Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak ja zase prihodim, protoze chvalit se musi, po mesici jsem si vyzvedl hodinky po celkovem servisu a lesteni jak pouzdra tak i tahu. No co vam budu povidat, hodinky odladeny na nulu a vzhledove jak novy z obchodu. Fotky davat nebudu protoze po Piplikovych bych svym “umem” uskodil jak hodinkam tak praci na nich odvedene. Perfektni prace, kratkej prijemnej pokec. Clovek skoro lituje ze toho nema na opravu vic… Jeste jednou diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

také donesu svoje dříví do lesa, moc děkuji Rudovi i celému týmu za perfektní péči pro novější i vintážní hodinky, které jsem ji svěřil na servis, a určitě to nebylo naposledy 🙂 výborná komunikace, mraky fotek strojku i všech nalezených neduhů, dokonalé seřízení, vyzvednutí, dovezení, mohu jen doporučit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych moc pochválit parádní přístup Rudy. 

V sobotu jsem si jel pro Tagy, které nabízel v prodejním vlákně. 

Nejen že mi vše kolem hodinek vysvětlil, tak jejich servis byl dokonalý. 

Hodinky i po těch letech vypadají luxusně a pokud bych někdy řešil servis, tak upřímně píši že jinam nepojedu.

Taj ještě jednou díky moc

Zbyněk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 29 minutami, 911 napsal:

Ahoj, zvladli byste zakladni servis Breitling B-2? Kdyz jsem je kupoval, byl jsem upozornen, ze je tam slozitejsi prace s tou logaritmickou lunetou a olejem. Diky

Ahoj, 

abych mohl odpovědět potřebuji celé modelové číslo hodinek.

Děkuji

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, u tohoto modelu není problém jak se základním servisem, tak i s díly.

Celkový servis stroje máme podle ceníku za 8000,- Kč. Je to cena bez přetěsnění a bez renovace pouzdra a tahu. Přetěsnění a renovaci provádíme taktéž. Renovace pouzdra a tahu v rámci servisu stroje  2500,- a přetěsnění je spíš na osobní domluvu.

Pokud budeš potřebovat, tak se neváhej obrátit buď SZ a nebo můj tel: 606 711 021.

Ahoj

Ruda. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také musím poděkovat, v pondělí předány moje Archimede na výměnu safírového sklíčka a dneska už je mám na ruce. Cena více než lidová. Díky moc i za to, že jsem mohl chvilku vidět jak pracují opravdoví hodináři. Ještě jednou díky.... 🙏🙏🙏👍👍👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Velké díky Rudovi a celému týmu Onyx. Manželčiny zdevastované kapsáče po dědovi znovu šlapou jak Švýcary, mají opět sklo a krásné modřené ručky, wow, dobrá práce. Manželka bude nadšená, už se těším na předání u láhvinky dobrého vína 🙏

DSC_1439.JPG

DSC_1434.JPG

DSC_1432.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnešní opětovná fascinace Onyx se udála díky mé cestě do Jihlavy na přeleštění kousku lunety a vyměnění baterek ve dvou vintážkách. Pánové vše udělali naprosto bezvadně, na počkání a s úsměvem na rtech. Hvězda Onyx stoupá právem! To nám přeju 🙂 Díky, Onyx! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...