Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, ONYX servis hodinek napsal:

Dobrý den,

děkuji za pozitivní hodnocení, v případě jakékoliv potřeby dalších oprav, je ONYX servis značkových hodinek zcela k dispozici.

Nemáte někdy cestu na Moravu? Potřeboval bych k vám dát dvoje hodinky na servis. Díky 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat ONYXU za servis mých Breitling SOH, které se mi ukrutně předbíhaly. Kluci uděali výměnu nějakýho kolečka a snad pouzdýrka, teď šlapou jako nový! K tomu mi probrali k životu Citizeny eco drive a to vše při perfektní komunikaci a za super peníze!

Mám u nich ještě jedny hodinky, ty budou na malinko déle, ale už teď se chvěju na výsledek😍

Všem doporučuji!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 v 10:15, Masák80 napsal:

Chtěl bych poděkovat ONYXU za servis mých Breitling SOH, které se mi ukrutně předbíhaly. Kluci uděali výměnu nějakýho kolečka a snad pouzdýrka, teď šlapou jako nový! K tomu mi probrali k životu Citizeny eco drive a to vše při perfektní komunikaci a za super peníze!

Mám u nich ještě jedny hodinky, ty budou na malinko déle, ale už teď se chvěju na výsledek😍

Všem doporučuji!

dík za informaci, ukládám do paměti. Mám ECO drive ani ne rok, ale musím myslet na zadní vrátka ;o) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 17. 12. 2020 v 10:15, Masák80 napsal:

Chtěl bych poděkovat ONYXU za servis mých Breitling SOH, které se mi ukrutně předbíhaly. Kluci uděali výměnu nějakýho kolečka a snad pouzdýrka, teď šlapou jako nový! K tomu mi probrali k životu Citizeny eco drive a to vše při perfektní komunikaci a za super peníze!

Mám u nich ještě jedny hodinky, ty budou na malinko déle, ale už teď se chvěju na výsledek😍

Všem doporučuji!

I já ti děkuji a na tvůj nový přírůstek do hodinkovnice se opravdu těš....budou skvělé....

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidávám se k zástupu spokojených zákazníků. Problém s hodinkami na místě vyřešen během hodiny. (vibrograf, částečné rozebrání strojku, přetěsnění, tlaková zkouška) Navíc za super cenu. Cesta do Jihlavy se vyplatila. Sto bodů ze sta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Rudovi i celému ONYX servisu za důkladnou generální opravu pendlovek. Ruda si všímal i naprostých detailů a neduhů, o kterých jsem nevěděl nebo je nepovažoval za podstatné. Hodiny tak můžou spolehlivě pracovat další léta a roky :-)

Celou zakázku provázela výborná komunikace a naprosto nadstandardní péče. Hodiny byly dovezeny na místo, zavěšeny a seřízeny přímo PANEM hodinářem :-)

Děkuji moc, veškeré další případné opravy časostrojů jen a pouze do servisu ONYX Jihlava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 6. 2020 v 9:35, ONYX servis hodinek napsal:

Děkujeme za pochvalu, máme z toho radost. Snažíme se zákazníkům vždy vyjít vstříc.

Dobrý den,

mohl bych se na Vás obrátit s případným servisem s hodinkami Carl F. Bucherer manero central chrono? poslední lehké seřízení proběhlo cca před rokem a půl u pana Bechyně ale i tam mi bylo řečeno, že pokud by byl nějaký problém museli by je poslat do Německa. děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...