Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tesil sem se az sem budu moct taky prihodit a musim rict ze opravnene. Poladeni chodu MM na pockani, co vic mohl sem koukat pod ruce jak se leze do monokok pouzdra a vubec jak se provadi ty kouzla, vybornej kolektiv, bezvadnej pokec a ty kousky na ktery sem se tam mohl podivat co vam budu povidat samy pozitiva a socialni jistoty. Jedny hodinky sem tam zanechal na servis a nepochybuju o tom ze na nich odvedou spickovou praci. Kdo neveri at tam bezi, stoji to za to. Jeste jednou diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak já bych si dovolil taky přidat poděkování za všechny služby Onyxu, vyzvednutím počínaje, přes komunikaci, servis a následně Pick - up ke mně. Poděkování patří samozřejmě nejen Rudovi, ale i bráchovi a všem v jeho teamu, pár fotek týkajících se renovace najdete i v mém vlákně Omega, na který odkazuje můj podpis.
Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

citam tu len same slova chvaly, tak sa nieco popytam. nasiel som v ich obchode tieto hodinky, ktore sa mi pacia, za velmi zaujimavu cenu. https://www.klenotyonyx.cz/e-shop/16294-c4672-1#

Candino Professional 300m

su to Candino Professional 300m Diver. viem, ze maju kopec rokov, ale mali by byt nepouzivane, nieco ako NOS stav.  myslite, ze to je hodne rozmyslania?  co by ste mi poradili?  predpokladam, ze ich @ONYX servis hodinek predtym asi preservisuje. preco kupovat reinkarnovane vintazky, ked moze byt origo vintage ;)

vdaka za info. 

 

Upraveno uživatelem Roman Tichy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Roman Tichy napsal:

citam tu len same slova chvaly, tak sa nieco popytam. nasiel som v ich obchode tieto hodinky, ktore sa mi pacia, za velmi zaujimavu cenu. https://www.klenotyonyx.cz/e-shop/16294-c4672-1#

Candino Professional 300m

su to Candino Professional 300m Diver. viem, ze maju kopec rokov, ale mali by byt nepouzivane, nieco ako NOS stav.  myslite, ze to je hodne rozmyslania?  co by ste mi poradili?  predpokladam, ze ich @ONYX servis hodinek predtym asi preservisuje. preco kupovat reinkarnovane vintazky, ked moze byt origo vintage ;)

vdaka za info. 

 

“preco kupovat reinkarnovane vintazky, ked moze byt origo vintage”

:D

Tohle a vintazky???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, trochu nám tady zbyly na ocet....cena skvělá...stav po patnácti letech ve vitríně asi úplně ne 100%. Servis? samo není problém za 7000,- pořizovací ceny uděláme ještě kompletní opravu stroje a přidám k tomu zánovního Mercedesa :) 

Chcete ještě nikdo? 

PS: Když nad tím tak přemýšlím jestli by to nebylo lepší stáhnout z prodeje úplně.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znovu přidávám chvalozpěvy na ONYX 🙂 Rudo, velké díky za dnešní rychloakci s kaučukem a “přelíznutím šrámu ” 😃 Ani nevíš, jak se mi bude lépe spát 🙏

P.S. Synek taky děkuje 😃

Díky

Upraveno uživatelem Buler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I já Rudově partě kouzelníků s chutí přihřeju polívčičku - kromě oservisovaného Breitlingova kolotoče a nové luminiscence na kamarádových Hamiltonech (doufám že se pochlubí sám) tentokrát došlo i na lunetu mých Snowflake GS, takže už se mi konečně nebude zvedat tlak při vzpomínce na to jak jsem si ji ani ne 5 minut po vybalení označkoval...  :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 12. 6. 2021 v 16:12, Radek124 napsal:

 takže už se mi konečně nebude zvedat tlak při vzpomínce na to jak jsem si ji ani ne 5 minut po vybalení označkoval...  

 

tak to muselo bejt opravdu něco tvl :D to si nedovedu ani představit ten stav mysli :D 

edit: Jo vlastně jsme v recenzich, tak pardon za OT 🤐

Upraveno uživatelem Spongebob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem si na poště vyzvedl balíček se dvěma oservisovanými hodinkami. Po vybalení na mě čekalo překvapení v podobě pěkných cestovních krabiček a kompletní servisní dokumentace (které stejně prd rozumím), vč. vyměněných součástek. Přesnost hodinek zatím nevím, postupně to vyzkouším, ale na první pohled omládly o několik let.

Oprava trvala přesně měsíc (což chápu, vzhledem k protekci některých zdejších chronopacientů :)) a nebýt toho, že se mi (marně) snažili naúčtovat ještě jednu cizí zakázku 🤣, bylo by mé hodnocení na 10/10. Takhle je to bohužel stále krásných 9,5/10.

Nicméně ONYX odvádí perfektní servisní práci a příště bych si dovolil se na něj zase s důvěrou obrátit. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím Vás všechny pánové,

ano, je to tak. Servis je po rozvolnění zavalen prací a měsíční čekací lhůta, začíná být protekční záležitost. Vám všem bych chtěl hodinky opravovat obratem, ale to po půl roce uzavření a nahromadění servisních požadavků, opravdu nyní nejde.

Dnes jsem musel dát kolegyni příkaz, aby všechny zakázky, které jsou u nás přijaté víc jak tři týdny, vytřídila a majitele obeznámila s možnou prodlevou v dokončení.

Děláme co můžeme, ale začínají nám letní dovolené a to bude další problém, který se neblaze odrazí v termínech.

Berte to jako přátelskou prosbu, aby jste v tuto hektickou dobu, brali ohled na vytíženost servisu a dopřáli nám dost času na každou z oprav a my jsme mohli držet vysoký standart servisních prací. 

Tombasi, omlouvám se za to že jsme ti chtěli naúčtovat opravu navíc, u nás je to standart a ty jediný jsi na to přišel.... :) 

Buler, Radek, Beemen, Tombas atd....mockrát děkujeme, děkuji za vše.

Hodinářské řemeslo je krásné a ať je práce sebe víc, každý den se těším, až si utrhnu ten kousek času, sednu za hodinářský stůl a začnu další projekt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi souhlasim s prispevkem vyse. K noblese gentlemana citam i to, ze nektere veci chteji svuj cas a ten jim je nutno dat. Proste oblek, aby sednul, chce od krejciho zkousky a svuj cas. Vino take musi uzrat a ne ho honit chemickymi urychlovaci. A podle meho nazoru starnouciho muze z konzervativni bile heterosexualni mensiny, ustoupit tlaku rychlosti na ukor kvality je mozna z kratkodobeho pohledu vyhodne, ale z dlouhodobeho pohledu cestou do pekel. Takhle mi stoji za to jet do Onyxu pres celou republiku, pretrpet D1 a pockat klidne 3 mesice. Protoze vim, ze pak dostanu vysledek ne 100%, ale 120% a proste lip to uz jde jen koupit nove.

Omlouvam se za dlouhy cint.

P.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, paro napsal:

...Protoze vim, ze pak dostanu vysledek ne 100%, ale 120% a proste lip to uz jde jen koupit nove.

Omlouvam se za dlouhy cint.

P.


Sent from my iPhone using Tapatalk

O tomto tvrzení mám své opodstatněné pochyby, protože to, co seká fabrika strojově na páse po tisících kusů dostane při konečné montáži a seřízení často mnohem méně péče, než by bylo potřeba. Ano, záruku to vydrží, ale pak se nezřídka stává, že dobrý servis napravuje a často i vylepšuje původní nedokonalosti výroby. 

Toť má zkušenost nejen s hodinkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem tady dlouho nebyl s chválou na Onyx hodinářskou partu pod vedením Rudy. Už mám doma třetí vintážky a pokaždé, když rozbalím balík, otevřu nové cestovní pouzdro, které vždy dostanu jako dárek k hodinkám, nevěřím vlastním očím, že dorazily ty stejné hodinky jaké jsem posílal do Onyxu. Je to vždy vzkříšení hodinek. Detaily renovace pouzdra, cifrů, ruček. Prostě kouzlo. A nejvíc mě vždycky  potěší, že se mým hodinkám sám věnoval Ruda. Nikdy nepošle hodinky když sám necítí, že jsou na 100%. Díky Rudovi jsem zase začal rád nosit vintážky po renovaci od něj. Dokonce i GS se zaratsu teď leží se závistí v šuplíku a žárlí na nové hodinky ....Díky za skvělé hodinářství, díky Rudo

BB2676DA-05D4-428B-BF44-03877861F9A3.jpeg

9EEEC100-B877-4150-B0C6-E0B7BF40151F.jpeg

7922DBD4-7707-476F-853F-A9217837C12F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji ti mnohokrát....

Mám z těch tvých hodinek asi úplně stejnou radost jako máš ty. Je to vždy paráda, když můžu řešit to jak hodinky mají vypadat a ne to kolik co stojí a jestli by to nemohlo být udělaný jen tak na půl za menší peníze atd...

Velké díky a sobě přeji víc takových zákazníků jako jsi ty :) 

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...