Přejít na obsah

Swatch James Bond


Marfus

Doporučené příspěvky

Ona je koukám celá kolekce https://www.007.com/swatch-x-007/... Na Swatchkách jsem začínal, tak bych klidně z nostalgie i třeba takový Moonrakery pořídil, nebejt vyprodaný a nabízený spekulantama za 3x tolik :(

Já jsem je objevil relativně včas hned po vydání, ale stejně byly vyprodaný, zkoušel jsem všechny možný e-shopy a nic, naštěstí letěl zrovna bracha přes Dubai a na letišti v kamenným shopu měli všechny, tak mi Moonrakery vzal...ale nemám je ještě u sebe, protože je v dobrovolné karanténě :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný docela jsou, ale nějak tam nevidím ten odkaz na Bonda. Snad kromě toho Q, což je ale odkaz dost nepřímý a sám o sobě nepochopitelný. Ale třeba mi nějaký detail uniká nebo je něco na dýnku.

 

SKX007 taky určitě odkazují na Bonda, škoda že je v žádném dílu neměl :)

 

Jako velkou nevýhodu vidím zalisované strojky v pouzdře, hlavně u takovýchto limitek. Jakmile ten plasťák odejde, tak máš akorát pěknou "atrapu" hodinek v hezké krabici. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezva! Jak říkám, za těch původních 90 eur nebo kolik to bylo, tak není o čem, pokud by na ně člověk někde narazil. Dát stovky dolarů, liber nebo eur za Swatchky, jak chtějí šmelináři, to je ale pitomost, zajímalo by mě, jestli si to někdo fakt koupí :) V tom je super Timex, že vyprodaný modely jako Q nebo Snoopyho čas od času dělá znova.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pěkný docela jsou, ale nějak tam nevidím ten odkaz na Bonda. Snad kromě toho Q, což je ale odkaz dost nepřímý a sám o sobě nepochopitelný. Ale třeba mi nějaký detail uniká nebo je něco na dýnku.

 

The seventh watch in the collection has been designed by No Time To Die costume designer Suttirat Anne Larlarb alongside Swatch and will be worn by Q in the upcoming film, No Time To Die.

 

https://www.007.com/swatch-x-007/

 

Stačí? Hodinky Jamese Bonda teda tyhle ani ty ostaní vážně bejt nemají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...