracovních hodinkach! A ty dostávají sakra zabrat! Dělám ve strojním průmyslu! Takže rady, kup si tady nějaký starsi či sadomorobo,že to bude lepší... nebo povidani o špatne kůži nejsou na miste.

Ale s tou výměnou origo spony souhlasím. Taky to tak u nějakých hodinek dělám, pokud je spona OK.f38802f83e4edd68fd79fe0e7dc5ec18.jpg0d8a2dd0fd340cce96f241bb9a74f4f7.jpg8f5d421a0508b0640b69afbc963930a3.jpg8403478e533c313f68cb630d4503e015.jpgfac3f4df2e5b3b412db741bf2f1bfcbe.jpg

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Upraveno uživatelem martiste91
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A hlavne, kožený řemínek by se měl měnit na skutečně intenzivně nošených hodinách každý rok bez ohledu na jeho stav a to z čistě hygienickych důvodu. Řemínek saje pot, vodu, všechny nečistoty, funguje jako houba a po čase začne vysycháním všech těchto látek tvrdnout, lámat se a hlavně častokrát i zapáchat. A to fakt není žádná paráda...

 

Odesláno z mého S60 Lite pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...