Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak se moje IWC vrátily z lázní ve stavu snad ještě lepším, než když opustily továrnu, dělají 1 sekundu za den. Když to žena  viděla, rozhodla se, že její Breitiling Heritage 38 mm by si také zasloužily péči a tak jsme si opět udělali výlet do Jihlavy. Ruda byl jako vždy neobyčejně příjemný, káva výtečná a otevřel je. Co ho udivilo, že ač jsou staré, nemohu si vzpomenout na datum koupě u Altmana, jen vím , že jsme je měli již v roce 2008 s sebou v Izraeli, tak stav byl neuvěřitelně dobrý. Ložiska měla jen o něco málo méně oleje, nečistot minimálně a jediné co bude potřebovat výměnu, i když nebyla akutní, je natahovací kolo, kde ozubení je trochu načaté, ale jinak zcela OK. Fascinovalo mě, jak hodinky otevírá, trvá mu to tak minutu, ofoukne stlačeným vzduchem a omete, o malý kousíček povolí, ofoukne a omete a to několikrát opakuje, aby se žádná nečistota nedostala dovnitř při otevírání. Obdivuhodný profesionál.

Tak jsem je tam nechali v jeho péči a těšíme se na další výlet do Jihlavy, na zpáteční cestě obligátní dršková polévka i s sebou v Melikaně.

Oxyx je prostě extratřída :notworthy:

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě se mi vrátily z Onyxu Citizeny po takovém lehčím zákroku - přesazení ruček, kontrola na vibrografu a tlakovka. Samozřejmě, že vše je nyní v naprostém pořádku, to jsem ani nepředpokládal jinak, ale tady chci hlavně vyzdvihnout přístup všech z Onyxu. O všem jsem byl telefonicky informován, od přijetí až po expedici, mluvil jsem celkem, tuším, s třemi lidmi a na všech bylo vidět (slyšet), že svojí prací žijí a jsou maximálně pro zákazníka a znají jeho potřeby (hlavně ať už mám hodinky na ruce). Takže i se svými soc edition Citizeny jsem si po dobu servisu připadal jako lord 🙂

Díky vám všem do Onyxu!

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám jedno velké a kladné hodnocení na Onyx. Lázně pro téměř 30leté hodinky po tátovi a renovace prstenu - všechno proběhlo na výbornou a obě věci vypadají lépe než nové. Pokec s Rudou a návštěva dílny při zadání zakázky, dneska velepříjemná obsluha a krátká diskuze s Alešem (?) u bazarových hodnek.. spokojenost! Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Mám tu čest se také postavit do fronty děkujících nejen za perfektní servis, ale také za trpělivost a poučení při přebírání hodinek do servisu i při jejich předání po servisu. A také za zázračné odstranění některých vad na místě (uši drásající pískání při natahování korunky - nesoustružil jsem si natahovací hřídelku do strojku, jak jsem se bál, stačilo máznout těsnění hřídelky; podivné kulhání strojku - odstranilo se pořádnou demagnetizací, na pouzdro s antimagnetickou vložkou byl můj vlastní demagnetizér příliš slabý). Pánové, děkuju, jste machři!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar, ja se tez jiz ponekolikate klanim umu a pili chlapu z Onyxu, vcera dorazily SM300 a kamosovo AP a krasna prace; varilo se, brousilo se, lestilo se, takovy povstani z popela. Mozna byste se misto Onyx meli jmenovat Fenix :))
@Ruda : kdy pojedes Brno? Mam dalsi davku....🙃

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak další návštěva Onyxu a na zpáteční cestě  obligátně dršťková z Melikany.

Tentokrát jsme si vyzvedli Breitlig heritage 38 mm mojí ženy které neviděly servis od koupě tedy asi 15 let.

Strojek kupodivu vypadal tragicky a po lázních  si troufám říci že nevypadaly tak skvěle ani když vyšly od výrobce

Vše perfekt a milá návštěva  velké díky

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Za těch více než šest let, co jsem chronomagor, jsem zažil vícero hodinářů. Solidních, špatných (nebo takových, co právě měli špatný den), oficiálních i pochybných. Kdybych věděl, jak kvalitní práci servis v Jihlavě odvádí, ušetřil bych za tu dobu hodně peněz i nervů. V posledním období jsem neměl zrovna nejlepší dny ve svém životě, ale rychlost a profesionalita servisu v Onyxu mi fakt spravila kromě hodinek i náladu. Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Rovněž se přidávám ke spokojeným zákazníkům. Dnes mi dorazila zásilka s Aureoly po dědovi, které do Onyxu odcházely v dost špatném stavu. No co vám mám povídat, vrátily se mi krásně opravené a překvapilo mě, jak dobře byly zabalené. Docela dost mi to v dnešním mizerném čtvrtku zvedlo náladu. Bohužel jsem si je nemohl vyzvednout osobně, ale někdy se stavím. Tak moc díky 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Rudo, 

chci opět poděkovat, tentokrát sice ne za servis, ale za cenné rady a postřehy při nákupu GMT. Máš prostě neskutečný přístup. Ochotně poradíš, odpovíš, trávíš tím svůj volný čas i když si dokážu představit kolik sám máš práce a starostí.. Takže klobouček a ještě jednou moc díky. ❤️

rlx.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2023 v 20:41, Vanilla napsal:

Ahoj Rudo, 

chci opět poděkovat, tentokrát sice ne za servis, ale za cenné rady a postřehy při nákupu GMT. Máš prostě neskutečný přístup. Ochotně poradíš, odpovíš, trávíš tím svůj volný čas i když si dokážu představit kolik sám máš práce a starostí.. Takže klobouček a ještě jednou moc díky. ❤️

rlx.jpg

Tak koukám, že se to nakonec povedlo.... gratuluji a ať slouží bez problémů. A kdyby ne, tak víte kam se obrátit :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2023 v 19:53, Vorel napsal:

Rovněž se přidávám ke spokojeným zákazníkům. Dnes mi dorazila zásilka s Aureoly po dědovi, které do Onyxu odcházely v dost špatném stavu. No co vám mám povídat, vrátily se mi krásně opravené a překvapilo mě, jak dobře byly zabalené. Docela dost mi to v dnešním mizerném čtvrtku zvedlo náladu. Bohužel jsem si je nemohl vyzvednout osobně, ale někdy se stavím. Tak moc díky 🙂 

Ano tyto hodinky byly trochu výzva, servis, renovace se však povedli na jedničku....

Děkuji

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...