Jump to content

Swatch James Bond

Marfus
 Share

Recommended Posts

Teprve ted jsem si vsiml, ze na pozici 6. indexu maji "Q", ale na te detailni fotce na ruce tam je normalni index. Renonc, nebo je to standardni model vs limitka (s Q)?

Pěkný docela jsou, ale nějak tam nevidím ten odkaz na Bonda. Snad kromě toho Q, což je ale odkaz dost nepřímý a sám o sobě nepochopitelný. Ale třeba mi nějaký detail uniká nebo je něco na dýnku.

Ona je koukám celá kolekce https://www.007.com/swatch-x-007/... Na Swatchkách jsem začínal, tak bych klidně z nostalgie i třeba takový Moonrakery pořídil, nebejt vyprodaný a nabízený spekulantama za 3x tolik :(

Já jsem je objevil relativně včas hned po vydání, ale stejně byly vyprodaný, zkoušel jsem všechny možný e-shopy a nic, naštěstí letěl zrovna bracha přes Dubai a na letišti v kamenným shopu měli všechny, tak mi Moonrakery vzal...ale nemám je ještě u sebe, protože je v dobrovolné karanténě :-))

Pěkný docela jsou, ale nějak tam nevidím ten odkaz na Bonda. Snad kromě toho Q, což je ale odkaz dost nepřímý a sám o sobě nepochopitelný. Ale třeba mi nějaký detail uniká nebo je něco na dýnku.

SKX007 taky určitě odkazují na Bonda, škoda že je v žádném dílu neměl :)

Jako velkou nevýhodu vidím zalisované strojky v pouzdře, hlavně u takovýchto limitek. Jakmile ten plasťák odejde, tak máš akorát pěknou "atrapu" hodinek v hezké krabici. 

Bezva! Jak říkám, za těch původních 90 eur nebo kolik to bylo, tak není o čem, pokud by na ně člověk někde narazil. Dát stovky dolarů, liber nebo eur za Swatchky, jak chtějí šmelináři, to je ale pitomost, zajímalo by mě, jestli si to někdo fakt koupí :) V tom je super Timex, že vyprodaný modely jako Q nebo Snoopyho čas od času dělá znova.

The seventh watch in the collection has been designed by No Time To Die costume designer Suttirat Anne Larlarb alongside Swatch and will be worn by Q in the upcoming film, No Time To Die.

https://www.007.com/swatch-x-007/

Stačí? Hodinky Jamese Bonda teda tyhle ani ty ostaní vážně bejt nemají.