Přejít na obsah

Praky, slingshoty a tak


Doporučené příspěvky

jo, to bylo moje oblibeny, rad jsem s tim smrdel :)

 

Na základnej škole to patrilo k štandardnej výbave. Vždy som mal vo vrecku tubu peroxidu a balíček s Duhou. Raz som vystupoval z preplneného autobusu, dral som sa ku dverám a pred schodami sa mi do čohosi zachytila noha. Slávnostne som vypadol von do kaluže. Tuba s peroxidom sa vo vrecku rozbila a rozrezala vrecko s Duhou. Dielo dokonala voda, ktorou kabát stihol nasiaknuť. Zmizol som v oblakoch dymu, ktorý pokryl aj zastávku, plnú nechápajúcich ľudí. Rýchlo som horúcu zmes vyhadzoval z vrecka von a utekal preč.

 

Doma som zablatený kabát strčil do vane a osprchoval od blata. To bola chyba, Duha dokonala dielo a odfarbila kus kabáta. Bolo mi jasné, že ma matka zahrdúsi. Tak som z temperových farieb namiešal presný odtieň a kus kabáta zafarbil. Všetko bolo zažehnané.

 

Na jar mama odniesla kabát do čistiarne. Následne od čistiarne vymohla odškodné za poškodenie kabáta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Taky jsme stříleli hliněnkama z balónků navlečených na ten plastový kroužek od leukoplasti. Muselo se s tím trochu umět, ale když si to jeden osvojil, byly trable typu ,,Moment- ten prak necháš doma " zažehnané. Balónek v kapse byl nevinnej, kuličky byly u kluka po kapsách úplně normální a prohrát je bylo taky celkem běžné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nostalgické, čo nostalgické?

Prak používam každý začiatok sezóny, keď sa tie jebliny dvojkolesové rútia bez tlmičov okolo našej chaty. Prilby nosia na tých sprostých lebeniach, takže hrozia len modriny.

Rozumím správně psanému textu? Prakem se snažíš trefit člověka na motorce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na základnej škole to patrilo k štandardnej výbave..

 

..Na jar mama odniesla kabát do čistiarne. Následne od čistiarne vymohla odškodné za poškodenie kabáta.

parádní storka jak dělaná do vlákna ze života :D

 

Taky jsme stříleli hliněnkama z balónků navlečených na ten plastový kroužek od leukoplasti. Muselo se s tím trochu umět, ale když si to jeden osvojil, byly trable typu ,,Moment- ten prak necháš doma " zažehnané. Balónek v kapse byl nevinnej, kuličky byly u kluka po kapsách úplně normální a prohrát je bylo taky celkem běžné...

to taky byla naše oblíbená zbraň. říkali jsme jí "hrachulezka", krmili ji tvrdým hrachem :). balonku se odstřihlo zúžené hrdlo a izolepou se připevnil na prstenec z novodurové trubky. výkonnost bych se nebál přirovnat k menšímu praku.

vlastně - balonky doma máme, kus trubky taky...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nostalgické, čo nostalgické?

Prak používam každý začiatok sezóny, keď sa tie jebliny dvojkolesové rútia bez tlmičov okolo našej chaty. Prilby nosia na tých sprostých lebeniach, takže hrozia len modriny.

A teď mi poraďte, co s ním ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

parádní storka jak dělaná do vlákna ze života :D

 

to taky byla naše oblíbená zbraň. říkali jsme jí "hrachulezka", krmili ji tvrdým hrachem :). balonku se odstřihlo zúžené hrdlo a izolepou se připevnil na prstenec z novodurové trubky. výkonnost bych se nebál přirovnat k menšímu praku.

vlastně - balonky doma máme, kus trubky taky...

 

 

Jo, to bola slušná brokovnica. Plus u nás bola hromada hlohu, takže v sezóne strelivo priamo na ulici. Škoda, nemám doma balóniky :)

 

A teď mi poraďte, co s ním ....

 

Ignorovať?

 

edit: ignorovať normálne raz, nie každý dvakrát

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak nostalgické, čo nostalgické?

Prak používam každý začiatok sezóny, keď sa tie jebliny dvojkolesové rútia bez tlmičov okolo našej chaty. Prilby nosia na tých sprostých lebeniach, takže hrozia len modriny.

 

 

A teď mi poraďte, co s ním ....

 

Je to vůl. Ono se mu to jednou vrátí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je tak.

Máme chatu, pod lesom. Pri potoku. Pravidelne opravujeme lávku cez ten potok, ľudia si tade zvykli chodiť do lesa. To nie je problém. Pozdravia sa a idú.

Časom sa tá cestička vyšliapala, takže je už skoro verejná, aj keď na našom pozemku. Ale nám to nevadí, je to pri kraji a ako vravím, oplotené to nie je, len živý plot.

 

Od jari až po prvý sneh tam chodia rodičia 70+ prakticky stále.

 

Ale v posledných rokoch sa tade začali rútiť motorkári, po upozornení zo strany rodičov im ukázali fakera a starého pána sotili do potoka, keď im chcel zahatať cestu vlastným telom. 60 kíl aj s posteľou, dva bajpasy.

Mama ho vliekla z potoka, poudieraného od kameňov, nie je tam signál a tak s telefónom utekala tak hodne pár sto metrov kým chytila signál a zavolala sanitku. Môžem doložiť fotodokumentáciu.

 

Odvtedy tento živočíšny druh neradím medzi ľudí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokonca som si dovolil na dvoch pokrútiť hlavou, keď túrovali motorky. Som ja ale odľud.

Zjavne som pichol do osieho hniezda, motorkári sú všade. A väčšina z nich si myslí, že majú sväté právo loziť do lesa, cez cudzie pozemky ... produkovať hluk na kilometer ďaleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

post-5667-0-99771800-1586688055_thumb.jpg

 

post-5667-0-83213200-1586688056_thumb.jpg

 

post-5667-0-71410200-1586688057_thumb.jpg

 

hrách nemáme, žena mi dala cizrnu a ta svým nepravidelným tvarem zanáší. střílel jsem po cizí kočce, která nám sere po zahradě (netrefil), zato jsem prostřelil vejce pověšené v rámci Velikonoc na stromě. potřeboval bych najít aspoň ty ocelový kuličky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja do tutoho pouzival jerabiny, ale nevim kdy rostou. Letalo to slusne, ale obcas to zatacelo, dikyva nepravidelnosti.

Pamatuju situaci, chtel jsem nasrat bratra...A z metru mu tu jerabinu napalil max natahem do zad, samozrejme tajne. Ucel to splnilo nad ocekavani, pro me bohuzel:-)

Upraveno uživatelem Marfael
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...