Přejít na obsah

Seamaster PO 600M Orange


paya01

Doporučené příspěvky

Mně se už od dětství líbí kombinace zářivý oranžový a černý, z motocyklového světa. Oranž a bílá ve spojení s dokonalym zpracováním, což Omega musí umět, to může bejt hodně zajímavej kousek. Už se těším, až přijde čas, my sundáme hadry z huby a vyrazíme mezi regály s hodinkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne sa viac paci oranzada v chronu.

Myslim, ze to vyzera cool. Sam mam doma Longines Heritage Diver 1967 a ludia na to dost cumia. Je to taky luxusny "eye catcher". Inac nepripada Vam, ze ta luneta je podobna lunete od Longines Hydroconquest? Link:

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-planet-ocean-600m-omega-co-axial-master-chronometer-chronograph-45-5-mm-21532465199001?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=se-int-en-31mar2020

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mne sa viac paci oranzada v chronu.

Myslim, ze to vyzera cool. Sam mam doma Longines Heritage Diver 1967 a ludia na to dost cumia. Je to taky luxusny "eye catcher". Inac nepripada Vam, ze ta luneta je podobna lunete od Longines Hydroconquest? Link:

https://www.omegawatches.com/watch-omega-seamaster-planet-ocean-600m-omega-co-axial-master-chronometer-chronograph-45-5-mm-21532465199001?utm_source=email&utm_medium=newsletter&utm_campaign=se-int-en-31mar2020

 

Ten NATO strap je parádní. Asi jdu zabrousit na cheapestnatostraps a něco si objednám... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle barevnou kombinaci PO jsme tady na fóru (100% to bylo vlákno pod Omegou) probírali myslím už v říjnu 2019 společně s SMPc 42 mm (bílý cifr a černá luneta), kdy s nimi Omega vyjela jako s novinkami. Určitě to najdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekibe1, pokud myslíš, že by indexy  ručičky, ale i luneta byly černé, tak ano, to by mohla být zajímavá varianta pro ty, kteří chtějí bílý cifr. Ale pokud by luneta měla zůstat oranžová, tak by se to asi dost barevně tlouklo. Z mojí zkušenost vím, že tyhle bílé cifry to chce vidět naživo a nejlépe na denním světle (to vlastně platí pro všechny hodinky), ale hůře se to realizuje. Už to vidím, jak oslovuješ personál butiku Omega s tím: "Vezměte dvoje troje hodinky a jdeme zkoušet na chodník" :lol2:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Radku, asi máš pravdu, bylo by potřeba to vidět, já osobně bych bílý cifr i bral, ale právě také nevím v jaké kombinaci, ovšem třeba Omega dělala bílý cifr s modrou na indexech a ručkách, myslím že to bylo z řady AT 1957, ty byli fakt pěkné!! Osobně bych je bral kvůli kontrastu a i příjemné změny. Mám barevné kombinace rád, ale musí to mít hlavu a patu..a bílá by byla dobrou volbou :)Kdysi jsem měl právě bílé Aquatimery od IWC a také byli stříbrné ručky a indexy, ale díky zajímavému AR, to vypadalo úplně v pohodě.

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...