Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

V 31. 3. 2024 v 11:35, Kid_A napsal:

Rudo, v tom omega brusu jste proste nejlepsi!!!

Ne jenom Omega brus (-:

Už mám doma i 2xAquastar brus (třetí je v procesu) a netrpělivě čekám jak se povedou Autávky (-:

V Onyxu jsou na renovace pouzder a speciálně na paprskový brus prostě machři !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, ONYX servis hodinek napsal:

Dotaz, nevíte kde je, co dělá pan Luboš Bulej bývalí hodinář z pražského hodinářství? 

Případně nemáte na něj někdo kontakt.

Děkuji 

Ruda.

Toho hledá několik lidí :) Zkus @long

Někde je tady i vlákno kde se shluklo pár lidí kvůli TO na podobnýho vykuka a Luboše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar Rudo,

dnes Ti zavolám. Znal jsem ho ano, půjčoval jsem mu peníze a on mi občas opravil hodinky. Také jsme byli párkrát na celodenním výšlapu, ale.......................

Pracoval u Kuby a to co tam napáchal nejde ani popsat. Dlouho jsem věřil jeho pohádkám a lžím. Také z jeho strany očerňovaní ostatních. 

Za poslední tři roky se dozvíš, že není hodinář, že dluží peníze, že dluží hodinky, že má mnoho exekucí, že si dělá z lidí vyloženě legraci a Baron Prášil je proti němu diletant.

Tak tři  roky jsme ho neviděl a nepsal si s ním, nevím co je s ním. Nechci být sprostý, ale rozebral mi dvoje hodinky s tím že si díly ( část) nechal a hodinky mi poslal rozebrané do koleček.

Ty hodinky nebyly  levné a měl jsem k nim vztah, tady jsou jedny, a ty druhé sem raději ani nebudu dávat, aby mi ráno neprdla žilka a sliny mi netekly na klávesnici

7240-1-900x900.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vezl jsem včera k Rudovi 2xSeiko a jedny švýcarské Eloga. Automaty Seiko dostanou lázně u Rudy a bude jim dobře. Druhé Seiko Q jsou po zásahu kutila mimo provoz asi už navždy a konečně ELOGA.  Prostě malé hodinky z padesátek, 17j,  ale mají toho hodně za sebou. Zjistilo se, že je možné je vyčistit a dát jim patřičný servis, nebude to tak hrozné.

Vidět království hodinářů u Rudy všem doporučuji, stojí to za to. 🤠 Chvíle s Mistrem vydá za mnohé diskuse tady a je klid... Rudovi a jeho týmu na zdraví a klidnou práci. :cheers:

Děkuji též za přijetí zakázek na ten můj "šrot". 😎

 

 

Upraveno uživatelem eloga
ed
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, long napsal:

Zdar Rudo,

dnes Ti zavolám. Znal jsem ho ano, půjčoval jsem mu peníze a on mi občas opravil hodinky. Také jsme byli párkrát na celodenním výšlapu, ale.......................

Pracoval u Kuby a to co tam napáchal nejde ani popsat. Dlouho jsem věřil jeho pohádkám a lžím. Také z jeho strany očerňovaní ostatních. 

Za poslední tři roky se dozvíš, že není hodinář, že dluží peníze, že dluží hodinky, že má mnoho exekucí, že si dělá z lidí vyloženě legraci a Baron Prášil je proti němu diletant.

Tak tři  roky jsme ho neviděl a nepsal si s ním, nevím co je s ním. Nechci být sprostý, ale rozebral mi dvoje hodinky s tím že si díly ( část) nechal a hodinky mi poslal rozebrané do koleček.

Ty hodinky nebyly  levné a měl jsem k nim vztah, tady jsou jedny, a ty druhé sem raději ani nebudu dávat, aby mi ráno neprdla žilka a sliny mi netekly na klávesnici

7240-1-900x900.jpg

Díky za informace a ze telefon budu samozřejmě rád... moje č. 606 711 021.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, eloga napsal:

Vezl jsem včera k Rudovi 2xSeiko a jedny švýcarské Eloga. Automaty Seiko dostanou lázně u Rudy a bude jim dobře. Druhé Seiko Q jsou po zásahu kutila mimo provoz asi už navždy a konečně ELOGA.  Prostě malé hodinky z padesátek, 17j,  ale mají toho hodně za sebou. Zjistilo se, že je možné je vyčistit a dát jim patřičný servis, nebude to tak hrozné.

Vidět království hodinářů u Rudy všem doporučuji, stojí to za to. 🤠 Chvíle s Mistrem vydá za mnohé diskuse tady a je klid... Rudovi a jeho týmu na zdraví a klidnou práci. :cheers:

Děkuji též za přijetí zakázek na ten můj "šrot". 😎

 

 

Není zač a musím přiznat, že i mě bylo velkým potěšením....

Ruda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, koukáte na hodinky ze 70ho roku, které díky @ONYX servis hodinek vypadají, jako funglovky. Nemám slov a jsem nevýslovně šťastný, že se takto zadařilo. Srdečné díky celému kolektivu, a není to opravdu jen fráze. Komunikace, přístup a výsledek opakovaně skvělý. Moje třetí a výborná zkušenost. Takže Rudo, fakt díky moc!

20240410_175402.jpg

20240410_175343.jpg

20240410_175324.jpg

20240410_175311.jpg

20240410_175258.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, nechci se opakovat, ale jedině onyx, super práce, ochota. Děkuji moc onyxu za opravu hodinek vypadají a fungují jako nové. 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si hlavne na Onyxu cenim toho, jak se chovaji k zakaznikovi, jako jsem ja. Tj. nenosim tam zadne drahe kusy. Nejdrazsi hodinky, ktere meli v praci byly me LHC z treti ruky. Ale stejne jsem mel pocit, jako kdybych jim prinesl hodinky o jednu nulu na konci drazsi.


Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...