Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 7 hodinami, Ondra napsal:

Chtel bych podekovat panu Kalivodovi za vstricnost a ochotu. Potreboval jsem drobnost (sroubky do dilku naramku) na sve Omegy SMPc. Pan Kalivoda mi obratem nabidl jejich dodani a s tim, ze ma cestu do Prahy, mi je dnes privezl. Takze jeste jednou moc diky. A rad se vas opet obratim, a to nejen s takovouhle malickosti 😉

 

před 7 hodinami, prischera napsal:

Přidám se k velmi spokojeným zákazníkům. Naprostá profesionalita od začátku do konce. Nechal jsem dělat kompletku SMPc po šesti letech. Hodinky si ode mě pan majitel převzal v centru Prahy a hotové mi je přivezl až domů. Perfektní domluva, jak ohledně potřebného servisu, tak kolem převzetí a vrácení hodinek. Samozřejmostí je dvouletá záruka, návrat všech dílu, podrobný rozpis práce a výstupy z vibrografu a tlakovky. Cena více než přátelská. A to vše prosím za 14 dní od převzetí do předání hodinek (tři týdny od prvního kontaktu)  Něco takového jsem za celou dobu co nechávám servisovat hodinky nezažil. Palec nahoru, určitě se brzy ozvu s dalším kouskem.

Pánové, děkuji za takto kladné hodnocení. Pokud budu moci pro Vás, kdykoliv něco dalšího udělat jsem Vám i v budoucnu plně k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád píši pozitivní recenzi na práci pánů z Onyx. Moje Breitlingy byly skutečně uvedeny do stavu nových hodinek, včetně oboustranného AR, a to v nejlepším slova smyslu. Sympatickým bonusem, na nějž si nechci zvykat, bylo dovezení hodinek až domů. Onyxu držím moc palce a již teď se těším na nějakou další zakázku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 24. 6. 2020 v 15:18, Violoncello napsal:

Rád píši pozitivní recenzi na práci pánů z Onyx. Moje Breitlingy byly skutečně uvedeny do stavu nových hodinek, včetně oboustranného AR, a to v nejlepším slova smyslu. Sympatickým bonusem, na nějž si nechci zvykat, bylo dovezení hodinek až domů. Onyxu držím moc palce a již teď se těším na nějakou další zakázku. 

Hodinky jsem viděl na vlastní oči v servisu a antireflex se neskutečně povedl. Super práce. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Som velmi spokojny s pristupom aj pracou ONYX servisu. P. Kalivoda ma informoval priebezne, ako sa pracuje na mojich hodinkach, cena opravy bola primerana a  hodinky su ako nove. Velmi pekne dakujem za ochotu a ONYX servis s kludnym svedomim odporucam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také já musím vyjádřit svou maximální spokojenost se servisem mých Tagů.

Při předání hodinek k opravě jsme prodiskutovali termín, byl jsem dopředu upozorněn na možné prodlení kvůli shánění náhradních dílů, což se také stalo.

V průběhu jsem dostával informace, jak to vypadá, komunikace příkladná a bez problémů, takže i když se to o pár týdnů protáhlo oproti předpokladu, neměl jsem s tím vůbec žádný problém.

Jako bonus pro pražského chronomagika beru možnost hodinky předat a převzít v centru Prahy, nemusím nic posílat, vše probereme.

Hodinky jsou zase jako nové, krásně seřízené, tah začištěný od pravidelného používání, luneta jako nová, doplněna barva čísel, zkrátka kvalitní práce za rozumnou cenu.

Díky tomu vím, že jim svěřím své další hodinky, až na to přijde, což nebude zase tak dlouho... :)

Upraveno uživatelem rorda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dám i sem...

Také já musím vyjádřit svou maximální spokojenost se servisem mých Tagů.

Při předání hodinek k opravě jsme prodiskutovali termín, byl jsem dopředu upozorněn na možné prodlení kvůli shánění náhradních dílů, což se také stalo.

V průběhu jsem dostával informace, jak to vypadá, komunikace příkladná a bez problémů, takže i když se to o pár týdnů protáhlo oproti předpokladu, neměl jsem s tím vůbec žádný problém.

Jako bonus pro pražského chronomagika beru možnost hodinky předat a převzít v centru Prahy, nemusím nic posílat, vše probereme.

Hodinky jsou zase jako nové, krásně seřízené, tah začištěný od pravidelného používání, luneta jako nová, doplněna barva čísel, zkrátka kvalitní práce za rozumnou cenu.

Díky tomu vím, že jim svěřím své další hodinky, až na to přijde, což nebude zase tak dlouho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za kladné hodnocení.....

K těm dílům na Tag Heuer, je to opravdu někdy problém, ale nejenom náš. Výrobce je znám svým nepříliš dobrým přístupem k poskytování náhradních dílů i u autorizovaných servisů. Nezřídka kdy se stává i to, že pošle jiný díl než je objednán.

A proto se snažíme mít, na skladě víc a víc  náhradních dílů na Tag Heuer. Bohužel je problém v rozmanitosti modelů a nepřeberném množství náhradních dílů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 7. 2020 v 14:12, pauliej napsal:

Som velmi spokojny s pristupom aj pracou ONYX servisu. P. Kalivoda ma informoval priebezne, ako sa pracuje na mojich hodinkach, cena opravy bola primerana a  hodinky su ako nove. Velmi pekne dakujem za ochotu a ONYX servis s kludnym svedomim odporucam.

Taktéž děkuji za kladné hodnocení....

U Vašich hodinek jsme byly závislí na tom jestli se podaří sehnat nový náhradní díl a nebo ne. Nakonec se po troše invence zadařilo. 

RK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pánové díky. Právě jsem převzal z lázní své ingy a jsem více než spokojen. Převzetí na 1*, komunikace příkladná, termín opravy z mé strany šibeniční - zvládnuto bravurně a předání - naprostá báseň. 

Ještě 1x moc děkuji. Máte ve mě zákazníka :-)))).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po přečtení předchozích recenzí jsem si řekl, že by si moje Moony zasloužily nový hesalit a seřízení strojku. Po rychlé e-mailové  domluvě s panem Rudolfem Kalivodou jsem tam před týdnem odvezl po cestě na krátkou dovolenou  moje Moony.

Čekalo mě příjemné uvítání panem Kalivodou, setkání s dalšími hodináři a fajn pokec o hoidnkách. Během chvilky jsme se domluvili co bude třeba udělat,  odsouhlasili si předběžnou cenu a během toho mi ještě pan Kalivoda stihl udělat tlakovku na jiných hodinkách které jsem mél s sebou. 
 

Včera mi zavolala příjemná slečna nebo paní Kabelková, domluvila se se mnou ohledně zaslání hodinek a dnes už je mám doma. A vypadaji skvéle  a jako nové :)

Pro mě toto byla jedna z nejlepších zkušeností v oblasti oprav hodinek a přístupu k zákazníkovi. Velice doporučuji a zcela jistě služeb pana Kalivody a Onyxu využiju i v budoucnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...