Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Po přečtení předchozích recenzí jsem si řekl, že by si moje Moony zasloužily nový hesalit a seřízení strojku. Po rychlé e-mailové  domluvě s panem Rudolfem Kalivodou jsem tam před týdnem odvezl po cestě na krátkou dovolenou  moje Moony.

Čekalo mě příjemné uvítání panem Kalivodou, setkání s dalšími hodináři a fajn pokec o hoidnkách. Během chvilky jsme se domluvili co bude třeba udělat,  odsouhlasili si předběžnou cenu a během toho mi ještě pan Kalivoda stihl udělat tlakovku na jiných hodinkách které jsem mél s sebou. 
 

Včera mi zavolala příjemná slečna nebo paní Kabelková, domluvila se se mnou ohledně zaslání hodinek a dnes už je mám doma. A vypadaji skvéle  a jako nové :)

Pro mě toto byla jedna z nejlepších zkušeností v oblasti oprav hodinek a přístupu k zákazníkovi. Velice doporučuji a zcela jistě služeb pana Kalivody a Onyxu využiju i v budoucnosti. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Je mi ctí se přidat ke spokojeným zákazníkům. Díky za výměnu kondenzátoru v mých Citizenkách. Oproti servisu v Praze skvělá cena a hlavně několikanásobně kratší čekací doba. A díky za nasezení tahu s kterým jsem se doma hodně pral - řešeno stěžejkama Omega. Beru to jako krok k vysněným Seamastrům.

díky Šimon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 20. 9. 2020 v 10:24, ONYX servis hodinek napsal:

Ano, práce na takových a nebo podobných kusech je nám vždy radostí....

Onyx - servis značkových hodinek opět děkuje za kladné hodnocení.

Na těch expech je to oboustranný bezbarvý AR (jako má třeba Omega) nebo to má na světle nějaký barevný šmrnc? Je po úpravě safíru nějaká záruka na voděodolnost?

Krásná práce!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,

antireflex je modro-fialového nádechu a po dokončení zakázky jsme automaticky provedli test vodotěsnosti 10ATM. Pokud hodinky u nás projdou tímto testem, který se skládá z testování v jedné podtlakové a dvou přetlakových úrovní jsou spolehlivě vodotěsné. V tomto případě, kdy jsme neprováděli žádné přetěsnění hodinek a za testování jsme nic neúčtovali, oficiálně záruku na vodotěsnost nedáváme. Ale jak jsem psal jistota že jsou hodinky vodotěsné je sto procentní. 

Obecně u dražších hodinek co se týče vodotěsnosti je to takto:

od 150,- do 250,- provádíme pouze test, který je bez záruky.

za 500,- provádíme přetěsnění s kompletní repasáží těsnících gumiček 6 měsíců záruka.

za 1500,- provádíme přetěsnění s výměnou gumiček 12 měsíců záruka.

Kompletní přetěsnění za použití originální přetěsňovací sady je mezi 2500,- až 4500,- dle typu a modelu hodinek. Záruka 12 + 12 měsíců

Všechny ceny jsou orientační a vždy záleží na konkrétním modelu hodinek.  

Rudolf Kalivoda ONYX - servis značkových hodinek.

Upraveno uživatelem ONYX servis hodinek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, ONYX servis hodinek napsal:

Dobrý den,

antireflex je modro-fialového nádechu a po dokončení zakázky jsme automaticky provedli test vodotěsnosti 10ATM. Pokud hodinky u nás projdou tímto testem, který se skládá z testování v jedné podtlakové a dvou přetlakových úrovní jsou spolehlivě vodotěsné. V tomto případě, kdy jsme neprováděli žádné přetěsnění hodinek a za testování jsme nic neúčtovali, oficiálně záruku na vodotěsnost nedáváme. Ale jak jsem psal jistota že jsou hodinky vodotěsné je sto procentní. 

Obecně u dražších hodinek co se týče vodotěsnosti je to takto:

od 150,- do 250,- provádíme pouze test, který je bez záruky.

za 500,- provádíme přetěsnění s kompletní repasáží těsnících gumiček 6 měsíců záruka.

za 1500,- provádíme přetěsnění s výměnou gumiček 12 měsíců záruka.

Kompletní přetěsnění za použití originální přetěsňovací sady je mezi 2500,- až 4500,- dle typu a modelu hodinek. Záruka 12 + 12 měsíců

Všechny ceny jsou orientační a vždy záleží na konkrétním modelu hodinek.  

Rudolf Kalivoda ONYX - servis značkových hodinek.

Nechci to tady plevelit bez osobní zkušenosti, ale zcela jasně popsané, co a za kolik dostanete. Dobrá práce, palec nahoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opětovně se hlásím k nadšení z komplexního přístupu pánů z Onyxu. 

Od předání, po skvělou a bezchybnou práci na hodinkách, spojenou se zajištěním hůře dostupných náhradních dílů. Jako bonus jsem shledal pravidelné informace o současném stavu zakázky. Šlo o kompletní servis Breitling Chronomat B01. 

Moc děkuji, a doporučuji Onyx dalším zájemcům, milujícím své hodinky 😊

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...