Přejít na obsah

Hádanky a úlohy


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 460
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 22. 11. 2021 v 14:05, Lamiczka napsal:

Ten je fakt vostrej, na to jsem čuměl asi 10 minut, než jsem ho tehdy našel. Teď už 5s...

Pokud by někdo chtěl nápovědu, tak ve spoileru

 

  Odkrýt skrytý obsah

pravá horní čtvrtina obrázku, jde směrem dolů

 

taky díky, konečně 😄

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná u to tu bylo, ale zkusím. Mám zděnou místnost, do které vedou jedny dveře. Dovnitř  není žádným způsobem vidět. Venku na zdi mám tři vypínače a uvnitř místnosti visí u stropu tři žárovky. Jak zjistím, který vypínač je ke které žárovce, když dovnitř můžu pouze jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, to je řešení, jen mi přijde trochu komplikovaný a člověk by se mohl splést, já to znám lehce jinak

Jak na spoiler

[spoiler] nějaký text [/spoiler]

Zapnu 2 žárovky a chvíli počkám a pak jednu zhasnu. Když přijdu do místnosti, tak jedna žárovka svítí, jedna je zhasnutá, ale studená a jedna je zhasnutá, ale zůstala teplá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Lamiczka napsal:

Jo, to je řešení, jen mi přijde trochu komplikovaný a člověk by se mohl splést, já to znám lehce jinak

Jak na spoiler

[spoiler] nějaký text [/spoiler]

 

  Skrýt obsah

Zapnu 2 žárovky a chvíli počkám a pak jednu zhasnu. Když přijdu do místnosti, tak jedna žárovka svítí, jedna je zhasnutá, ale studená a jedna je zhasnutá, ale zůstala teplá

 

Máš bludišťáka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja sa dopredu ospravedlňujem, ale tomu skrytému textu nerozumiem, teda skúšal som niečo vložiť, ale bezúspešne. So spojlerom som sa stretol leda tak na aute. Môže mi niekto ozaj krokovo popísať postup, ako ho vytvoriť? ďakujem.))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně jako jsem psal v příspěvku výše, jen tam je to vložené v bloku (code), který to zobrazí přesně jako "zdrojový kód", který pak forum graficky zobrazí jako ten spoiler.

Můžeš to přímo zkopírovat (ctrl+c), ale když to vkládáš (ctrl+v), tak buď musíš pak kliknout na tlačítko "vložit jako neupravený text" nebo použít speciální vložení jako prostý text (ctrl+shift+v) - tohle funguje i jinde, pokud bys tu klávesovou zkratku neznal

nějaký text

obrazek.png.c9b85ec50c41ebb69955774132361a77.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Test spojlera): Jan stavia stan. Rudolf kupuje kupon. Anna je matka. Miroslav drží kladivo.

A: Barbora píše úlohu.

B: Jozef reže drevo.

C. Milan pije víno.

D. Alexandra zalieva oleander. 

Ktorá z osôb A až D patrí do hornej skupiny?

 

B

v krstnom mene a predmete sú rovnaké samohlásky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
před 28 minutami, warann napsal:

Kachnu jsem neviděl, pokud nemyslíš to auto, ale to je asi spíš brouk ;-).

Nee brouka poznam, ale od kachny se spíš jen krk s hlavou - možná mám jen představivost :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...