Přejít na obsah

Rubber B for Glidelock


IzTaPa

Doporučené příspěvky

Chronopacienti,

 

Mel jste uz nekdo verzi rubber b pro sponu? Objednal jsem ji na svoje camerony, ale jsem z toho nejak rozpacity. Mam strach, ze tech 0.4mm kaucuku kolem sroubku je ponekud malo?

 

Dik za rady/postrehy

 

5296dd772fb93c35978c7d77cce3171a.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za sebe ti doporučím použít sponu s glidelockem. Mnohem líp to pak dopasuješ na na zápěstí.

Zkusil jsem i rubber s trnovkou, ale není to ono. Hodinky jsem pam měl příliš natěsno nebo naopak moc volně.

Zkoušeno na Subech a na GMT II

Upraveno uživatelem patprom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dik chlapi. Ja jsem si ten na glidelock uz koupil, jen me zarazilo jak slaby je ten kaucuk u sroubku...

 

Risknul jsme to a nasadil. V kombinaci s glidelock sponou je tu super na ruku, posunovani spony po 2mm je super! Bylo by skoda ho ztratil s trnovkou, ktera je stejne ?obslehla? z APcek ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypada to fakt skvele... Donutilo me to se dokonce zamyslet nad tim jestli bych nekoupil SDDS znovu... :D

Ja byl proti DSSD zaujatej hodne dlouho. Ikdyz jsem videl ten cifr nazivo, stale jsem si rikal, ze 44mm je prilis, ze se rolex po*ral v kine...

 

A pak jsem si rekl, ze to pujdu zkusit. A ackoliv me rada mistnich odrazovala, ze je ten tah i spona na howno, nevyvazena, vsichni delali komentare na model 116660. Toto je 126660 - lugs width je 22mm, spona 17mm. A ten glidelock je zkratka super. Jsem spokojenej parchant (aspon na chvili) ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja byl proti DSSD zaujatej hodne dlouho. Ikdyz jsem videl ten cifr nazivo, stale jsem si rikal, ze 44mm je prilis, ze se rolex po*ral v kine...

A pak jsem si rekl, ze to pujdu zkusit. A ackoliv me rada mistnich odrazovala, ze je ten tah i spona na howno, nevyvazena, vsichni delali komentare na model 116660. Toto je 126660 - lugs width je 22mm, spona 17mm. A ten glidelock je zkratka super. Jsem spokojenej parchant (aspon na chvili) ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Souhlas, ja mel 116660 a tam ten tah byl opravdu nevyvazenej, oproti vaze a velikosti pouzdra byl uzkej a dost i tim padem rezal do ruky, coz by vse melo byt vyreseno u 126660. Tak gratulace a uzivej!! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...