Přejít na obsah

Hádanky a úlohy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 460
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odpověď je správně

Chybí ti tam lomítko a zkopíroval jsi to v tom bloku pro zdroják. Musíš kliknout ctrl+pravý tlačítko a dát vložit bez formátování, nebo dle prohlížeče ctrl+shift+V

Upraveno uživatelem Lamiczka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autobus může jet i doprava... Je-li v zemi s pravostranným řízením 😉. Ale protože se mi to zobrazilo na mobilu zdeformované, tak jsem chtěl napsat že s těma ovalnejma kolama nepojede nikam 😀

 

Ad jehlan, logicky správně, ale graficky to sedět nebude.

Upraveno uživatelem Milan156
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale no tak kucí, tuhle diskusi bych nechal do žumpy a hoďte sem raději nějaký hádanky a úlohy. Mě to včera chytlo, tak jsem lovil na netu a tahle se mi líbila. Kdo na to přijde?

Hádanka - 9 mincí a rovnoramenné váhy

Dostali jste devět na pohled identických mincí. Víte, že jedna z nich je falešná a lehčí. K dispozici máte rovnoramenné váhy. Jak na dvě vážení zjistíte, která mince je falešná?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Lamiczka napsal:

Ale no tak kucí, tuhle diskusi bych nechal do žumpy a hoďte sem raději nějaký hádanky a úlohy. Mě to včera chytlo, tak jsem lovil na netu a tahle se mi líbila. Kdo na to přijde?

Hádanka - 9 mincí a rovnoramenné váhy

Dostali jste devět na pohled identických mincí. Víte, že jedna z nich je falešná a lehčí. K dispozici máte rovnoramenné váhy. Jak na dvě vážení zjistíte, která mince je falešná?

Tento je jednoduchý, ale asi som to už niekedy dávno počul...

Tak skúsime niečo prahistorické, tri ženy, dva kondómy, jeden muž. Jedná zo žien má pohlavnú chorobu (alebo aids, vyberte si :), ale neviete ktorá. Muž musí vykonať súlož so všetkými tromi dámami za sebou bez toho, aby pohlavnú chorobu preniesol alebo sa sám nakazil. 

 

 

1. váženie 9/3, vážím 2 trojice, ak jedna je ľahšia, falošná minca je tam, ak sú =, falošná minca je v tretej kôpke. 

2. váženie ten istý princíp s mincami z identifikovanej trojice. 

 

Tak skúsime niečo prahistorické, tri ženy, dva kondómy, jeden muž. Jedná zo žien má pohlavnú chorobu (alebo aids, vyberte si :), ale neviete ktorá. Muž musí vykonať súlož so všetkými tromi dámami za sebou bez toho, aby pohlavnú chorobu preniesol alebo sa sám nakazil. 

 

Upraveno uživatelem M109
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, KFL napsal:

Mince jsou easy. Šprcka taky, stačí jedna a pořádně vymejt, ne? :D

Jinak tu pohlavní asi vim, ale nevim, jak udělat skrytej komentář.

😂

Skoro kontinuálna súlož, nie je čas na dezinfekciu. Už vidím, ako vymývaš a znovu nasadzuješ použitý kondóm 🤣

Návod na skrytý text - Spoiler nájdeš na predošlej strane. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...