Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

@Tom4 Uprostřed "dílny" (pokud nemyslíš tu v suterénu) při své výšce stát nemohls, tam je stůl a na něm jeden zlatem vyvažovaný hodinářský udělátor vedle druhého ^_^

Každopádně vybavení na kterém se nešetřilo je jen menší část toho úkazu, bez nadšených šikulů v pláštích by se možná u zákazníků taky odehrávaly srdceryvné scény, jako tuhle u zmizíků  :speak_cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoro se začínám stydět....tolik chvály. Chlapy, samozřejmě jako vždy děkuji. 

Pro Vaši informaci se chystá stěhování ONYX servisu do větších prostor. Nebude to sice hned, ale určitě to bude stát za to. Pak už bude opravdu veliká dílna i s recepcí, tak jak jste na to zvyklí z jiných servisů. Budeme si konečně moci sednout a pokecat u kávy. Chystám tam i několik nových vychytávek. Taky se díky zvětšení prostor bude moc realizovat projekt, který mám již dlouho v hlavě. Bude to něco pro Vás.

Ale to hodně předháním.  Prvně se bude muset provést kompletní stavební rekonstrukce, ale co je nejhorší je starý dobový trámový strop, který je pokryt nějakou barokní malbou. Musím ho nechat restaurovat a to nebude jen tak. Zato, až to bude hotové, budou ty prostory naprosto úchvatné. Kontrast historie s moderní technologií si myslím bude skvělí a stylový.  Bohužel časová náročnost  a finanční zajištění bude složité a zdlouhavé. V lepším případě se bavíme o cca jednom roku.

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak se také musím přřidat s velkou chválou servisu Onyx. Vymyslel jsem drobnou modifikaci na jedněch Seikách (podrobnosti si nechám do Seiko vlákna) a kluci se toho zhostili naprosto luxusně. Bylo potřeba objednat díl, který po dodání neseděl, tak repete, vše na blind, ale Ruda to nevzdal a výsledek je naprosto dokonalý. Také předběžná dohoda na ceně zůstala přes všechna úskalí stejná, jako bonus bezplatné seřízení chodu. A to nemluvím o cestovním pouzdru, ve kterém mi hodinky přišly poštou. Takže za mne velká spokojenost a Onyx mohu opravdu velice vřele doporučit. Takže kluci, moc dík, vypadá to skvěle. Karel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tak opět mohu přidat pozitivní hodnocení za další opravu, tentokrát HH hodinek, kterou by jen tak někdo nedal, navíc mi je Ruda dovezl až domů, tak jsme měli možnost aspoň chvilku přibrzdit a pokecat jinak, než po telefonu. Zároveň bych rovnou také celému kolektivu Onyxu rád poděkoval za jejich přístup a ochotu a popřál jim hezké vánoce, hodně zdraví a pevné nervy při řešení všech našich, různých vychytávek a těším se na další spolupráci v příštím roce, třeba v rámci našeho jaderného projektu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Musím zase na jihlavské hochy z hodinářství Onyx psát samou chválu. Už jim to určitě začne vadit a další hodinky mi už do servisu nevezmou (-:

Čekal jsem dlouho, ale vyplatilo se a mám teď doma úžasně zrenovované Aquastar Benthos 500. Skvěle a citlivě odvedená práce na všech dílech hodinek. Umí si poradit se vším.
Ruda mě provedl dílnou, ukázal všechny technologie a nakonec z toho byl pěkný výlet se super pokecem. Díky Rudo.

FD364742-C3C9-456E-9BCA-C280E6B653DE.jpeg

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

koukám, že jsi jim dopřál i stylový řemen....pěkné.

Ano, máš pravdu další hodinky už ti nevezmu :). Co kdyby jsme to náhodou pokazili, pak by se všechny naše dosavadní úspěchy v prach obrátily a zbyla by z nás jen banda amatérů. :) 

Móc veliký riziko.... :) :) :) 

Samozřejmě děkuji.

Ruda.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové nikdo se do pořadníku stavět nemusíte :).

Po několika měsíčním maratónu v podobě proseděných dnů, večerů i nocí, víkendů a svátků, se nám podařilo zkrotit termíny na únosnou dobu 1 až 1,5 měsíce. 

Všem členům připomínám, chvátáte na hodinky, stačí si jen říct. Pro členy jsem schopen vymyslet vždy nějaký lepší termín.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opět jsem svěřil hodinky Onyxu a musím tedy hodnotit velmi kladně od přijetí hodinek až po vydání a domluvě s hodinářem a to vše po telefonu, měl jsem z toho zkrátka dobrý pocit, hodinky chodí jak mají a to je důležité, děkuji Rudovi a jeho týmu.... za mě proběhlo vše na jedničku...🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem navštívil kluky v Onyxu a předal jim na servis moony, které není možné natáhnout.

Vřelé uvítání, výborné kafe, neskutečná ochota a vstřícnost! Navíc jsem dostal možnost nahlédnout hodinářům pod ruce. Slast a pastva pro oči! Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...